Hirdetés

2018. október 21., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)

"Egy folyosó" - Ok itt hangosan felröhögtem. :DDD

Btw, a kaja miatt nem lehetett volna nekik szólni hogy sry, de legalább melegítsék meg? :Y

Live-Die-Respawn

(#2) Phülöp

Phülöp
(őstag)

tengeribetegség puruttya egy kórság
és nem tudsz kiszállni
ettől csak még rosszabb a tudat
semmi szégyellnivaló nincs benne

épp itt ülök a Földközi-tenger közepén, de szerencsére szárazföldön
ti amúgy nem a Baleár-tenger környékén mozogtok?

[ Szerkesztve ]

Egy alkoholista nyakpárna kalandjai amarra, meg túl: www.phulop.wordpress.com BBM channel: C00490982 Twitter: @phulopblog

(#3) turbulencia8

turbulencia8
(PH! addikt)

Nagyon komoly ez a 11 emeletes komp!

(#4) Freiherr válasza oriic (#1) üzenetére

Freiherr
(őstag)

Nem volt hideg a kaja szerintem, inkább a minőségével lehetett gond.

(#5) Mr.Silkó válasza Freiherr (#4) üzenetére

Mr.Silkó
(PH! kedvence)

Konkrétan említik is a srácok a videóban, hogy hideg volt a kaja. ;)

[ Szerkesztve ]

Apple iPad 6 (2018) garanciális számlával eladó!

(#6) Bocha válasza Phülöp (#2) üzenetére

Bocha
(HÁZIGAZDA)

Korzika és Szardínia között jött át a hajó, tehát a Tirrén-tenger északi részéről hajóztunk át a Baleár-tengerre, ezért írtam inkább gyűjtőnevet. :)

Jó pihenést neked!

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz).

(#7) Ashitaka

Ashitaka
(tag)

Kedves Bocha! Ez volt az eddigi legélvezetesebb MWC blog cikk az idei szezonból. Amikor ezt írtad s olvastam:" Pár jól öltözött, idősebb házaspár mellett szinte csak kamionsofőrök, seftelők, valamint egy 14 évesekből álló iskolai kirándulócsoport adta az amúgy közel 2800 fő szállítására alkalmas hajó közönségét, úgyhogy éjjel nem is volt túl nagy buli a diszkóban, de nagyon élveztük a spanyol zenéket, illetve roppant szürreális volt az osztályfőnök által felvigyázott, ugráló tinédzserek és a söröket rendkívül gyorsan magukba döntő sofőrök kontrasztjának látványa" eszembe jutott egy pillanatra Rejtő Jenő és írásai. Öröm volt olvasni !

(#8) Phülöp válasza Bocha (#6) üzenetére

Phülöp
(őstag)

egyszer majd magam is megnézem azt a környéket, de akkor már Gibraltárt se hagyom ki
jókívánságot köszi, de nem pihenni vagyok itt: 4 éve befogadtak a benszülöttek

Egy alkoholista nyakpárna kalandjai amarra, meg túl: www.phulop.wordpress.com BBM channel: C00490982 Twitter: @phulopblog

(#9) Matada2.3

Matada2.3
(PH! kedvence)

Legendd feje tényleg fantasztikus. Mintha csak a szüleimet látnám, akik össze vissza fetrengtek az ágyban a tengerjáró kompút során, én meg egész idő alatt csak járkáltam fel-alá abban a monstrumban. :D

Finn the human --> Eladó 11" Macbook Air (2013 Mid) https://tinyurl.com/ybv5abad

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.