Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • m1lan

    őstag

    válasz janeszgol #6 üzenetére

    Azt a minőséget inkább ne is akarják elérni, mert akkor megint márkát kell váltanom... :U

    Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

  • m1lan

    őstag

    válasz floatr #70 üzenetére

    Milyen tekintetben? A Mate 10 Pro meg a P20 Pro topikban az a mondás, hogy a 10-es Androiddal lerontották a kamera minőségét, hogy vedd meg az újabbat. Melyik Samsung topikban látsz te olyat, hogy vissza akarják rakni a kettővel korábbi Androidot, hogy újra jó képeket készítsen a telefon? Tavaly december/idén január környékén kapták meg a 2018-as Samsung csúcsmodellek a 10-es Androidot. Mikor kapta meg a szintén 2018-as P20 Pro? Júniusban, majdnem fél évvel később. Aztán be is jelentették, hogy már biztonsági frissítés sem nagyon fog érkezni rá, lassacskán bele lehet állítani a kukába a telefont. Aki az S9 szériát választotta, az még 2022-ben is fog biztonsági frissítést kapni, de még a belépőszint is hosszabb szoftveres támogatást kap a Samsungnál, mint a "top" készülékek a Huaweinél.

    A Note9 topikkal párhuzamosan követem a Mate 20 Pro topikot, mert annak idején az is egy jelölt volt, de előtte annyit szívtam már az EMUI-val, hogy többet inkább nem kértem belőle. Hát, a kettő közül nem a Samsunggal volt a több hardveres/szoftveres eredetű probléma az elmúlt két évben... pedig állítólag mai szemmel nézve is a Mate 20 Pro az egyik legjobban összerakott Huawei telefon. :U

    Lehet fényezni a Huaweit, de semmivel nincsenek "jobban összerakva", mint egy azonos kategóriájú Samsung, Apple vagy akár Xiaomi. A felpuffadó akksik terén pedig különösen az élen járnak bármelyik más gyártóhoz képest, elég csak benézni a Huawei Közösség csoportba a Facebookon.

    [ Szerkesztve ]

    Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

Új hozzászólás Aktív témák