Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gretzky77

    veterán

    válasz Noukoum #46 üzenetére

    RLaci-ra és jómagamra gondoltam, és nem is neked címeztem, abszolút egyet értünk, ez a legnagyobb gondom nekem is, hogy emberek úgy ítélkeznek és szidják,hogy még csak nem is látták élőben! Pedig amúgy egy nagyon jó kis telefon, nálam semmilyen probléma nem jelentkezett sem hardveres sem szoftveres! De kritizálni a legkönnyebb! Emberek úgy remegnek a frissítésekért mintha valami világmegváltó dolog lenne benne! Inkább jöjjön később csak kevesebb buggal!Kisebb frissítések pedig jönnek szépen rendben, eddig már volt 3 kisebb frissítés!
    De gondolom majd jól megmondják, hogy elfogult vagyok és azért védem, mert nem merem bevallani, hogy csalódtam! Hát nem!!!! Az üzemidő nagyon is rendben van, sztem a kamerája is megállja a helyét és elég jól összerakott, minőségi érzést kelt, a hardver is mindenre elég! Meguntam a sok százezres csúcskategóriát, egyszerűen nem ad annyival többet, mint amennyivel drágább! Nekem bevált a készülék abszolút elégedett vagyok vele!

    Janeszgol milyen többiről? Más gyártóknál nem adnak ki frissítést tele buggal, vagy kisebb nagyobb hardver nyűgökkel? Dehogy nem!

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

Új hozzászólás Aktív témák