Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rothmanakos

    tag

    válasz Parallaxis #5 üzenetére

    Láttál már EDGE-es Samsungot? Színtorzulás?! Amolednél 180° a betekintési szög, úgyhogy ezzel nem fogsz találkozni. A véletlen belenyúlásokat nagyon ügyesen, közel 100%osan javítja a szoftver, ezzel se lesz gondod, és a haszontalan kifejezést se éppen mondanám rá, mert ezzel plusz funkciókat lehet elérni. Ráadásul csak személyes vélemény de bazijól néz ki. :) Szerintem azért nem másolták csak, mert másnak nincs rá meg a kellő technológia, vagy nem látnak benne akkora lehetőségeket, hogy megérné annyi pénzt elkölteni a fejlesztésére. Egy noccsot beleharapni az sokkal egyszerűbb

    Az egyetlen negatívum a törékenység lehet, de tokkal gondolom ez is kivédhető, tok nélkül meg úgyis minden törik:D

    Sony Xperia Tablet Z2, Sony Xperia Z2 (korábban Sony Xperia S, Nokia C7, Nokia N8)

  • Rothmanakos

    tag

    Ez a notch kb olyan, mint a telefonok vékonyítása. Én például ellenzem, mert nyilván kisebb akksi fér bele, és inkább tűrnék még plus 1 mm-el vastagabb hátlapot azért, hogy ne kelljen naponta töltenem, vagy "elférjen benne a jack" (azért az idézőjel, mert ez szerintem még mindig csak Marketing bullshit, hogy nem fér el). A kijelzőn is jobb szerintem, ha van 3mm káva végig, ahelyett, hogy valahol 0mm, valahol meg fél centire belóg. Egyszerűen jobban néz ki szerintem (ez persze csak vélemény, bár ahogy hallom, nem csak ez enyém...)

    Sony Xperia Tablet Z2, Sony Xperia Z2 (korábban Sony Xperia S, Nokia C7, Nokia N8)

Új hozzászólás Aktív témák