Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csuzda

    aktív tag

    Sziasztok.
    Szükségem lenne a segítségetekre a következőben:
    Szeretnék egy új telefont karácsonyra és arra a telefonra esett a választásom mint ami bátyámnak van, ez mégpedig ahogy a topik is írja a Samsung Galaxy S3. Ehhez lenne 1-2 kérdésem.
    1. Sima S3 nem kapható a T-mobilnál, csak az LTE verziójú. Mi a különbség a kettő között? Olvasgattam róla és annyi biztos, hogy az LTE 2GB RAM-mal rendelkezik (még a sima csak 1) és nincs benne FM rádió. De még olvastam olyat is, hogy az LTE csak 2 maggal rendelkezik. T-mobilnál azt írják, hogy 4 magos a készülék akkor csak valami fals adatot olvastam?
    2. Nem tudom, hogy romot szeretnék-e cserélni rajta, de ha igen, akkor az LTE-re is van annyi (vagy majdnem annyi) mint a simához? Mert ugye az I9300as ROM-ja nem jó az I9305öshöz, és emiatt ér valami hátrány, hogy nem a "népszerűbb" példányt veszem meg?
    3. Esetleg arra gondoltam, hogy veszek egy Sony Z-t, mert még olcsóbb is 3-4 ezer forinttal mint a fent említett Samsung. Mit gondoltok? Megérné inkább az? Sokan Istenítik ezt a Samsungot és gondolom nem véletlenül, de azért a Z jobb CPU, GPU, 1080p kijelző -> sokkal jobb képsűrűség, 13MP-es kamera (bár azt olvastam hogy a Samu-é jobb) és vízállóság.
    4. Ezt a T-mobile "akciós kalendárium" alatt akarnám megvenni, mert először úgy volt hogy a Next M által lesz apa jóvoltából, de ott nincs semmi akció a készülékre, dominós áron kapjuk meg, de ha így kifognám a 20%-os leárazást akkor máris jobban járunk 22-23ezer forinttal, amiből szeretnék venni egy SSD-t :) . Érdemes várnom a Z-re, hogy azt akciózzák le vagy inkább ha a S3-at akciózzák le előbb akkor azt vegyem meg, nehogy a két szék között a földre essek? Vagy inkább válasszam az S3-at? Annyira nem tudok már napok óta dönteni...
    Előre is köszönöm! :)

  • csuzda

    aktív tag

    Sziasztok!
    Bátyám minap használta a telefonját, lerakta maga mellé az ágyra, újra a kezébe vette és fekete volt a képernyő és nem reagált semmire sem. A telefon nem merülhetett le, mert volt benne annyi szufla. Arra gondoltunk, hogy elszállt az akkumlátor. Apával megnézték, szerintük jónak kéne lennie az akksinak, mert volt feszültsége (valahogy 4 körül volt apa szerint). Erre mit tudtok mondani? Mit kezdjünk vele? Kernel, rom, semmit nem tudok mondani, garancia nincs... Ötlet?
    Legfontosabbak a jegyzetek és a hasonló dolgok lennének most, hogy azokat le tudjuk menteni, de így nem hiszem, hogy le lehet :F

  • csuzda

    aktív tag

    Sziasztok!

    Egyik ismerősömnek a telefonja kiírta, hogy a hálózat nincs regisztrálva. Elvitte szervízbe, ahol megcsinálták neki, de azóta képtelenség bekapcsolni a wifit. Ha rábökök, hogy kapcsolja be akkor vagy egyből kikapcsolja és próbálhatom újra, vagy kiírja, hogy bekapcsolás, de olyankor várhatok 1 napig is, akkor sem fogja bekapcsolni.

    4.3-as android van rajta. Azt mondja, hogy gyári visszaállítást már csinált, de az sem oldotta meg. Próbáljuk meg megint, vagy felejtős? Inkább rakjak fel tisztán egy rendszert? Ha igen, akkor melyiket ajánljátok?

    Előre is köszi,
    Péter

Új hozzászólás Aktív témák