Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kutykurutty7

    aktív tag

    válasz Gerasz #10 üzenetére

    Egyetértek azzal, hogy nagyon zavaró, ha nincs háttérvilágítása a gomboknak.

    Ez az autóban lévő pedálos hasonlat azért sem jó, mert a hétköznapi autókban sosem cserélik meg pl. a gázpedál és a fékpedál pozícióját egymással. Vezethetsz akár Ladát, akár Porschet, tudni fogod, hogy melyik a gáz/fékpedál... nekem viszont nem volt még olyan telefonom, aminél ugyanott lettek volna a funkció gombok, mint az elődjénél. :(( Gombvilágítás nélkül már valószínűleg földhöz csapkodtam volna pár telefont.

    [ Szerkesztve ]

    Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

  • Kutykurutty7

    aktív tag

    válasz dzsi23 #21 üzenetére

    Nem szokásom földhöz csapkodni a telefonokat, meg egyébként leejteni sem szoktam sem a telefont, sem egyebeket. Ezt a földhöz csapkodást csak 'képletesen' írtam arra, hogy mennyire zavarhat egy filléres hiányosság (ez esetben a gombok háttérvilágítása) valakit. A hozzászólásokból ítélve ezzel nem vagyok egyedül... de ugyanígy említhetném a fényérzékelő hiányát is mind idegesítő dolgot.

    Mindegy. A lényeg, hogy a véleményem az a telefonról, hogy a pozitív tulajdonságai ellenére is a 80 ezer Ft-os összegnél már nem engedhetőek meg ezek a hiányosságok. Nyilván nem arról van szó, hogy nem tudja ezeket a technikai problémákat megoldani a Samsung, hanem arról, hogy ezzel a hozzáállással akarja a még drágább telefonjai felé irányítani a pácienseket. Velem nem jár sikerrel!

    [ Szerkesztve ]

    Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

Új hozzászólás Aktív témák