Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • androklész

    csendes tag

    válasz Ance #36 üzenetére

    Hátrébb az agarakkal, az FM rádió nekem is nagyon hiányzik a csúcskészülékekből, főleg annak ismeretében, hogy minden, pár ezer FT-os eldobható készülékbe belefér, a 200 ezresekbe meg lassan már semmi nem fér bele, Fm rádió, jack kimenet, infra, állapotjelző led, stb. egyre inkább felejtős, ehelyett vannak olyan "újítások" amelyek visszalépések. Már az s5 helyett is kénytelen voltam megvenni az s5 neo-t, mert abba érdekes módon belefért az FM rádió, pedig majdnem ugyanaz a készülék. Ami pedig a legpofátlanabb dolog, amikor szoftveresen letíltják az FM elérést, pedig a készülék maga képes lenne rá. Erre nyilván csak az lehet a magyarázat, hogy fizess paraszt az adatforgalomért plusszban, ha van pénzed drága készülékre. Az FM-rádiót rendszeresen hallgatom és olyan helyen dolgozom, ráadásul leginkább éjszaka, ahol sajnos nincsen net elérés semmilyen módon, hétvégéken pedig horgászni szoktam, és sajnos ott sem olyan a lefedettség, ahol használni lehetne a netes elérést. Hagyjuk már ezt a sokol rádiós dumát, nem mindenki ül az íróasztal mellett, aki csúcskészüléket szeretne, és ne mondja már azt senki, hogy negyed millió forintért nem fér bele egy normális akku, két forintos led, egy FM elérés, vagy egy jack kimenet.

Új hozzászólás Aktív témák