Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shockwave12

    csendes tag

    Eddig márkahű voltam, de ha ennyire nem flexibilis gyártó, hogy legalább néhány termék erejéig bővítse a kínálatot, nem látom értelmét a SE-ra való várakozásra.

    Szánalmas, hogy a trendek világosan mutatják a gyártó pozíciójának és nyereségességének elmozdulását (nem előnyére), ennek ellenére nem tesznek olyan lépéseket, ami tutira növekedést eredményezne.

    [ Szerkesztve ]

  • Shockwave12

    csendes tag

    válasz eldiablo #10 üzenetére

    Kérdés, hogy mire az Xperia kijön, addigra a sok G1, Szifon illetve a másik 5 Android készülék mellett egyáltalán labdába rúghat?
    Nem teljesen látom, hogy ott a Samu, ott az LG és valahogy nekik beleillik a képbe (HTCről nem is beszélve) a már alkalmazott oprendszerek mellett és lehet, hogy csak valami deus ex machina folytán nekik jobban megy. Hm, jé :) . Még a Motorola is benne van a pakliban, és öszintén, azon sem lepődnék meg ha a nagy, kanadai gyártó (Blackberry) is előrukkolna ezzel.

    Nem fikázom a SE-t (hiszen mint írtam SE mániás vagyok) de nem értem, hogy egy olyan ziccert miért hagynak ki, ami teljesen biztosan növelné a bevételeket. Még a ráfordítási részét megérteném de az sem stimmel, mivel minimális fejlesztéssel megoldható lenne a rendszer alkalmazása (Android még egy kávédarálóra is felrakható). Passz. :F

    [ Szerkesztve ]

  • Shockwave12

    csendes tag

    válasz copin #13 üzenetére

    Igen kétségtelen, hogy így már más a téma. Ugyanakkor az is fura, hogy ott az ovi, de nem láttam hogy olyan fertelmes lázt okozott volna a világban mint ez a rendszer (és persze a kínált szolgáltatások, mint például a teljes online jelenlét). Ami még tényleg nagyon jó a rendszerben az a programozási nyelv, illetve a struktúra ahogy felépítették. Átlátható és logikus. Nomeg hogy nem szarakodnak az SDKval, hanem még az aktuális példány megjelenése előtt elérhető lett és versenyeztették is a fejlesztőket.

    A másik pedig az egyértelmű jelei paradigmaváltásnak. Eltolódik a "csak hívásról" a teljes online jelenlétig. Különben minek erőltetnék az LTE-t mobilkommunikácira (Pont Ericsson ugye). Csak azért hogy a zsebemben lévő telefonon fusson a torrentkliens? Frászt. Az hogy a neten is folyamatosan elérhető legyen mindenki, egy újabb formája a kommunikácónak megnyilhasson. Lehet, hogy marha idegennek hangzik az egész, de mivan ha tényleg ez a jövő? Akkor a google csak rátapintott és más fajta szolgáltatásokra koncentrált. Közösségépítés. Tessék itt egy teljes online közösség, a telefonos kontaktlistád alapján. A fejlesztői közösség, aki azonnal kitolja a terméket, és letölthetővé teszi még a laikus számára (fordítás, hekkelés nélkül).

    Az operás kérdés jó, de az nem oldja meg azon eseteket, amik offline kell lenni (kiroamingolsz a határon az ICről, hogy otthon legyél).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák