Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Athos07

    senior tag

    2. oldal: "No, ez nem lesz kis munka. Szorul az egész, a készülék alján levő műanyag panlet kéne befele nyomni, közben ezzel egyidőben a hátlapot elfelé feszíteni."

    Egyébként ez a lassúság (ami a videón van) semmivel sem tűnik rosszabbnak, mint jóapám 6070-esén, sőt, majdhogynem sebes ahhoz képest (persze utóbbi telón legalább a lenyomáskor pittyen a bill.hang, és így az összhatás kevésbé tűnik rossznak, pedig az). Ha ez nem lett volna, nagyon úgy tűnik, hogy még plecsnit is kapott volna.. :P

    Egyébként tényleg érthetetlen, hogy miért drágább, mint a 2630, aminek elvileg ez a "lebutított" (értsd - vastagított) verziója. A normális az lenne, hogy annál párezerrel olcsóbb legyen.

    ''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

  • Athos07

    senior tag

    válasz cilike #49 üzenetére

    Nem tudom már, hogy kerültem ebbe a topikba, de ez csak most láttam, és nagyon tetszik :D

    Jópofa, hogy amikor elmegyek hazulról, a teló elbúcsúzik a számítógéptől (kilépek a vételi hatósugárból...)

    Egyébként fura, de pl. az MM-ben jóval olcsóbb, mint az online áruházakban (ahol vicces módon drágább, mint a szebb, de amúgy ugyanazt tudó 2630)... szal online 22K, MM-ben meg ha jól rémlik 17K volt.. az már egész jó vételnek tűnik függetlenül .. alig drágább, mint egy 2600 vagy egy 1650...

    ''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

Új hozzászólás Aktív témák