Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • whatwhatwhat

    aktív tag

    válasz Silenzio #45 üzenetére

    Pár állításoddal vitatkoznék:
    "Béna formaterv" - kinek mi.
    "gagyi műanyagbevonatú hátlap" - viszont nem gyűjti az ujjlenyomatot, és nem csúszik annyira.
    "elképesztően törékeny és hajlékony készülékház" - valóban eltörte a csávó a videóban, de vajon ez a való életben is problémát jelent?
    "másodlagos kamera (hiánya)" - így is megfelelő, ha nem jobb portré képeket csinál, mint a versenytársak, a többiben pedig oké, hogy lehet zoomoln, de azt ne felejtsük el, hogy a telephoto kamera nem olyan minőségű képet csinál mint a normál.
    "IP68 (hiánya)" - van IP67, nem sok eltérés van a kettő között, ha nem akarod úszni vinni. ami meg egyik telefonnál sem ajánlott, mindegy hogy IP68 vagy sem... fröccsenés, eső, véletlen beleejtést valamibe meg ez is bírja.
    "A droidnak csak egy valódi ütőkártyája van az iOS-szel szemben, hogy innovatívabb és több funkciót nyújt." - ehhez csak annyit mondanék, hogy ez az EGYIK ütőkártyája :D De nem kívánok erről vitatkozni, csak szerintem nem ez az egyetlen. :)

    De mondok még egy példát ami előny az "android"-ban, millió féle készülék között választhatunk. :) Mindenki megtalálja a maga ízléséhez valót. Én se választanám egyébként a pixelt. Mert nekem is van vele bajom bőven. Csak azért reagáltam, mert szerintem azért nem olyan fekete-fehér a helyzet mint ahogy felvázoltad. Még így sok hiba-hírrel sem. Szerintem bőven fel van fújva mindegyik kis hibája.

    Ez is pl, hogy oprendszer nélkül találtak pár pixelt. Ezzel kapcsolatban egyébként érdekelne, hogy valóban így történt-e... tehát bizonyíthatóan ilyen volt-e a telefon a felbontáskor. De ha igen, akkor is, mennyivel rosszabb mint pl a felpúposodott iphone-ok.

Új hozzászólás Aktív témák