Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Akidobos74

    aktív tag

    Samsung GWA2 után használom pár hete. Rövid tapasztalat: Elsőre nagynak tűnt, de annyira nem vészes és hamar meg lehet szokni. Blootooth (4.2) picit zsenge, volt, hogy lakásban elhagyta a telcsit, de ezt orvosolja az automata wifi. A vibra motor picit gyenge, hagyomásos van benne nem lineáris motor, itthon segít, hogy hallom is a zizgést. :) Az AMOLEDet nem érzem homályosnak az LCD miatt, fényerő rendben van. Az üzemidő nagyon baró! Hétfőn reggel lehúztam töltőről és auto wifi, gps, folyamatos pulzus és véroxigén méréssel, alvás figyeléssel (pulzus és SPO2 monitorozással) átlagos használattal, lcd AOD-dal (éppen ezért nem használtam a tilt to wake opciót) csütörtökön délelőtt tettem töltőre, 10% volt ekkor benne. Hangszórója rendben van, a mikrofonjára a vonal túl felén nem volt panasz, nem vették észre, hogy nem a telcsiről beszélek. Egy dolog hiányzik csak belőle, hogy az LCD-n is lehetne értesítés az értesítésről. A gyártótól rendeltem egy hétfőn, pénteken reggel érkezett DHL-lel, részletes trackinggel. Nekem bejött, szeretem. :)

Új hozzászólás Aktív témák