Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • iknight

    senior tag

    Szerintem széles körben nem lesz sikeres. Pl bejött a BT-s gps vevő, miért legyen másik jobb egybe, mert minek legyenek külön és beletették...Mnapság kisebb egy gps+wifi+gsm kombós gép, mint 2 éve egy sima telefonos pda. Ottvan pl a nokia e71 gps,wifi,qwerty minden benne van ami kell, és nem nagy egy cseppet sem. Ha pl az ember megy nyaralni akkor visz hozzá 5 féle kabátkát? Mert ha dobni kell egy emailt a családnak, vagy gps hogy ne tévedjenek el, persze a wifi is mert külföldön roamingal netezni nem olcsó... Szerintem halva születt ötlet, bár itt is meglesz a vásárló réteg, azokban akik egyedik és trendik akarnak lenni. Szerintem akinek qwertys teló kell, annka mindig kell hisz azért van qwertys telefonja, hogy bármikor tudjon emailezni stbstb vele. Személy szerint nekem pont azért van okos telóm, mert nemtudom hogy épp milyen helyzetben mire van szükségem, volt olyna hogy pl bulizni mentünk egy másik városba, és elkeveredtünk, és jó volt hogy volt. A kombó készülékeknél pont az a lényeg, hogy minden esetben kéznél van a szükséges funkció, ennek fényében ha most 5 féle kabátkát magammal viszek akkor 5 telefont cipelek magammal gyakorlatilag, ha meg nem viszek kabátkákat, akkor meg semmi értelme a telónak. Egyedül talán a túrázóknak jó, van a normál telefonjuk, vesz rá egy adott esetben, viz, por álló tokot ha olyna helyen jár, és a hétköznapokban ne kelljen egy téglával járnia. Nemhiszem hogy világsiker lesz nálam biztos nem.

    Egyébként ha nem csal az emlékezetem, annak idején a hp pda-khoz voltak ilyen kabátkás megoldások, pl gsm modul meg stbstb és az sem lett nagy siker.

    [ Szerkesztve ]

    Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

Új hozzászólás Aktív témák