Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .Szaki.

    addikt

    Nokia 1: Teljesen felesleges bármit is mondani róla, értékelhetetlen vacak.

    Nokia 8110 4G: Egy jópofa poén, ami nekem valamiért jobban ül, mint a 3310 4G, az anyaghasználat viszont valóban lehetne jobb, illetve egy nagyobb kijelzőt is el tudnék képzelni neki. Az biztos, hogy a mai butatelefonok közt abszolút egyedi a banánforma és a kis lehúzható műanyagdarab miatt, de ránézésre is olyan mintha pár hónap használat után leakarna törni a helyéről. Én el tudom képzelni, hogy ezt is venni fogják, feketében én is lehet beruháznék rá. Azt mindenképp ki merem jelenteni, hogy a 3310 4G és a 8110 4G-féle butatelefonoknak inkább van helye a piacon, mint a többi hulladéknak, mert jobban használható.

    Nokia 8 Sirocco: Nagyon tetszik, a Nokia formavilága legyen az eredeti Nokia, Microsoft, vagy most HMD valamiért mindig ült, szép a forma, szép a rendszer, rendben van az egész. A másik topicban olvastam olyan hsz-eket, hogy na de kinek fog ez kelleni az S9 mellett? Annak akinek nem tetszik a Samsung felülete, vagy nem szimpatizál a dél-koreaiakkal és mégis szeretne "edge" kijelzős telefont, ugyanis ha nem tévedek a Samsungon kívül egyedül a Nokia az, aki a Siroccoval képviselteti magát ilyen kijelzővel.

    Én továbbra is tartom, hogy jó úton halad a HMD a Nokia brand-el. :K

Új hozzászólás Aktív témák