Hirdetés

2019. február 20., szerda

Gyorskeresés

(#151) Jano_023 válasza kovacs65 (#148) üzenetére

Jano_023
(őstag)

A samsunghoz sem lehet beregisztrálni a második év garihot ?

Huawei Mate 10 Pro, ''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#152) delta1017 válasza kislaci (#149) üzenetére

delta1017
(tag)

Én nem használom munka közben, mert tudom, hogy meg sérülhet.
Kondi terembe én használnám, mert ott lehet tudatosan mozogni, tehát tudsz rá vigyázni szerintem.

(#153) kali válasza Jano_023 (#151) üzenetére

kali
(Jómunkásember)

Nem lehetne, ha nem a hazai Samsung Electronics Magyar Zrt. által forgalomba hozott készülékről van szó - amennyiben szürkén hozták be az országba, úgy jellemzően nem -, de nincs is már regisztrációs lehetőség, a GDPR miatt megszüntette azt, illetve minden felhasználói My Samsung fiókot törölt a gyártó 2018. május 25-én.

Divinity: Vidéken külön örültem a jó VolTE kapcsolatnak, amikor egy hétig a szülői házban voltunk például karácsonykor vagy nyáron, mert ott a hegyek között 3G nincs 40 km-es körzetben, így csak 2G-n vagy 4G-n lehet telefonálni.
A fórum adott topikjában is olvashatsz sok pozitív tapasztalatot is, bár jellemzően akkor ír inkább valaki, ha gondja van, sokan csak azért nem szólnak hozzá külön, hogy leírják, náluk rendben van.
Ja, és a telefon típusától is függ a VoLTE, megfelelő hardveres és szoftveres támogatás...stb. kell. (Sima 4G mobilnetezéskor is gyakran kiderül, hogy szidja az előfizető a gyenge 4G lefedettséget, aztán kiderül, hogy nem azzal van a gond, hanem a kintről behozott Xiaomi...stb. telefonja nem kezel minden szükséges frekvenciát/csatornát.)
Ha sok kapcsolódó negatív tapasztalatom lenne az ország bármelyik pontján, amerre sűrűbben megfordulok, pláne nem foglalkoztatna egy ilyen eSIM képes okosóra vásárlása.

[ Szerkesztve ]

(#154) Jano_023 válasza kali (#153) üzenetére

Jano_023
(őstag)

Köszi, ezt nem tudtam. Akkor lehet nem ott fogom venni.
Keresek akkor másik helyet. Köszönöm a segítséget.

Akkor mondjuk Edigita, vagy 22volt. Ott úgy látom 2 év gari van. Bár itt 120K az óra.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 10 Pro, ''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#155) Grande Ale

Grande Ale
(őstag)

Én is vásároltam egy 46-ost a media marktban. Eddig nagyon tettszik, ez az első okos órám. Kár, hogy Simple-el nem lehet vele fizetni, Samsung Pay lesz vajon nálunk a közeljövőben?
Amúgy az android rendszerű okosórákon fut a Simple?

Galaxy S8+

(#156) Maxximus válasza Cultus (#135) üzenetére

Maxximus
(őstag)

Nem műxik.

Note8Ds,S9+DEXII+GearS,HuawW2+GearVR324+Gear360*iphoneX+watch4*iPad PRO9,7"(LTE)*VIDEO:DJI Osmo2,Mavic AIR*ZENE:FiioX5III+iBassoP5,DragonFly Red,Furutech ADL,S.HD600,AKG545,845BT,BOSEQC25,LCD2,Sony MDR1000X

(#157) Cultus válasza szabessz (#150) üzenetére

Cultus
(tag)

Amint lesz egy kis időm próbálok fotót feltenni... :)

"Ha valakinek több boldog perce volt, mint ami fájt, az álljon elém, és árulja el a titkot, amit talált."

(#158) Cultus válasza Maxximus (#156) üzenetére

Cultus
(tag)

Nálam jó a link...

"Ha valakinek több boldog perce volt, mint ami fájt, az álljon elém, és árulja el a titkot, amit talált."

(#159) kislaci válasza Cultus (#158) üzenetére

kislaci
(fanatikus tag)

Nálunk nem

(#160) kishozi válasza kislaci (#159) üzenetére

kishozi
(lelkes újonc)

A címsorban töröljétek ki a www előtti részt és menni fog.

(#161) kali válasza Maxximus (#156) üzenetére

kali
(Jómunkásember)

A kettőspont hiányzik a https után, így helyes: [link]

(#162) LosBlancosrm válasza Cultus (#135) üzenetére

LosBlancosrm
(őstag)

Vajon ez miben tud többet, mint az ebay-es 3ezres?

(#163) Cultus válasza LosBlancosrm (#162) üzenetére

Cultus
(tag)

Lehet nem tud többet, de ezt nem is mérlegeltem, csak tetszett, kellett és kész. :)

(#164) Grande Ale

Grande Ale
(őstag)

Nálam megvolt az első lefagyás, bezöldült a kijelző, nem reagált. Újra kellett indítani. Érdekes, mert pont nem is nyomkodtam...

LosBlancosrm: van linked az eBay-es szíjról? Három ezret nekem is megérne.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S8+

(#165) Divinity válasza kali (#153) üzenetére

Divinity
(senior tag)

Hát borsodban sok helyen 800as LTE sincs.:DDD
IX, S9, Note 8, P10 ők biztosan panaszkodtak, Miskolc vagy Debrecen környékén élnek és ugyan azokkal a szindrómákkal panaszkodtak. Sőt van egy értékesítő ismerősöm és ő is mondja, hogy rengetegen mennek panaszkodni. Persze értem én, hogy neked tök jó de nem mindenkinek így pl engem egyből megfogtak vele, hogy várjak még eSim-re váltással.

.sign{ display: none; }

(#166) kali válasza Divinity (#165) üzenetére

kali
(Jómunkásember)

Pont, hogy az van mindenhol a nagyobb városokon kívül.
Még a világ végén is, a hegyek között is: [link] (Szlovákiában van már majdnem a kék pötty.)
Augusztus végén voltunk néhány napig Lillafüreden, ott is jó volt, pedig rosszabbra számítottam abban a környezetben.

[ Szerkesztve ]

(#167) EXA válasza kislaci (#149) üzenetére

EXA
(tag)

Elvileg kapott valami tanusitvanyt,hogy utesallo, szoval,ha nem izombol csapod neki valamihez vagy nem ejtesz ra egy 20 kg-os tarcsak,akkor szerintem nem lesz gond. ;]

i7 4790K | R9 290 | MSI Z97 MPower | FSP Raider 550

(#168) Jano_023

Jano_023
(őstag)

Sziasztok, úgy néz ki lesz egy ilyen órám. Az érdekelne ki milyen szijat vásárolt hozzá vagy mivel hordja. Képeket tudnátok berakni és esetleg linket is. Előre is köszönöm.

(#169) Norbeey90

Norbeey90
(lelkes újonc)

Sziasztok!

Nem tudjátok véletlenül most a glamour napoknál lesz vajon pont akció Sestorban?

Samsung Galaxy S9+,

(#170) Maxximus válasza Cultus (#158) üzenetére

Maxximus
(őstag)

rákeresve ok

[ Szerkesztve ]

Note8Ds,S9+DEXII+GearS,HuawW2+GearVR324+Gear360*iphoneX+watch4*iPad PRO9,7"(LTE)*VIDEO:DJI Osmo2,Mavic AIR*ZENE:FiioX5III+iBassoP5,DragonFly Red,Furutech ADL,S.HD600,AKG545,845BT,BOSEQC25,LCD2,Sony MDR1000X

(#171) Maxximus válasza Jano_023 (#168) üzenetére

Maxximus
(őstag)

van választék.

(#172) LosBlancosrm válasza Norbeey90 (#169) üzenetére

LosBlancosrm
(őstag)

Ki van emelve, hogy Gear cuccokra nem vonatkozik. Csak egyéb kiegészítőkre.

[ Szerkesztve ]

(#173) delta1017 válasza Norbeey90 (#169) üzenetére

delta1017
(tag)

Én a Samsung storba vettem, azt mondták 46mm watcra, hogy ez promó ár, ami egy ideig van (119 000ft).
Tehát most vedd meg, Glamour napokon biztos, hogy nem raknak be új cuccokat akcióba.

(#174) Jano_023 válasza Maxximus (#171) üzenetére

Jano_023
(őstag)

Igen ezeket néztem én is. Csak kíváncsi vagyok ki mit használ hozzá. A másik hogy a minőség a kérdés ezeknél.

(#175) Divinity válasza kali (#166) üzenetére

Divinity
(senior tag)

Lillafüreden persze, hogy van Miskolctól egy köpésre van csak és felkapott hely. :)
Viszont én borsodi származazású vagyok és elég sokat járok haza, elég sokat túrázunk. Ezen a környéken pont a 800-as LTE van nagyon kiszorítva. Rengeteg kisebb falu van, főleg a hegyek között ahol nincs még vagy legalábbis nem túl használható a 4G.
De elengedem a témát. Mint írtam NEKED megy de mivel vannak panaszok rá így továbbra sem lehet túl stabil.

[ Szerkesztve ]

.sign{ display: none; }

(#176) mazsiii92

mazsiii92
(tag)

Sziasztok,

Használja valaki a órát iPhone-nal? Olvastam, hogy kompatibilis, de tudom, hogy a Gear S3-nál voltak gyári IOS alkalmazásoknál elmaradt értesítések, bugok, stb.

Szóval a kérdésem az lenne, hogy iPhone-nal (nekem i7) működik rendesen? Apple Watchtól kiráz a hideg, nekem az nem óra, bármilyen funkciót is tud.

Tervezek télen / tavasszal váltani S9-re, de addig iPhone-nal szeretném használni.

Köszi a segítséget!

S9 64GB // iPad (2018) 32GB // i5-4570, 16GB RAM, 1050TI

(#177) _GeTTeR_

_GeTTeR_
(újonc)

Sziasztok! Egy régi Samsung szoftveres hiányosság kiszűrésére kérnék segítséget. :)
Aki már használja az órát, megtenné, hogy sétál/bringázik/fut vele 2 kört? Max 20 perc az egész. Az lenne a lényeg, hogy mindkétszer ugyan azt az utat kéne megtenni (futópálya, séta a háztömb körül; fontos, hogy ne oda vissza ha nem sík a terep). Első körben csak laza tempóban (pl 10 perc), második körben pedig gyorsabban (5-8 perc). Ha még él a hiba, akkor kevesebb kalóriát fog mutatni a 2. edzésre mivel (szerinte időben) kevesebbet mozogtál, ha viszont javították, akkor több kalóriát fog mutatni a 2. edzésre (valósan), hiszen nagyobb intenzitással mozogtál.
Előre is köszönöm :R

" Divide et Impera ! "

(#178) NemMo válasza Norbeey90 (#169) üzenetére

NemMo
(fanatikus tag)

Én az Alzáznál vettem 99ezer volt 2 év gari és rákérdeztem, hogy gyártói e a garancia és azt felelték, hogy bár hozzájuk kell vinni, de ők azt tovább küldik a samsungnak.

(#179) LosBlancosrm válasza mazsiii92 (#176) üzenetére

LosBlancosrm
(őstag)

Páromnak van... Hát nem az igazi. Hívást csak jelzi, felvenni nem lehet. Appok közül eddig csak a Viber értesítései és a céges email rendszere működött(elvileg a whatsapp is megy),viszont óráról ott se lehet válaszolni. SHealt jól működik.

[ Szerkesztve ]

(#180) ferenck válasza NemMo (#178) üzenetére

ferenck
(tag)

Ja, csak nem a magyar samsung szervizbe küldik hanem a csehbe, megutaztatják még egy kicsit, 1 hét helyett 1 hónapig várhatsz rá.

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#181) Jano_023

Jano_023
(őstag)

Hali, az AOD fényereje állítható ? Vagy magától szabályozza a készülék ?

(#182) EXA

EXA
(tag)

A Samsung Healthen es a Galaxy Warable kivul kell meg valami appot felraknom majd a telefonra?

(#183) PeteePeti válasza EXA (#182) üzenetére

PeteePeti
(fanatikus tag)

Galaxy Watch Plugin, de azt kérni is fogja, meg asszem valami Samsung Accaunt dolgot is! Ha jól emlékszem! :)

Samsung Galaxy S9+ Samsung Galaxy Watch 46mm

(#184) PeteePeti válasza Jano_023 (#181) üzenetére

PeteePeti
(fanatikus tag)

Direktbe csak azt nem tudod szerintem! Az alap fényerő állítással tudsz játszani, mert ahhoz AOD is igazodik valamennyire! Ha alap fényerőd magas akkor AOD is magasabb, ha kisebb, akkor AOD fényerő is kisebb! Legalábbis nálam ezt vettem észre!

(#185) Petyuska111

Petyuska111
(lelkes újonc)

Sziasztok, lenne néhány kérdésem:
1. Bejövő Skype vagy mobil VOIP hívást fel lehet venni az órán?
2. A pulzusmérés be van állítva 10 percenkénti időre, de az óraszámlapon nem frissül, csak ha kilépek az AOD módból, erre van megoldás?
3. Navigációhoz mi ajánlott? Here appon kívül érdemes mást?
4. Kiránduláshoz van esetleg valamilyen spéci GPS app magyar térképpel, ami mutatja a megtett utat (csiganyál funkció)?
Köszi.

(#186) 0P1 válasza kislaci (#149) üzenetére

0P1
(fanatikus tag)

Melyik az a gyakorlat, amivel a csuklódhoz (vagy közelébe) koccolgatod a súlyokat? :)

(#187) kislaci válasza 0P1 (#186) üzenetére

kislaci
(fanatikus tag)

Igazából nem tudom 🤗
Csak félteném na. Te használod edzőteremben?

(#188) NemMo válasza ferenck (#180) üzenetére

NemMo
(fanatikus tag)

Nekem ez vállalható kompromisszum, ha cserébe 20 ezerrel olcsóbb az óra. Remélhetőleg nem lesz szükség gariztatásra

(#189) Terka0812

Terka0812
(újonc)

Sziasztok!

Van itt olyan aki Xiaomi Amazfit Pace, vagy Stratos óráról váltott ilyenre?
Én most ezt tervezem.
Kíváncsi vagyok megbánta-e?

(#190) EXA válasza PeteePeti (#183) üzenetére

EXA
(tag)

Köszi, holnap be is üzemelem.😁

(#191) PeteePeti válasza Terka0812 (#189) üzenetére

PeteePeti
(fanatikus tag)

Nekem mindkettő volt! Anno S3 Frontier váltotta őket! Most viszont Galaxy Watch van a kezemen! Teljesen más kategória egy Samsung okosóra! Minden tekintetben jobb, de főleg a szoftveres háttérben! Nekem a Tizen is jobban bejön! Megbánni biztos nem fogod! Egy dolog szól ellene, hogy azért ez sokkal drágább is!

(#192) kovacs65 válasza PeteePeti (#191) üzenetére

kovacs65
(senior tag)

+1

Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lesüllyedsz az ő szintjükre, ők pedig kinyírnak a rutinjukkal! "Jobb ha csendben maradsz és hülyének tartanak, mint hogy megszólalsz és kiderül, tényleg az vagy" Mark Twain

(#193) Terka0812 válasza PeteePeti (#191) üzenetére

Terka0812
(újonc)

Köszönöm a választ!

Lenne még pár kérdésem az órával kapcsolatban.

Ugyan olyan jól kezeli az üzeneteket (messenger, outlook, gmail, Viber) mint az Amazfit órák?

Az Amazfit órának szeretem a sportolás közben megjelenített adatokat, a samsung is elegendő információval lát el sportolás közben?
Mondjuk futás közben kijelzi a pillanatnyi pulzust, eltelt időt, megtett távot, 1km-t mennyi idő alatt futok, átlag sebesség, stb?

Ha always on-ra állítom a kijelzőt, és nem csak kézmozdulatra kapcsol be a kijelző, a 42mm-es változatnak kb, mekkora az üzemideje? Tudom ez sok mindentől függhet még.

(#194) PeteePeti válasza Terka0812 (#193) üzenetére

PeteePeti
(fanatikus tag)

42-esre üzemidőt nem tudok mondani neked, mert nekem a 46-os van és ebben azért combosabb az akksi! Az S3 Frontierhez képest érezhetően jobb az üzemidő! Az értesítéseket nagyon jól kezeli, nálam minden app értesítése azonnal ott van órán is! Sport közben sokmindent be lehet állítani, igaz én csak biciklizni szoktam vele, de az is teljesen testreszabható! Azt mutat amit látni akarok! Az egész sporttevékenységet aztán egyből rá szinkronizálás a Healt alkalmazásra, ahol aztán minden adat szerepel majd! Térképen szakaszokra lebontva a teljes távot! Szerintem az egyik legjobb ebben! És elég pontos adatokat is mér az óra!

[ Szerkesztve ]

(#195) Terka0812 válasza PeteePeti (#194) üzenetére

Terka0812
(újonc)

Köszönöm a választ! :R

Még két kérdésem lenne.
Ha jól tudom ennél is úgy megy, hogy másolok az órára zenét, majd bluetooth-os fülessel hallgathatom.
Sportolás közben váltogathatom a zeneszámokat?
Illetve ha telefonon elindítok egy zenét, azt vezérelhetem az óráról, szám váltás, hangerő szabályzás, ilyenek?

(#196) kovacs65 válasza Terka0812 (#195) üzenetére

kovacs65
(senior tag)

-Igen
-Igen

Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lesüllyedsz az ő szintjükre, ők pedig kinyírnak a rutinjukkal! "Jobb ha csendben maradsz és hülyének tartanak, mint hogy megszólalsz és kiderül, tényleg az vagy" Mark Twain

(#197) Tündike25 válasza Terka0812 (#193) üzenetére

Tündike25
(kvázi-tag)

Attól függ mire vagy kíváncsi sport közben. Ha csak időre, távra és pulzusra akkor rendben van, de ha komolyabban is érdekel (pl: átlagtempó, átlag pulzus, aktuális tempó, aktuális sebesség, stb), akkor sajnos abban egy nagy kalap kaki a Samsung és a S-health is. Viszont találtam rá egy nagyon jó kis alkalmazást (RUN4GEAR) ami bár az aktuális sebességet szintén rosszul mutatja, de legalább az átlagokat, amiket egyszerű matekkal ki lehet számolni, azt jól. :) És automatikusan fel is tölti Endomondo-ba vagy Mapmyrun-ba, úgyhogy így már nem is vagyok annyira nagyon csalódott. :) Amúgy nagyon jó az óra, én is imádom, de sport szempontból tényleg össze sem hasonlítható egy Garminnal vagy Polarral és azok edzés részletezőivel... :) Igaz, ez a kettő pedig okosóra szinten nem lép a Samsung közelébe (tekerős navigáció, üzenet kezelés, applikációk, hangszóró+mikrofon, stb)... :)

(#198) Terka0812 válasza Tündike25 (#197) üzenetére

Terka0812
(újonc)

Ennyi pénzért azért elvárná az ember, hogy testre szabhatóbb legyen minden téren.
Persze ezek csak szoftveres dolgok, de nem biztos hogy változtatni fognak rajta, főleg ha az elődökben is ugyan így volt.

Az Amazfit Pace-em fele ennyibe se került, de a sport részébe nem lehet bele kötni.
Persze az se tökéletes, sőt, annál is vannak szoftveres gondok és a hardver is sokkal-sokkal gyengébb.

A két órából majd hogy nem egy tökéletest össze lehetne eszkábálni :)

Ettől függetlenül nagyon úgy fest, hogy lefogom cserélni a Pace-em egy ilyen Samsung-ra.
Remélem én sem fogom megbánni.

(#199) Tündike25 válasza Terka0812 (#198) üzenetére

Tündike25
(kvázi-tag)

Én a Garmin Vivoactive 3-ból és ebből tudnék egy tökéletes órát összegyúrni. :) Az előbbiben baromi jó a reflektív kijelző illetve a sport része, a Samsung meg hardverben és szoftverben verhetetlen. :) Igazából a Samsung is elég szuper lenne nekem, ha tényleg olyan tervezte volna a sport részét aki valaha már futott legalább 5km-ert vagy használt már egy rendes fitnesz appot... :) Az meg különösen bosszantó, hogy mennyire azzal reklámozzák az órát milyen kurva jó sporttámogatás van benne... :)

(#200) PeteePeti

PeteePeti
(fanatikus tag)

Mutatok pár képet, hogy pl miket lehet látni a Healten egy könnyed biciklizés után! Ott van az átlag tempó, átlag pulzus, stb! Nem is értem, miért írja itt azt bárki is, hogy kevés adatot ad! Még a szintkülömbség is ott van! Átlag sebesség, max sebesség!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.