- CMF Buds Pro 2 - feltekerheted a hangerőt
- Poco F5 - pokolian jó ajánlat
- Fotók, videók mobillal
- Megjelent a Poco F7, eurós ára is van már
- Telekom mobilszolgáltatások
- Vivo V40 5G - az első benyomás fontos
- Xiaomi 14T Pro - teljes a család?
- Yettel topik
- Brutál akkuval érkeztek az Ulefone X16 modellek
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
Új hozzászólás Aktív témák
-
Abu85
HÁZIGAZDA
Nem teljesen.
A HSA alap specifikációja júniusban kész lesz. Illetve már kész van, csak június közepén jelentik be az AFDS 2012-n.
A HSA lényegében a Windows 8-cal teljesen működni fog. Ellenben később lesznek új funkciók hozzáadva. Ez azt jelenti, hogy jövőre frissül, és azután is kiegészülnek a specifikációk.
A HSA funkciói között a Trinity-vel a GPU Compute C++ és a HSA-MMU lesz támogatva. Utóbbit a GCN-es Radeonok is kezelik. Illetve az ARM egyik új MMU egysége is jó. Azt pontosan nem tudom, hogy melyik. Lehet, hogy jó az MMU-400 is. Majd ezekről a HSA-t támogató gyártók külön beszámolnak.
A Kaveriben a GPU teljesen koherens memóriát oszt meg a CPU-val, illetve egységes címtérbe dolgoznak és ugyanazokat a 64 bites pointereket használják. Ez lesz a következő körben a HSA kiegészítése az APU-kra.
A később érkező új generációs Radeon VGA-k újításnak a GPU compute context switchet és a GPU graphics pre-emption funkciót kapják meg. Ezt AMD APU 2014-ben támogatja majd.
Egyelőre ennyi a HSA útiterv, de nyilván évente kiegészül. Ami most megjelenik az az első verzió.
Új hozzászólás Aktív témák
- LG 45GS95QE - 45" Ívelt OLED / 2K WQHD / 240Hz 0.03ms / NVIDIA G-Sync / FreeSync Premium / HDMI 2.1
- Steam, EA, Ubisoft és GoG játékkulcsok, illetve Game Pass kedvező áron, egyenesen a kiadóktól!
- ÚJ Apple Macbook Air 15,3 M4 10C CPU/10C GPU/16GB/256GB - Ezüst -(2025) - 3 év gari - MAGYAR
- Bomba ár! Dell Latitude 5400 - i5-8GEN I 16GB I 512SSD I 14" HD I HDMI I Cam I W11 I Gari!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 5800X 16/32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest