- Poco F8 Ultra – forrónaci
- Xiaomi 17T Pro – korábban érkezik a siker?
- Apple iPhone 16 - ígéretek földje
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Telekom mobilszolgáltatások
- Milyen okostelefont vegyek?
- Apple Watch
- Az S25-ön is kipróbálható a One UI 9
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Apple Watch Sport - ez is csak egy okosóra
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
Flind
senior tag
Szerintem Te a Shieldre gondolsz.
Az nem gamepad, hanem egy androidos kézikonzol.(#50) Flind:
-Senki nem is mondta, hogy ők találták volna fel, szépen ki is tárgyaltuk feljebb az alternatívákat.
Ez csak a váalsztékot bővíti, ami abszolút nem baj.
A PLAY pedig igen, forradalmi volt és jó is lehetett volna, de mégis nagyon rétegcucc volt, nem is volt túl korszerű, nem is volt túl olcsó, nem volt mögötte support, ezért is bukott be olyan szépen.
Én már csak tudom, két évig azt koptattam a Note előtt.
Ha lett volna folytatás, ahogy nem lett-és szerintem nem is lesz-, tuti arra váltottam volna, de most nagyon jól elvagyok egy kiegészítő gamepaddel.
Szíved joga, hogy semmilyen körülmények között nem vennél ilyet, vagy hasonlót, de az igazság az, hogy ha komolyabb játékba akarsz fogni telefonon, akkor nem marad más alternatíva, ha csak nem akarod a kijelzőt maszatolni.
Az "ahogyan már mások is írták"-ot az egészre értettem. És de, a cikkből nekem eléggé az jött le, hogy az írónak ez új.
Tényleg rétegcucc, de úgy hogy nem volt alternatíva fogyott azért az. Én is biztos vagyok benne hogy nem fognak már utódot kiadni, akkor eddig megtették volna. Pedig a jelenlegi telefonom utódja is az lenne.
Félreértettél, hasonlót vennék, fogok is, csak ezt nem, azon egyszerű ok miatt hogy feleennyiért jobbat kapok. -
Maxtreme
addikt
-
Peterson_
addikt
Szerintem Te a Shieldre gondolsz.
Az nem gamepad, hanem egy androidos kézikonzol.(#50) Flind:
-Senki nem is mondta, hogy ők találták volna fel, szépen ki is tárgyaltuk feljebb az alternatívákat.
Ez csak a váalsztékot bővíti, ami abszolút nem baj.
A PLAY pedig igen, forradalmi volt és jó is lehetett volna, de mégis nagyon rétegcucc volt, nem is volt túl korszerű, nem is volt túl olcsó, nem volt mögötte support, ezért is bukott be olyan szépen.
Én már csak tudom, két évig azt koptattam a Note előtt.
Ha lett volna folytatás, ahogy nem lett-és szerintem nem is lesz-, tuti arra váltottam volna, de most nagyon jól elvagyok egy kiegészítő gamepaddel.
Szíved joga, hogy semmilyen körülmények között nem vennél ilyet, vagy hasonlót, de az igazság az, hogy ha komolyabb játékba akarsz fogni telefonon, akkor nem marad más alternatíva, ha csak nem akarod a kijelzőt maszatolni.
-
Flind
senior tag
Tényleg van helye a piacon, de nem samuék találták fel a spanyolviaszt, már rég megalkották és mostanában is gyártanak hasonlókat kisebb cégek, ahogyan már mások is írták. Még csak a nagyok közül sem első, ugyanis a Sony sokkal megelőzte. Ilyet semmilyen körülmények között nem vennék. Btw Sony, a SE Xperia Play elég nagy innováció volt anno, csinálhatnának végre egy utódot, biztos nagyot ütne.. Szívesebben használnám mint egy ilyet, és bárhol előkaphatnám.
-
WinPho
senior tag
Az nvidiának nincs hasonlóka?

-
afi0903
aktív tag
-
ted_mosby
senior tag
nagyon drága és a samu app lefedettség is rossz..

-
Garada
őstag
én nem tudnám kihasználni, meg amúgy is szerintem nem sok értelme van

-
Quasi_modo
nagyúr
Melyik a jobb barát, amelyik szétrágja a cipődet vagy amelyik nem?

Melyik a jobb barát, amelyik szétrágja a cipődet vagy amelyik nem?
Amelyik őrzi a házat. -
-=ZsocC=-
tag
Nem mintha amúgy nem kezelné az összes (új) xperia a dualshock 3 kontrollert.
-
macskea
őstag
-
Skullcandy88
csendes tag
Ennyiért ku*va drága. De szerencsére van olcsóbb 8-9k-ért Hama CreeDroid néven az ugyanezt tudja, csak nincs benne NFC,, de ráakasztok egy taget oszt' kész.
-
james008bond
őstag
Moga pro power és tölt is játék közben...és a Samuval szemben használható,tudom,mert van mindkettő,de csak a Mogát tartom meg. Azért a Samu analóg karja,na az kb semmit se ér,olyan béna. És játéktámogatottságban min 3-4x jobb,több,mint a Samué és nem Samu specifikus.
-
Peterson_
addikt
-
C$abi
aktív tag
Kár, hogy csak Samsungokkal működik a kütyü, mert nagyon tetszik, és benne vannak azok a játékok amikkel pont játszok, csak sajna 22k nem kevés érte.

-
joey04
titán
Hát nekem sikerült ezt 500 Ft-ért megoldani (hibásként vettem, majd megjavítottam). Minden játék tökéletesen megy (vezeték nélkül). Használtan már 5000 Ft körül is simán be lehet szerezni, újonnan meg 10000-ért, Esetleg egy utángyártott Sony-t 3-4000-ért (ebay).
Sztem ez bármelyik samsung ajánlatnál jobb, valamint játékokhoz sincs kötve.
Korrekt.

27: értsd jól.
-
draco31
veterán
Hát nekem sikerült ezt 500 Ft-ért megoldani (hibásként vettem, majd megjavítottam). Minden játék tökéletesen megy (vezeték nélkül). Használtan már 5000 Ft körül is simán be lehet szerezni, újonnan meg 10000-ért, Esetleg egy utángyártott Sony-t 3-4000-ért (ebay).
Sztem ez bármelyik samsung ajánlatnál jobb, valamint játékokhoz sincs kötve.
Ez a megoldás nekem jobban tetszik.

-
BatchMan
senior tag
"míg az ugyanilyen típusú ujjunk jobb kezünkön lévő változata"
Újságírót leütésszámra fizetik.
És nem Samsung találta fel a spanyol viaszt.
"A dizájn teljesen egyedi, nem hasonlít semelyik piacon lévő kontrollerre, ugyanakor jól felismerhetően samsungos. " avagy a szappantartó, mint levédett forma? -
Peterson_
addikt
Ez nem újdonság.
Gyakorlatilag bármelyik ilyen megoldás használható nagyobb telefonokkal.
Moga és Moga Pro, Moga Power mind mind állítható karosak, Gamekliphez is van fix kar, illetve az általam is választott ragasztós megoldás, amikor egy tokra ragasztod a tartókonzolt.
Egyébként ezutóbbinál aggódtam, hogy nem lesz olyan stabil, de olyan brutál ipari ragasztócsík van rajta, hogy kicsit rá akartam javítani a felhelyezéskor, de izomból húzva sem engedte el.
Fix megoldások inkább szifonokhoz vannak,mert ott ugye eléggé azonosak a méretek.
Egyébként olyasmit kerestem én is, de normális kivitelben androidos cuccokhoz nem igazán találtam. -
prolad
addikt
Sajna nagyon drága, de legalább nagyobb telefonokkal is használható. GTA-hoz jó lenne.
-
Agrippa22
tag
Ez a Moga Pro nekem új volt, kösz a tippet!

Így elnézve, nem is értem a Samut hol élnek: Moga olcsóbb, adnak hozzá töltőt meg két játékot, plusz tablet állványt. Szépjóreggelt, Samsung!

Egyébként nem is értem, pl az új gen. Nexus7-ből miért nem adtak ki Gamer Editiont egy ilyen controllerrel, tv-re ki rakod a képét és kész a konzol. Kicsit felpörgetné az androidos játékgyártást is.
-
Simi87
senior tag
Melyik a jobb barát, amelyik szétrágja a cipődet vagy amelyik nem?

az én kutyám nem rágja meg a cipőmet, de ha megenné akkor is ő lenne a legjobb spanom.

-
dreamdancer
őstag
az okostelefon az ember legjobb barátja
Az nem a kutya?Melyik a jobb barát, amelyik szétrágja a cipődet vagy amelyik nem?

-
Peterson_
addikt
Tetszik, meg minden, de ennyiért...?!
Nagyon elárazták.Veszek egy kontrollert, meg egy OTGkábelt, és az 5eből kijön.Mondjuk a gagyi Samsungok nem támogatják...Mondjuk a gagyi Samsungok nem támogatják...
-Miről beszélsz?
-
takacsbotond
őstag
Ezek a megoldások még pár évig biztosan nem váltanának ki egy PSP-t.
Egy az, hogy az tényleg annyira kompakt, hogy simán tömegközlekedésen vagy bárhol nyomhatsz egy rövid meccset, míg azért ezzel, vagy iylennel elég mókásan mutatna bárki.
Én is inkább akkor szoktam használni, ha nosztalgiázni akarok GTA-val, vagy csak épp nem férek géphez, de nem nagyon van más dolgom-általában van-.
Esetleg ha hazalátogatok Somogyba, és van több mint 4 órám a vonaton ülni.De a nagyobb probléma az, hogy amit jelenleg az emberek arcába tolnak mobiljátékok kategóriában, az még csak köszönő viszonyban sincs a PSP-k címeinek minőségével.
Nincs megfelelő tartalom, sőt, hiába az ilyen-olyan csillivilli motorok jelenléte, néha még így is lehet egy akár több éves PSP cím szebb.
Persze vannak kivételek, de ezek többségét a pc/konzol portok képezik.
Emellett, ahogy említetted Te is, tényleg kevés a játék,mert a többség nem igazán akar energiát ölni a különféle eszközök támogatására, pedig aki 5 percnél többet tölt játékkal az tudja, hogy az érintőképernyő egyszerűen nem arra való, hogy komolyabb 3D cuccokat irányítson rajta az ember.
-És most hagyjuk az ilyen három mozdulatos Injustice-t és társait.
Indokolt ezeknek a kiegészítőknek a jelenléte, viszont azt is be kell látni, hogy nagyon rétegcuccok jó néhány kompromisszummal.
A Sony, jobban mondva az SE majdnem jól megcsinálta, de aztán több banális hiba és az előbb leírtak miatt az is süllyesztőbe került.Egyetértek, de azért vannak kivételek a játékok között, pl DeadTrigger...
-
takacsbotond
őstag
Tetszik, meg minden, de ennyiért...?!
Nagyon elárazták.Veszek egy kontrollert, meg egy OTGkábelt, és az 5eből kijön.Mondjuk a gagyi Samsungok nem támogatják... -
Quasi_modo
nagyúr
az okostelefon az ember legjobb barátja
Az nem a kutya? -
Peterson_
addikt
Szvsz nem eltúlzottan drága, ha azt vesszük, hogy a telefon így kiváltana egy Sony PSP-t. Csak hát ahhoz valóban "szabvánnyá" kellene válnia, hogy elég játék legyen hozzá, arra meg kevés az esély.
A másik, hogy az a felülről kihúzható tálca láthatóan kényszermegoldás, az ideális a kijelző két oldalára rendezett gombok lennének, esetleg egy kinyitható tokszerűség, amivel legalább a kijelző dőlésszöge állítható lenne - csak hát ilyen kiegészítő a kismillió eltérő telefon miatt nem létezhet.
Szóval bármilyen ügyes meg hiánypótló, az androidos sajátosságok miatt szerintem soha nem fog tudni tömegesen elterjedni és standarddé válni. Gondolom, mások ezért sem törik magukat.
Ezek a megoldások még pár évig biztosan nem váltanának ki egy PSP-t.
Egy az, hogy az tényleg annyira kompakt, hogy simán tömegközlekedésen vagy bárhol nyomhatsz egy rövid meccset, míg azért ezzel, vagy iylennel elég mókásan mutatna bárki.
Én is inkább akkor szoktam használni, ha nosztalgiázni akarok GTA-val, vagy csak épp nem férek géphez, de nem nagyon van más dolgom-általában van-.
Esetleg ha hazalátogatok Somogyba, és van több mint 4 órám a vonaton ülni.De a nagyobb probléma az, hogy amit jelenleg az emberek arcába tolnak mobiljátékok kategóriában, az még csak köszönő viszonyban sincs a PSP-k címeinek minőségével.
Nincs megfelelő tartalom, sőt, hiába az ilyen-olyan csillivilli motorok jelenléte, néha még így is lehet egy akár több éves PSP cím szebb.
Persze vannak kivételek, de ezek többségét a pc/konzol portok képezik.
Emellett, ahogy említetted Te is, tényleg kevés a játék,mert a többség nem igazán akar energiát ölni a különféle eszközök támogatására, pedig aki 5 percnél többet tölt játékkal az tudja, hogy az érintőképernyő egyszerűen nem arra való, hogy komolyabb 3D cuccokat irányítson rajta az ember.
-És most hagyjuk az ilyen három mozdulatos Injustice-t és társait.
Indokolt ezeknek a kiegészítőknek a jelenléte, viszont azt is be kell látni, hogy nagyon rétegcuccok jó néhány kompromisszummal.
A Sony, jobban mondva az SE majdnem jól megcsinálta, de aztán több banális hiba és az előbb leírtak miatt az is süllyesztőbe került. -
Simi87
senior tag
én 5000-ért rendeltem havernak noname-et.
azt mondja teljesen jó.
nem tudom ki mondta Samsung-éknak, hogy ők prémiummárka. -
NeRo28
aktív tag
Lg Flex-et bele lehet rakni?



-
dreamdancer
őstag
Szvsz nem eltúlzottan drága, ha azt vesszük, hogy a telefon így kiváltana egy Sony PSP-t. Csak hát ahhoz valóban "szabvánnyá" kellene válnia, hogy elég játék legyen hozzá, arra meg kevés az esély.
A másik, hogy az a felülről kihúzható tálca láthatóan kényszermegoldás, az ideális a kijelző két oldalára rendezett gombok lennének, esetleg egy kinyitható tokszerűség, amivel legalább a kijelző dőlésszöge állítható lenne - csak hát ilyen kiegészítő a kismillió eltérő telefon miatt nem létezhet.
Szóval bármilyen ügyes meg hiánypótló, az androidos sajátosságok miatt szerintem soha nem fog tudni tömegesen elterjedni és standarddé válni. Gondolom, mások ezért sem törik magukat.
-
a2d2
addikt
míg az ugyanilyen típusú ujjunk jobb kezünkön lévő változata
Hogy mi van? Nem lett volna egyszerűbb azt írni hogy "jobb oldalon"?
-
Napfénysüti
nagyúr
Érdekes egy kütyü de tényleg drága. Nagyon max ilyen 14k körüli áron lenne reális. De aztán lehet úgy vannak vele hogy akinek tellik 100+k-s telefonra az egy ilyenre is kiadja az árát ha kell neki.
-
Peterson_
addikt
Csak egy egyszerű drótot használtam, amit villanyszerelésre használnak, Abból kihajlítgattam. 3 ponton biztosan fogja a telefont. Nekem rootolva van a készülék,így bluetooth-on kommunikál. Minden játékhoz egyénileg be lehet állítani a gombok kiosztását.
Ügyes vagy.

Ha egyéni koncepció, akkor azonnal védesd le
Igen igen, a kompatibilitást tudom, de a Sixaxis-szal nem tudtam mappingolni.
De hát segáz, úgyis inkább azokkal játszom, amik natívan támogatják. -
balazs1022
őstag
Az igen.

A rögzítést hogy oldottad meg?
Én voltam olyan elvetemült, hogy az Usából rendeltem a GameKlipet, amellé még kellet tegy tok is, mert ez az arra ragasztós változat.
Plusz, mivel ugye ezt rootolni sem lehet, így csak "madzaggal" megy.
De legalább tízből nyolc általam használt játékkal megy, meg az összes emulátorossal.
Plusz még így sem volt több, mint egy új Sony kontroller idehaza, vagy egy külföldről rendelt Moga pro.Csak egy egyszerű drótot használtam, amit villanyszerelésre használnak, Abból kihajlítgattam. 3 ponton biztosan fogja a telefont. Nekem rootolva van a készülék,így bluetooth-on kommunikál. Minden játékhoz egyénileg be lehet állítani a gombok kiosztását.
-
halkow
őstag
Hát nekem sikerült ezt 500 Ft-ért megoldani (hibásként vettem, majd megjavítottam). Minden játék tökéletesen megy (vezeték nélkül). Használtan már 5000 Ft körül is simán be lehet szerezni, újonnan meg 10000-ért, Esetleg egy utángyártott Sony-t 3-4000-ért (ebay).
Sztem ez bármelyik samsung ajánlatnál jobb, valamint játékokhoz sincs kötve.
+1 én is erre gondoltam

-
Peterson_
addikt
Hát nekem sikerült ezt 500 Ft-ért megoldani (hibásként vettem, majd megjavítottam). Minden játék tökéletesen megy (vezeték nélkül). Használtan már 5000 Ft körül is simán be lehet szerezni, újonnan meg 10000-ért, Esetleg egy utángyártott Sony-t 3-4000-ért (ebay).
Sztem ez bármelyik samsung ajánlatnál jobb, valamint játékokhoz sincs kötve.
Az igen.

A rögzítést hogy oldottad meg?
Én voltam olyan elvetemült, hogy az Usából rendeltem a GameKlipet, amellé még kellet tegy tok is, mert ez az arra ragasztós változat.
Plusz, mivel ugye ezt rootolni sem lehet, így csak "madzaggal" megy.
De legalább tízből nyolc általam használt játékkal megy, meg az összes emulátorossal.
Plusz még így sem volt több, mint egy új Sony kontroller idehaza, vagy egy külföldről rendelt Moga pro. -
balazs1022
őstag
Hát nekem sikerült ezt 500 Ft-ért megoldani (hibásként vettem, majd megjavítottam). Minden játék tökéletesen megy (vezeték nélkül). Használtan már 5000 Ft körül is simán be lehet szerezni, újonnan meg 10000-ért, Esetleg egy utángyártott Sony-t 3-4000-ért (ebay).
Sztem ez bármelyik samsung ajánlatnál jobb, valamint játékokhoz sincs kötve.
-
Peterson_
addikt
Nagyon szerettem volna egy ilyet, amikor a Note 3-ra váltottam, de akkor még azt sem lehetett tudni, hogy idehaza forgalomba kerül-e, vagy sem.
Az ára viszont nem lett sokkal nyomottabb, mint a megjelenéskor.
Hiába néz ki nagyon jól, biztos jól összes is rakták, ennyit nem ér.
Ahogy írtátok is, a feléért lenne reális.Dualshock3 és GameKlip mellett tettem le a voksom, azóta sem bántam meg.

Bár amióta megtapogattam a 4-et, a három már kifejezetten gagyinak hat. -
Joccc07
addikt
Nekem a Moga controllerem még többet is tud és 15 volt szállítással együtt amcsiból!
Nagyobb akksi több mint a 10x-se, több gomb több játék és nem csak a megadott játékokkal müködik!Úgyhogy ez szerintem egy bukott úgy főleg 22 ezresért!
-
gaben88
őstag
Az ötlet jó, de ez így zsákutca. Drága és kényelmetlen. Komolyan azt hiszik, hogy az emberek egy gamepadot is fognak magukkal vinni mikor utaznak jobbra, balra? Otthon meg már szerintem inkább rendes konzolon, pc-n játszanak az emberek...

-
raulicio
senior tag
-
bulikavagyok
nagyúr
A Samu is bemutatta már tavaly ilyenkor, az S4-el együtt, ha jól emlékszem. Akkoriban még meg is vettem volna...
Nem tudom miért tartott egy évig mire piacra került!? 
-
tolvaj!
őstag
Mondjuk az is érdekes, hogy a samsung állt elő vele...a kínaiak már egy éve árulják az ilyen telefonos konzoljaikat.... működnek, olcsók, csak nincs nfc bennük!....
-
zoll96
csendes tag
Pedig bizony jó pár éve volt már ilyen próbálkozás...
http://aprod.hu/hirdetes/se-sony-ericsson-kiegeszitok-gamepad-tolto-usb-adatkabel-ID1aV93.html
-
Carlas
senior tag
-
Maxentius
addikt
22 ezer + Samsung Apps kötöttség. Zseniális...

-
VD
őstag
QTE-k esetén a kijelzőt kell tapicskolni!

A támogató szoftver nem ismeri fel a Play-ből megvett alkalmazásokat!
20-22E Ft-os ár!
-
AS
félisten
Ez tényleg jó. De max 9 ért. Egy Usb-s xbox kontroloert is már 6-7 ezer kb, egy vezeték nélküli meg 11-13.
-
korcsillio
addikt
Szerettem volna egy ilyet,de drága sajnos...
-
eventus
veterán
Vannak eszközök csak játékra. Amíg nem lesz minimum 5000es akksi egy telefonban, addig vigyázzunk, hogy telefonálni is tudjunk szükség esetén

-
Bocha
HÁZIGAZDA
-
Kasya
nagyúr
Erdekes es otletes eszkoz. Szerintem megtalalhatja a tabart maganak.
A valaszido viszont erdekelne hasznalat kozben, hogy mennyire smooth.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Székesfehérvár és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Parkside szerszám kibeszélő
- Kínai és egyéb olcsó órák topikja
- Apple MacBook
- Foxpost
- AliExpress tapasztalatok
- BMW topik
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Óra topik
- További aktív témák...
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy S21/Samsung Galaxy S21+/Samsung Galaxy S21 Ultra
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ultra 7 265KF 32/64GB RAM RTX 5070 Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Nokia C12 / 2/64GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- Windows, Office licencek kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól - Automata kézbesítés utalással is!
- 27% - GIGABYTE GeForce RTX 5070 Ti GAMING OC 16GB GDDR7 Videokártya
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest














