Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • apaszka

    veterán

    válasz baladam86 #16079 üzenetére

    GSM garis!

    Vagy is nincs gari rá! Februári vásárlás,már nem új darab :Y Ennyit bírt ! Még igazából nem volt olyan Samu telóm,mi nem halt volna meg! ( LG sem,és Nokia sem persze ) Én vonzom a hibás darabokat! Az ,hogy ez ilyen jól bírta csodálkoztam is. A Note 3 is kétszer lett javítva,de azóta is frankón működik az asszonynál! Az S3 am meg a kisebbik fiamnál landolt nemrég,mert az LG -je halt meg neki meg ! Ezek ilyen dolgok. Hogy Gsm garis nagy rizikó volt,de bíztam benne,hogy mivel tökéletes volt minden,,, nem is lesz baja! Ez nem jött be! Viszont még amennyit költeni kell rá most ,még mindig max lesz vagy 150 be - Egy nota 4 ennyit meg megér szerintem.
    Csak az a baj,hogy nemrég ajándékoztam el az itthon levő plusz telót, Így nem vagyok elérhető sem! :W

    Már írtam a Kékbákának!

    NGabi meg nem tudom mennyi idő alatt rak bele alaplapot. Én Móri vagyok Ő meg még nem tudom hol lakik! Régen egy hetet mondott a javításokra! Ha esetleg 100 km en belül lakik tőlem ,és meglehet várni akár,akkor vennék ki szabit is. Az ünnepek jönnek,és kellene a teló! :W Megyünk a családdal kirándulni egyet és hát....

    Viszont bele gondolva lehet,hogy a töltőm is vacakol? Töltöttem ,és közben mikor 100% on volt újra indítottam. Akkor kikapcsolt ,de nem indult el többé! Valószínű,hogy az tett neki oda. Talán a 9 volt ráment? Nem tudom,de remélem hamar meg lesz javítva!

    Közben írtam a samunak,kíváncsi leszek a válaszukra! A telefonról tudtak mindent,mert vételkor ,leinformáltattam velük! Mondták tényleg EUba szánt modell, Benelux és ,hogy nem tiltott listás.....
    Akkor azt mondták 2 év nem jár rá! Most megírtam nekik,hogy 3 hónaposan meghalt,mit lehet tenni? Vagy ennyi időre tervezték? Mikor kijön az új típus halljon meg? :C

    Persze nem számítok tőlük semmi jóra,de azért rápróbálkoztam! :K

    Szerk
    Úgy látszik a samunál első szériás példányok spontán meghalása nem első a világon. Nem is olyan régen mi is kifogtuk ,hogy spontán meghalt az alaplap! A fiamé kb 3 hónaposan ! Volt belőle botrány,mert rengetek samu adta fel. Még app is lett kreálva rá,és mindenki ellenőrizte,hogy milyen chip van az övében.

    [ Szerkesztve ]

    https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

Új hozzászólás Aktív témák