Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jety91

    őstag

    válasz darvinya #49356 üzenetére

    Ez már nem az én gondom, max az övé. A tényen nem változtat, hogy sok SP fordul meg nála a többi telefonhoz képest.

    air:
    Az zavar, hogy ha bárki meri szidni a telefont ti egyből leszóljátok hogy ő a gyökér, szarul használja a telefonját, dögöljön meg.

    Steve-t szeretném megvédeni, mivel ő sem akkora szaki mint darvinya aki részletesen leírja a dolgokat, így nincs is akkora rálátása, hogy egyáltalán mi a baja a telefonnak. Én sem vagyok hardver guru, de annyival bőven tisztában vagyok hogy, ha csoptársam SP-je tökéletesen működik ugyanazzal a CM verzióval, mint amit én használok, az enyém meg napi 2-3x besárgul, akkor valami nem kóser a telefonomban... A fagyásokat rá lehet fogni az appokra, de a sárgulást nem. Nem érdekel, hogy HW/SW hiba, egyszerűen irritáló a jelenség.

    Csak hogy lásd nálam milyen hibák vannak, amik nem szoftveresek:
    - Kijelző sárgulás napi 2-3x
    - Érintőpanel érzéketlenség a fémkeret megfogása nélkül
    - Ha bekapcsolom a magas érintésérzékenységet akkor meg sokszor reggelente egy kis párától megbolondul az érintőpanel
    - BT headset ha a nyakamba van csiptetve, és a telefon a zsebemben van egy kisebb zaj mellett már nem képes a telefon a hangot továbbítani szakadozás nélkül (másik telefon ugyanazon a helyen ugyanazzal a headsettel igen)
    - Sokszor meleg a telefon az elmúlt fél évben, ezért elkezdett repedezni az akksi felett lévő műanyag (púpusodik az akksi gondolom)
    - Hátlapon lévő pöckök elkezdtek töredezni, gondolom a feljebb írt jelenség miatt (is)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák