Hirdetés

2018. szeptember 25., kedd

Gyorskeresés

(#1) Rover623

Rover623
(PH! félisten)

"még ha az audiomegjelenítés meglepően jó is" :U
Ez kb. a "látom a hangokat" szindróma gépi megfelelője? ;]

primus inter pares

(#2) dzsi23

dzsi23
(senior tag)

A J5 2017 sokkal jobb képeket csinál ennél. Még szerencse, hogy van alternatíva, mert ez gáz ennyiért.

302.3310.GX10.V55.GX17.K610.U900.Blade.L7.S3N.R3S.J5'17.P9LM.MiA1

(#3) bitblueduck

bitblueduck
(senior tag)

80-ba férjen má' bele értesítő led. meg azoknak sem kívánok sok jót, akik lespórolják a gombok háttérvilágítását. redmi note 5a prime miatt páromtól mindig megkapom hogy milyen ***.

An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.

(#4) dzsi23 válasza bitblueduck (#3) üzenetére

dzsi23
(senior tag)

Ja, kaphattak volna a J6 gombjai háttérvilágítást. ;]

(#5) bitblueduck válasza dzsi23 (#4) üzenetére

bitblueduck
(senior tag)

látod, még a gombokat is lespórolták :P
viccet félretéve ez a két dolog az, amit egy 20,000 forintos telefonnál eltudok nézni de afelett mindenképp kompromisszumos a termék ilyen fogyatékossággal. és így utólag a redmit sem tartom kimondottan jó vásárnak nekem inkább `tetszett` mint `ajánlott`

(#6) Fred23

Fred23
(PH! kedvence)

J7 Duo (2018)-at simán oda lehetett volna még írni az alteratívák mellé, ott az az érdekes, hogy 78k-ért egy olyan készüléket kapsz, amiben Exynos 7 7885 Octa van. Enyhén szólva jobban megéri a kábé azonos árat!

(#7) kbyte1024

kbyte1024
(PH! addikt)

azért hihetetlen hogy mit nem akarnak letolni egy valag pénzért az ember torkán!

(#8) Crafter32

Crafter32
(őstag)

Jól szétcseszték a A és J sort. Samsungot nagyon nem kell választanom legközelebb.

(#9) vodkamaffia

vodkamaffia
(újonc)

Ez így sajnos elég fapados lett. :F

(#10) Gerasz válasza bitblueduck (#5) üzenetére

Gerasz
(fanatikus tag)

Egyébként miért olyan fontos a gomb világítása? Három gomb sorrendjét nem tűnik nagy ördöngösségnek elsajátítani egy naponta használt eszközön. Autótulajdonost legalábbis még nem hallottam panaszkodni, hogy a pedálokon nincs világító felirat azok funkciójáról.

(#11) Kutykurutty7 válasza Gerasz (#10) üzenetére

Kutykurutty7
(kvázi-tag)

Egyetértek azzal, hogy nagyon zavaró, ha nincs háttérvilágítása a gomboknak.

Ez az autóban lévő pedálos hasonlat azért sem jó, mert a hétköznapi autókban sosem cserélik meg pl. a gázpedál és a fékpedál pozícióját egymással. Vezethetsz akár Ladát, akár Porschet, tudni fogod, hogy melyik a gáz/fékpedál... nekem viszont nem volt még olyan telefonom, aminél ugyanott lettek volna a funkció gombok, mint az elődjénél. :(( Gombvilágítás nélkül már valószínűleg földhöz csapkodtam volna pár telefont.

[ Szerkesztve ]

Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

(#12) zozzo72

zozzo72
(fanatikus tag)

Én két Redmi 5-öt vennék e helyett...

(#13) ates válasza bitblueduck (#3) üzenetére

ates
(kvázi-tag)

Mondd meg neki, hogy a kétszer olyan draga SGJ6-ban sincs háttérvilágítás és talán megnyugszik, hogy megsem csináltál rossz vételt ;]

(#14) haris válasza zozzo72 (#12) üzenetére

haris
(őstag)

Naná hogy kettőt! Hiszen két füled van!
Meg telefonból kell is kettő! Tök igazad van... :U

Az élet szép, csak drága! Persze lehet olcsón is, de akkor nem lesz olyan szép!

(#15) D013

D013
(fanatikus tag)

80 ezer forintot szeretnék ezért fizetni. Jah, nem.

(#16) ClioRS

ClioRS
(őstag)

Nincs fényérzékelő 80-ért???? Eddig olvastam...

(#17) zozzo72 válasza haris (#14) üzenetére

zozzo72
(fanatikus tag)

Nem teljesen igy van...

Egy telefon nekem,egy telefon asszonypajtásnak..

Ezt a telót hogy osztanám ketté?
:U

(#18) logitech1

logitech1
(kvázi-tag)

Nagyon jól néz ki,lehetne nagyobb a tárhely,de ha 1080p kamera felvétellel pillanatok alatt betelik a tárhely ha nincs sd kártyád.

[ Szerkesztve ]

🌴 🌴🔊🎧⏯📼👇( ͡°Ĺ̯ ͡° )☀️📖🍹 🌴 🌴 🌴

(#19) bitblueduck válasza Gerasz (#10) üzenetére

bitblueduck
(senior tag)

én együtt tudtam élni olyan telefonnal ahol nem volt, de szerintem ez rontja a felhasználói élményt. amikor egy méteres rgb led szalag 490 HUF akkor (árban) középkategóriás telefonokról lespórolni feketepont részemről. főleg, hogy a lista folytatódik, SW+HW-t tandemben megnyírbálták. az összegzésben mindenki mazsolázhat kedvére: gyorstöltés hiánya, szenzorok, gagyi kamera...

(#20) janeszgol

janeszgol
(PH! kedvence)

Remélem javítják a kamerát, mert ez így nem jó. Amúgy kellemes készülék egy nagy hibával és az az fényérzékelő hiánya. Lehet, hogy én nem használom, de ezt lespórolni, pláne egy Amoledes kijelzőnél.
Az A3 2017 helyett pl ezt választanám, de az A5 2017 helyett már nem. Az néhány fontos tekintetben jobb (SoC - proci és GPU, kijelző felbontás, kamera, fényérzékelő).

[ Szerkesztve ]

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#21) dzsi23 válasza Kutykurutty7 (#11) üzenetére

dzsi23
(senior tag)

Még szerencse, hogy nem, ragadtunk le a homo erectus szintjén, és nem csapkodjuk, amit nem tudunk használni... Lássuk csak: vissza-home-menü, menü-home-vissza. Ez a két lehetőség van, nem hiszem, hogy olyan bonyolult. 1-2 napig zavaró lehet az átállás, én is tapasztaltam, de azért nem törtem össze egyik telefonomat sem. De a te példádat követve mindenfelé telefondarabkákkal találkoznánk. :D Egyébként lassan egyik telefonon sem lesz már gomb, csak virtuális a kijelzőn.

(#22) Kampó

Kampó
(senior tag)
LOGOUT blog

unalmas ez a kinézet már számomra... minden telefon ugyan ugy néz ki.. röhej. Nem csak samsungnál az összes gyártó ezt tolja

AMD volt AMD van AMD lesz

(#23) bastya2100 válasza janeszgol (#20) üzenetére

bastya2100
(lelkes újonc)

Hát én inkább kevesebbnek érzem az A3-nál....anyaghasználat, ip68, fényérzékelő, AOD sorolhatnám még....... hiába az 1 giga ram plusz nagyobb felbontáson többet is igényel, szóval kétlem, hogy sokkal gyorsabb lenne.... kamera talán még gyengébb is ebbe mint az A3-ba pedig az is trash...Igény szerint kell telót választani az tény, de ez a készülék igénytelen és nem is kicsit.

(#24) logitech1 válasza Kampó (#22) üzenetére

logitech1
(kvázi-tag)

Akkor vegyél [llyet] :DD

(#25) dzsi23 válasza Kampó (#22) üzenetére

dzsi23
(senior tag)

Mégis milyen legyen egy (szinte) full kijelzős telefon? :F

(#26) somé

somé
(őstag)

Mi ez :F
Még ha azonos árban lenne a Redmi 5-tel (vagy 5 Plus-szal), akkor is egy gyalázat lenne azokhoz képest.

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#27) vodkamaffia

vodkamaffia
(újonc)

A J5 2017-ben még volt fényszenzor. Vajon a következő generációból mit fognak kivenni? Lehet, hogy az Amoled lesz az áldozat, mint tavaly a J3 esetében?

(#28) Nirvanus

Nirvanus
(fanatikus tag)

Nem rossz. 😊 De személy szerint én maradok a Honor8-nál és az iPhone SE-nél.

[iTX-or-GtfO!]

(#29) SvenOlam válasza vodkamaffia (#27) üzenetére

SvenOlam
(újonc)

Szerintem a beszédhangszórót fogják kivenni. Lesz a helyén még három szelfi vaku. 😀

"Jó a kuta, de a lakókocsi még jobb!"

(#30) EclipseGT

EclipseGT
(őstag)

Hát az idei A és J sorozat elég érdekes lett...
Szolgáltatóknál bagóért esetleg menni fog, de amúgy elég gyér ajánlat.

(#31) dave987 válasza bitblueduck (#3) üzenetére

dave987
(fanatikus tag)

Nekem pl a3 2016 van. Világítanak a gombjai,de csak miután már megérintettem,szóval mindig a tök sötét semmire nyomok rá,és 100ból100x sikerül eltalálni. Ösztönsterű. :)
Tesóm j5 2017ét is ugyanolyan ösztönszerűen kezelem. Nekem mondjuk a rezgés az mindenképp kell érintéskor,annak hiány volt a zavaró,de az orvosolom Play-ről. ;)

[ Szerkesztve ]

(#32) judas13

judas13
(őstag)

Kuka

Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz.

(#33) Soleco

Soleco
(kvázi-tag)

Samsung alsó/közép kategóriában egyre nagyobb szutykokat gyárt... De venni fogják mint a cukrot.. :W

(#34) janeszgol válasza EclipseGT (#30) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

Nekem a 2016-os és a 2017-es felhozatal nagyon bejött a J3, J5, A3, A5 telefonokból. Hát az idei eddig nem nagy eresztés.

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#35) Hallosz

Hallosz
(fanatikus tag)

Kinézetre rendben van.
Telefonálni jó, de ahhoz viszont aránytalanul sokat kérnek érte.
Tudása és felszereltsége alapján, maximum a felét éri a mostani árnak.

[ Szerkesztve ]

"a pénz okos ember zsebében szolga, az oktalan zsebében úr"

(#36) bastya2100 válasza Soleco (#33) üzenetére

bastya2100
(lelkes újonc)

Ez olyan mint a sör gyártásba a dreher vagy a borsodi :D Nem a vásárlót kell megvenni hanem az eladókat ;) Amíg csak 4-5 gyártó lesz a szolgáltatóknál addig hiába, a szemetet is eltudják adni XD _Ehhez az árakhoz pedig pofa kell nem is kicsi :D

(#37) ProEvoFan válasza bastya2100 (#36) üzenetére

ProEvoFan
(PH! kedvence)

Na, azért van kivétel.A Telenornak megjött az esze.Pár hónapja árulják már a Xiaomi készülékeket is, ami van, hogy napokig hiánycikk a honlapjuk szerint.

(#38) Pete55555 válasza Crafter32 (#8) üzenetére

Pete55555
(PH! kedvence)

Pontosan... Pedig jó széria volt mindkettő - még tavaly.

Azért 80k HUF-ért, microUSB, HD+ kijelző, fényerő szenzor és meg értesítő led nélkül 2018-ban? :((( :(
Ráadásul always-on sincs...

Ilyenkor örülök, hogy MiA1-et vettem.

...Szeretem leracsniztatni...

(#39) moleculez

moleculez
(PH! addikt)

Ez így nagyon kompromisszumos, főleg ennyiért. Oké, gondolom szolgáltatóknál fog kikötni egy elsőre jónak tűnő ajánlatban, de ez így felejtős.

"Nem vagyok pesszimista. Az nekem úgysem menne...a BUGOK átmenetiek de a FÍCS örök!!!" @abusalempictures

(#40) logitech1 válasza Pete55555 (#38) üzenetére

logitech1
(kvázi-tag)

Hát igen.Legalább lett volna full hd ha már 5.6 inches a kijelző,de igy semmi értelme meg venni.

(#41) Roaming

Roaming
(senior tag)

Hú, hát ez elég gyengécske lett...

"Aki forró fejjel cselekszik, az a végén megüti magát."

(#42) Sebhelyes

Sebhelyes
(senior tag)

Adok érte 50ezret.

(#43) dzsi23 válasza logitech1 (#40) üzenetére

dzsi23
(senior tag)

És pl. az 5.2"-es J5 2017-nél még belefért a HD? :)

(#44) prolad

prolad
(őstag)

Fényérzékelőt kihagyni ennyiért elég merész. HD felbontás szintén.

Az nagyon érdekelne, hogy tudtok kihozni 20 óra böngészést meg 25 videót. Milyen életszerűtlen körülményeket kell ehhez használni?

Sony XZ2

(#45) Pete55555 válasza prolad (#44) üzenetére

Pete55555
(PH! kedvence)

Minimum fényerő, maximális energiagazdálkodás, repülő mód.

...Szeretem leracsniztatni...

(#46) prolad válasza Pete55555 (#45) üzenetére

prolad
(őstag)

Akkor sok értelme nincs az ilyen tesztnek.

Sony XZ2

(#47) AliceWake válasza Pete55555 (#45) üzenetére

AliceWake
(HÁZIGAZDA)

Minden esetben 150 nit fehérfény-sűrűségen, WiFi mellett, teljes fiókszinkronizálással.

Non omnis moriar.

(#48) prolad válasza AliceWake (#47) üzenetére

prolad
(őstag)

Ez már jobban hangzik, ezek mellett elég meglepő értékek.

Sony XZ2

(#49) erer1000

erer1000
(senior tag)
LOGOUT blog

80k középkategória , a fentebb említett hiányosságokkal?

ez egy nagy vicc. kamera is egy kalap.. OIS hiány még oké :) lencse torzítás? :O hol élünk?
ilyen korcs felbontás itt már tényleg nevettséges..

viszonyításképp, 80k most a 3 éve megjelent PRIV.

80k, 3/32 ugyan úgy, de legalább van értesítő led, ehhez képest pazar kamera, OIS, 18Mpx,
WQHD :B
még a soc is erősebb ahogy nézem..

és ez csak egy példa :) nem kell sokáig keresni hogy találjon az ember ennél jobbakat ennyiért vagy olcsónnam

Sony Ericsson W200i->Tmobile Vairy Touch->Alcatel OT 806->Huawei ascend Y200->Nokia Asha 302->HTC ChaCha->Blackberry Q10->Blackberry Priv

(#50) zdanee

zdanee
(őstag)

5.6" 720p pen-tile? Konkrétan látom a sakktáblát a cikkbe beszúrt fotókon is. Ha legalább az RGB-elrendezésű AMOLED+-t használnák ilyenkor. Ebben a méretben nem lehet a kék subpixelek méretére fogni a dolgot.

Zipit Z2 idomár - Samsung Galaxy S8 - Cube i7 Stylus - Pebble Time - Remix Mini 2G - GPD Win

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.