Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BDave

    őstag

    válasz emvy #41 üzenetére

    Ami eddig is: készülékeket fognak gyártani :D Talán még optimalizáltabb cuccokat tesznek össze, esetleg nagyobb akksikkal. Nem hiszem, hogy a gyártók annyira azzal foglalkoznak napi szinten, hogy hogyan frissítsék a készülékeket és most majd nem lesz dolguk.

  • Integra

    titán

    válasz emvy #41 üzenetére

    hogy érted, hogy a hardver gyártókkal mi lesz?
    eddig azért volt lehetőség rá, mert nem villogott a stock android kezelőfelületben, tehát volt táptalaja a sense és társainak. ma már semennyire sincsen, mert a google megcsinálta ezt is - noha van még lemaradás helyenként, ám ezeket profi, stock os-re ráépülő alkalmazásokkal meglehet oldani. szerintem ezeket is orvosolni fogják szépen lassan és gyárilag implementálják.
    szerintem tudják ezt a gyártók maguk is. igazából szerintem örülni kellene nekik, hogy nem kell akkora szopodát rendezni a supporttal meg a portolásokkal..

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

  • dani3l

    őstag

    válasz emvy #55 üzenetére

    Igy is adhatnak sajat szolgaltatasokat a sajat keszülekekhez, pl nehany tiz giga felhö tarhely, egyedi widgetek (amikben HTC azert eleg jo), sajat opcionalis kezelöfelület, stb.. Viszont mar önmagaban az is eleg lenne szerintem, hogy normalis minösegben gyartjak a telefonokat, amiben HTC szinten eleg jo többnyire.. Több eröforras marad meg, többet tudnak a minösegi hw-re forditani aremeles nelkül (elvileg legalabbis).
    Szerintem ugyanugy meglennenek a gyartok, mert mindegyiknek megvan a sajat, egyedi designja, ami miatt valaki inkabb az egyiket valasztja, mint a masikat. Nekem pl sem Samsung, sem LG nem kene semmi penzert, a HTCk meg a Sonyk viszont tetszenek, de valakinek meg pont a Samu jön be.. Ez pedig szoftvertöl függetlenül igy lesz. Annyi, hogy utana nem kellene azt nezni, hogy "hat igen, x telefon jobban tetszik, de y-t veszem, mert arra legalabb biztosan fognak könni frissitesek..".

  • Integra

    titán

    válasz emvy #55 üzenetére

    ez már az ő hibájuk szvsz..
    későn ébredtek és rókabőrt húztak le, legalábbis igyekeztek - szerény eredménnyel.
    ahelyett, hogy nekifeküdtek volna 1-2 készüléknek, semmi többnek (a lá eppöl), ellenben arra full supportot toltak volna és szuper desgin és hardver. amúgy a htc ilyen szempontból kezd magára találni és egy sajátos arcot nyerni, de rákell ébredniük, hogy a sense ma már csak nyűg. addig volt létjogosultsága amíg a stock android vacak volt. sajnos nem értik meg az apple példáját, ami amúgy a legjobb példa az ájfonnal a mai napig. a google nexus telefonjai is ugyanezt tudják csak jobban.
    de legalább kezdenek a gyártók erre ráébredni. szerintem idővel úgyis tisztlás lesz a mobilpiacon pont ezen okok miatt. samsung meg... az a samsung, őskáosz 100 készülékkel. :DDD

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Új hozzászólás Aktív témák