Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vagany

    őstag

    válasz M0RGI #372 üzenetére

    Ha már felkerül a honlapra, ráadásul az újabb most az EU-son van, ez a leghivatalosabb (nem is az indiairól kell letölteni), akkor már minek várjátok az OTA-t. Az OTA ugyanazt fogja letölteni, és kb ugyanúgy is rakja fel. Ha letöltötted, akkor a realme saját fájlkezelőjében elég csak rámenni az ozip kiterjesztésű fájlra és még a recoverybe sem kell belépned manuálisan, automatikusan csinál mindent. Rosszabb esetben az OTA csak incrementalt tölt le (főverzióváltásnál nyilván nem), ami csak a változás, ugyan kevesebb letöltést generál, de a teljes rom mindig jobb, tehát a honlapi teljes rom a fájlkezelőből futtatva még jobb is lehet mint csak a sima OTA frissítés. Egy buktatója lehet a honlaposnak (ezért is szoktak sokat várni az eu-ssal), hogy ha vannak problémák, ahogy most is volt a c23-al (teljes törlés nélkül hiányzó menüpontok), akkor az OTA-t le tudják állítani és mi nem az elsők között kapjuk, ha gond van hozzánk nem is ér el az OTA. De a c24-es már kint van rég ez a javított, fölösleges a VPN-nel görcsölni.
    Amúgy elvileg át kell állítani a régiót, a nyelv maradhat és valami olyan régióra átállni amin ugyanazt adják az OTA-n mint nálunk, csak hamarabb, nekem az indiai vpn-nel már működött egy korábbi frissítésnél, linkeltem a vpn app-ot is.

    (#371) turika86:
    Kínai VPN-t hiába állítja EU-s készüléknél szerintem. Vagy morginak kínai van? Akkor meg nem a c24-es rom való hozzá.

    [ Szerkesztve ]

    -<[]>- https://mowned.com/vagany

Új hozzászólás Aktív témák