Nokia 2600 Classic - ütemtévesztés

Az olcsó Nokia telefonok az utóbbi időben rendre kiborították szerkesztőségünk tagjait. Most sincsen ez másképp.

Hirdetés

Bevezető

Elnézést. Először mi kérünk, mert kaptunk egy olyan tesztkészüléket, amely kritikán aluli. Ezért elnézést kérünk az XXL GSM-től, hogy beszerezték számunkra ezt, de semmi jót nem tudunk írni róla. Elnézést a Nokia fanatikusoktól, ez a telefon nem méltó egy piacvezető gyártóhoz. Illetve elnézést az olvasóktól, de a következő oldalakon igen jelentékeny méretű fikázás fog manifesztálódni. Megértésüket köszönjük.

Nokia 2600 Classic

Nokia 2600 Classic. A magam részéről a „klasszikozást” sosem fogom megérteni. Illetve az agyammal igen: elfogytak a számok, most elővesszük a régieket (bár az eredeti 2600 is csupán négy éve jelent meg), ha tégla formájú, akkor Classic lesz az új utóneve. Ha csúsztatós, akkor pedig Slide, néha pedig kitalálunk egy-két új megnevezést, mint mondjuk a Luna. A Classic szó jelentéséről viszont lehetne vitatkozni, mert általában a mindenféle területen tevékenykedő gyártók a legrégebbi, legsikeresebb, klasszikus termékeiket jelölik így később, amikor már felbukkantak újabb verziók is, nem pedig fordítva. Mindegy, nem ezen fogunk most fennakadni, van bőven más, amin majd lehet.

Nokia 2600 Classic

A tesztkészülék számozásából is kitalálhatóan az olcsó telefonok mezőnyében kíván versenyre kelni. 25 ezer magyar pénz körül indul az ára, nem sokkal alacsonyabb, mint a kategória egyik etalonja, a Samsung E200, de talán a legegyszerűbb ha a Domino csomagban megvehető E250-hez hasonlítjuk, amely mostanság 17 ezer magyar valutáért érhető el – újonnan. Magyarán nem az ultraolcsó, hanem a kicsit többet nyújtó készülékek között próbálja magát sikeressé tenni a 2600 Classic.

A cikk még nem ért véget, kérlek, lapozz!

  • Kapcsolódó cégek:
  • Nokia

Azóta történt

Előzmények