- Milyen mobilnetet vegyek?
- Google Pixel topik
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Nem fogy a Galaxy S25 Edge?
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Megjelent a Poco F7, eurós ára is van már
- Honor 200 - kétszázért pont jó lenne
- Google Pixel 9a - a lapos munka
- One mobilszolgáltatások
-
Mobilarena
Samsung Galaxy Note10 és Note10+ témaösszefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
eladogeppc
veterán
válasz
silvergod #5400 üzenetére
Szia ! Note 10 simáról tudok nyilatkozni. Voltak 4G/3G váltási hibák , nem tudom hogy javították-e, illetve az akku idő olyan 4-4,5 óra volt. Úgy tudom , hogy a plusz valamivel jobb. De nekem az előbb említett hibák miatt mennie kellett a telefonnak. Volt, hogy páromat akartam hívni, volt térerő, stb, és nem csengett ki. Repülő mód ki és be orvosolta. Ez Android 9 alatt nem létezett.
Ami még nem tetszett az az, hogy az S10 ugyanúgy megkapta a Note funkciókat. Vicc és röhely ez szerintem. Magánvélemény. -
eladogeppc
veterán
Nekem is ugyanez volt a tapasztalatom. Sajnos az Android 10 ilyen volt. 9-et visszaraktam, avval jó volt minden.
-
eladogeppc
veterán
válasz
Divinity #5234 üzenetére
Az én használati szokásom mellett első nap nem úgy veszem észre, de ha igazad lesz, akkor jövök vissza. Egynlőre az i11 1,5 óra alatt 15%-ot esett. Kiváncsi leszek. Nyomkodom rendesen, Face, messenger, játék,bluetooth óra füles, stb, GPS és egyéb amikor kell használja.
Én sem örülök neki, mivel most vettem egy nagyon fasza Samsung Fit-et, ami ugyan megy az iPhone-al, de a teljes ökoszisztéma a Samsung esetében volt a legjobb.
A standby nálam lényeges, mert telefonálni nagyon nem telefonálok, inkább 4G-n lóg a készülék. -
eladogeppc
veterán
Sziasztok !
Távozom a Samsung-os mobilok köreiből. Egyenlőre a rivális oldalra állok át, nekem a 4,5-5 óra SOT elég kevés főleg az edzéseim miatt is. Tudom, lehet töltögetni, de az nem az én világom.
Amint adódik egy jó SOT-al megáldott Samsung, azonnal jövök is vissza !Jó nyomkodást kívánok !
Üdv,
Gábor -
eladogeppc
veterán
Olvasgatom ezt a 4G, 5G mizériát. Lehet, hogy maradi vagyok, de inkább egy stabil 4G a maga bitang jó sávszélességével, mint egy instabil kezdetleges szar. Eleve nem értem, hogy a mai világban miért nem elég a 4G/LTE ?
Persze idővel lesz értelme az 5G-nek is, de egy szaros mobil kijelző minek lenne idővel 25K-s ? Lehet, miért ne lenne, de már FullHD felett 6"-on bőven elég a FullHD/2k szerintem.Szóval ennek az 5G-nek még pár évig csak felesleges hype a célja.
Nincs annyi adó jelenleg, illetve a technológia miatt szerintem csak nagyvárosokban fog ez elterjedni első körben. Így minek. Vodafone 5G wáoow. -
eladogeppc
veterán
Szia !
Új a SIM kártya, kb 6 hónapos. 9 alatt ez a probléma nincs.
Megvan mikor jön ki a közepesen energia takarékos módból a telefon.
Samsung Wireless chargerre felrakom, megvárom még piros lesz, tölt, és utána kiveszi és optimális módba rakja. -
eladogeppc
veterán
Sziasztok !
Vissza olvastam, és köszönöm a visszajelzéseket. Megértem, de nem tudom elhinni, hogy egy adott ROM másként viselkedik egyforma készülékeken.
Nálam előjön újra az, hogy nem tudok telefonálni. Egyszerűen ki sem tárcsáz, nincs semmilyen hang. Repülő mód be és ki után jó.
Hozzáteszem, hogy nagyjából hetente 1x-2x használok GSM vonalat. Vagy Viber, vagy Messenger. De ! But !
Tegnap este kaptam SMS-eket, mert MS fiókot kellett visszaigazolnom. Így nem értem a dolgot. -
eladogeppc
veterán
Hát srácok ez a droid 10 bugokkal van tele sajnos.
Újabb bugom van a Dual Bluetooth állítgatása mellett (rohadt zavaró amikor párom mellém becsatlakozik, és lebassza az én fülesem ami szól.):
- ne zavarj mód nem kapcsol ki. Csak az ütemezés van beállítva este 10-től reggel 6-ig. Ez azért szar, mert a Samsung Galaxy Fit vele szinkronizál, így az soha nem ébred fel.
- wifi 5G-t egy idő után eldobja, nincs internet kapcsolattal. Törlöm a beállítást, wifi ki/be és viola már megy is megint órákat, napokat. Nem, a router nem rossz. Más eszközök mennek
- energia takarékos módot mindig közepesen takarékosra állítom az adaptív energiatakarékossággal együtt. Ezeket valahogy faszán elfelejti, délutánra gondol egyet, és vagy kikapcsolja teljesen, vagy kiveszi az adaptív energiatakarékosság beállítást és átmegy optimalizálva módra. Idegesítő.Egyenlőre ezeket találtam.
-
eladogeppc
veterán
válasz
haligali72 #4905 üzenetére
Nekem volt Note 9-em és sima S9+-om is. A kamera szerintem nem akkora változás, igaz nekem sima Note 10-em van. Sőt. Szerintem az S9+ sötétben jóval jobb képeket csinált. Ez maszatol.
Az akkuidő Note 9-en nekem is olyan 5-5,5 óra volt, itt a 4G nagyon szívja az akksit. 4,5-4,8 óra jött ki max egy napra.
Wifin jobban bírja nagyjából 30 perccel. -
eladogeppc
veterán
Android 9-10 között nekem az én használatommal 45perc/1óra mínusz.
Dual Audio használata esetén a két eszköz becsatlakozása után csak az egyik aktív, külön ki kell minden esetben választanom újra mind a kettőt. 9-en ez normális volt.
Kamera szerintem nem javult, sőt. Szerintem romlott. -
eladogeppc
veterán
-
eladogeppc
veterán
Sziasztok !
Na végre vissza tettem a 9-es legutolsó változatát.
Jól emlékeztem, hogy 4k 30fps-nél is volt széles látószögű kamra felvétel lehetősége.
10 alatt csak FullHDben engedte.Szerk: másik hiányosság a 10 alatt, hogy csak embereken engedi az élő fókuszt. 9 alatt akár a kutyusra is megcsinalja.
-
eladogeppc
veterán
Srácok. ODIN-al melyik a legutolsó 9-es verzió, amit vissza tudok rakni minden féle gari vesztés nélkül ?
Köszi !Szerk: Nekem dual-Bluetooth problémáim is vannak. Szarul kezeli a két fülest. Eleve a latency is nagyobb, illetve amint becsatlakozik a második eszköz, abban a pillanatban kilöki az elsőt. Hiába a média és egyéb beállítás. Plusz a hangerőt ugyan külön kezeli, de nincs lehetőség külön a telefonon és külön a fülesen állítani hangerőt.
-
eladogeppc
veterán
Jó ez a 10, de miben hozott végül akkora újítást ?
Akku/SOT idő mínusz 1 óra, ennyi. Szebb animáció. -
eladogeppc
veterán
Azért az szép, hogy a Note 10 Lite Snapdragon 855-öt kap. Vicc.
-
eladogeppc
veterán
Ezt az új Akkumulátor izét nem tudom megszokni. Egyszerűen azóta nem látom, mennyi a napi SOT-om.
-
eladogeppc
veterán
Üzemidő egy óra mínusz ahogy nézem. Alig 3 óra lesz. Sima Note 10.
-
eladogeppc
veterán
Srácok. Nem tudom hogy volt-e a 9-ben, de most szünet szúrt, hogy nem lehet videózni a Wide kamerával?
-
eladogeppc
veterán
válasz
TODI1111 #4209 üzenetére
Hát az attól még nem hivatalos. Ha hivatalos lenne, akkor nem evvel a szoftverrel lehetne lecsempészni. Hivatalos attól lesz, hogy "bejelentik" vagy attól, hogy a customer számára elérhető hivatalos update-errel telepíthetővé válik.
Addig annyi, hogy mi elérjük más módon a firmware-t. Szerintem. -
eladogeppc
veterán
S10e is megkapja az új Androidot. Samsung menj te a píbe. Azért nem egy olcsó készüléket vettünk, hogy ne legyen hangsúlyos ez a modell. Vicc.
-
eladogeppc
veterán
Én már lehet hogy lecserélném a kicsi Note-om nagyra.
-
eladogeppc
veterán
Android 10 ügyileg keményen le van maradva a Samsung. Jöhetne már.
-
eladogeppc
veterán
válasz
telefonmágus #3867 üzenetére
Néztem, nagyon szuper, de rohadt drága.
-
eladogeppc
veterán
válasz
telefonmágus #3864 üzenetére
Wáooow. Megnéztem. Jópofa nagyon.
Ilyen piciben hogy használod ??? -
eladogeppc
veterán
válasz
telefonmágus #3858 üzenetére
Szia mágus. Mi az a Windowsos kütyü ?
-
eladogeppc
veterán
válasz
telefonmágus #3831 üzenetére
A múltkori XDA link szerint nem kellett német SIM a béta felrakasahoz....
-
eladogeppc
veterán
Letöltöttem a Battery Trackert a Samsung áruházból, de szőrén szálán eltűnt
-
eladogeppc
veterán
Jöhetne már a One UI 2.0
-
eladogeppc
veterán
Sziasztok !
Samsung DEX használatához milyen USB-HDMI kábel kellene a mezei monitorhoz ?
Köszi !
-
eladogeppc
veterán
Megkövetek mindenkit, akit megbántottam talán, úgy néz ki, hogy ez GMail általános probléma.
Kollégám Samsung A40-ese szintén ezt csinálja.
És most próbáltam bentről küldeni magamnak GMail üzenetet és valóban nem jelzett.
Viszont nem hogy nem jelzett, csak akkor jöttek meg az üzenetek, amikor megnyitottam az alkalmazást.
De továbbra is azt mondom, hogy ez alkalmazás probléma lehet, mert más is küzd evvel.Amit nem találok a GMail-ben, az a szinkronizálás gyakorisága.
-
eladogeppc
veterán
Szervusz !
Egyet értek veled. Nem kell megköszönni senkinek semmit, van ilyen ember is az országban nem is egy.
Minden esetre nálam működik ezen beállítások mellett, de persze lenne még mit megnézni, de mivel ilyen rendes vagy velem, nem osztom meg mit kellene átnézni.
Szerintem add el mielőbb a telefont,.rossz konstrukció.
Szép napot kívánok. -
eladogeppc
veterán
Bármennyire is szeretnéd elhitetni mindenkivel hogy ez a telefon hibája, nem fog menni, mert nem az.
Az, hogy 1968-ban a Gmail akkori mail programja jól működött, nem jelenti azt, hogy most az új verzió tökéletesen jól működik.
Akkor azokon a telefonokon nem Android 9 volt az új klienssel, így hülyeség azt mondani, hogy az akkor jó volt.
Továbbá nem firmware hiba, hanem Google Mail kliens újabb verziójának prooblémája.
De még csak nem is mondhatjuk hogy probléma, mert a Google alkalmazások frissítése során ilyen beállítás elállítódás előfordulhat.
Annyira nem voltál képes, hogy ezt a pár opciót megnézzed, vagy talán megköszönd, hogy valaki megnézte helyetted.
Nem került nagy erőfeszítésembe, de nagyjából 0 kreativitás kellett volna. -
eladogeppc
veterán
Én megtaláltam, hogy miért nem jön neki üzenet. Köze nincs az akkumulátor opciókhoz !
Nálam a "Nagy Teljesítmény" esetén sem jött üzenet a GMAIL-től.
Nagyon egyszerű a megoldás. Az APP-on belül állítódott el pár dolog ! -
eladogeppc
veterán
GMAIL:
Hát srácok tesztből küldtem magamnak a PC-vel GMail-ről illetve Exchange-től pár üzenetet, meg sem nyikkan a telefon, hogy jött volna valami. -
eladogeppc
veterán
válasz
telefonmágus #3541 üzenetére
De akkor ez a Beta frissítése ?
Lehet rosszul kérdezem. Ez a német kártyás trükkös megoldás ezek szerint, mert a Samfirware-en nincs kint még. -
eladogeppc
veterán
válasz
telefonmágus #3538 üzenetére
Gondolom beta ?
-
-
eladogeppc
veterán
válasz
Carlytoo #3451 üzenetére
Nem tévedsz, de fényerő függő a PWM ha jól olvastam. A 240Hz azért elég sok ahhoz, hogy zavaró legyen.
Vettünk led-et a konyhába, fater megszólalt, hogy vibrál. Aztán közöltem vele, hogy az előző neon 20000Hz-en, a mostani led pedig már folyamatos. Kamerával sem lehet látni még lassításban sem , hogy villogna. -
eladogeppc
veterán
Engem inkább az zavar, hogy a Samsung billentyűzet mindenféle kötőjeles baromságokat ajánl fel javításra, amit az életben nem írtam be. Pl.: "-asztal" "-lámpa" "-közbiztonság"
Valamiféle AI mehetne már bele, mert iszonyat rossz vele írni. A tollat gondolom csak ott tudom használni, így a GBOARD ugyan jó megoldás lenne, de akkor toll kilőve, ha mégis használni szeretném.
Respect mindenkinek... -
eladogeppc
veterán
válasz
Macskasy #3441 üzenetére
Egyáltalán nem voltam cinikus, de a mai világban egyre kisebb a tűrőképessége az embereknek. Gyengülnek, olyanok mint a harmat. Ha már valami nem a technika csúcsa, akkor az sz@r.
Azt mondták anno, hogy a képcsöves TV rongálja a szemet. Hát mint kiderült nincs ez így, egyáltalán nincs, pedig kemény 50Hz körül volt a képfrissítés.Csupán csak érdeklődnék, hogy milyen TV-d van otthon, hogy ennyire zavarja a szemed ?
Csak azért kérdezem - és tényleg ne érts félre - mert legtöbb 200eFt alatti TV PWM módban megy.
De kérdezhetném a monitorodat, világításodat is.
Elhiszem, hogy migrént kapsz tőle, csak nekem ez fura, mivel engem soha nem zavart ez.
-
eladogeppc
veterán
Nagyon rá vagytok izgulva a PWM-re. A notebookom, a TV-nk, a LED világításunk is ilyen.
A cégnél a neon világítás, a kocsik lámpája, stb így működik.
Lehet, hogy zavaró sokaknak, de nem ettől lesz rosszabb, vagy jobb egy telefon szerintem.
Este blue szűrést bekapcsolom és kész. -
eladogeppc
veterán
Én nem értem ezt az ujjlenyomatolvasós problémákat.
Én bárhová rakom a kijelzőn, beolvassa és felold. Kijön a kis ujjlenyomat karika, és akár hová rakom az ujjam a kijelzőn, leolvassa.
Új fingerprintreader.camera.apk van fent a Samsung developer oldalán.
A felső kamera is tud ujjlenyomatot olvasni és nem kell nagyon rányomni az ujjatokat úgy, mint az ultraszónikus olvasónál.
Sőt az új apk-val a kamera képes úgy beolvasni az ujjlenyomatot, hogy közben az arcodat is látja. -
eladogeppc
veterán
Kicsit pipa vagyok. Beugrottam a Note 10-esbe, erre jön mindjárt az S11. Ha meg abba ugrottam volna bele, akkor jön a Note 11, vagy az S12.
-
eladogeppc
veterán
Én általában ki vagyok akadva a Samsung-ok gyenge akku idejétől, de ez most nagyon megy.
Végre egy jó telcsi. Sajnos az S9+-om nem tudta ezt az üzemidőt, pedig az sem volt rossz telefon. -
eladogeppc
veterán
Nem értem az OTP-t. Had döntsem már el, hogy az ujjlenyomatot akarom-e tovább használni a hiba ellenére.
-
eladogeppc
veterán
válasz
telefonmágus #3021 üzenetére
Nincs német kártyám, akkor ennyi ?
-
eladogeppc
veterán
válasz
telefonmágus #3018 üzenetére
Szia ! Magyarán DBT rom kell felkerüljön a telefonra, és Members reg kell hozzá ?
-
eladogeppc
veterán
válasz
telefonmágus #3011 üzenetére
Ez gondolom csak a Note 10+-ra jön ki.
-
eladogeppc
veterán
Sziasztok ! Beszereztem egy mezei Note 10-et. S9 Pluszt váltott le.
Első benyomásaim érdekesek. A hangszórói jobbak voltak és teltebbek voltak az S9+-nál, illetve fura az elhelyezkedése itt.
Akkura kíváncsi leszek majd. Kamerákat jobbnak érzem, lehet placebo ?
Kipróbáltam ezt a Samsung DEX-et USB kábellel. Nekem eléggé szakadozott a notebookomon. Mi lehet ?
Köszi ! -
eladogeppc
veterán
Sziasztok !
S9 Plus-hoz képest valós életben az akku idő hogy alakul ? Van aki onnan váltott ? Note 10-ben gondolkodnék.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
! Tilos a hirdetés, keresés, kí-
nálás, amelyek helye itt van :
- hardverApró
- BONTATLAN Új Iphone 16 PRO 128Gb - 1TB Független 1év Apple GARANCIA Deák Térnél Azonnal Átvehető.
- IPhone 11 Pro max 64GB megkímélt új emelt kapacitású akku!
- BONTATLAN Új Iphone 15 PRO MAX 256-512GB Független 1év Apple GARANCIA Deák Térnél Azonnal Átvehető
- Motorola G55 5G - 8/256 - szürke - garanciás
- Iphone 14 PRO 128 GB 88% akksi
- DELL PowerEdge R740 rack szerver - 2xGold 6130 (16c/32t, 2.1/3.7GHz), 64GB RAM, 10Gbit HBA330, áfás
- Azonnali készpénzes INTEL CPU AMD VGA számítógép felvásárlás személyesen / postával korrekt áron
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 4500 16/32/64GB RAM RX 6600 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- Külföldi csomagszállítás Packeta csomagpontokon keresztül!
- Samsung Galaxy S23 , 8/128 GB , Kártyafüggetlen
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest