Hirdetés
- Nagyobb kijelzőt kap a Xiaomi 18 Pro - hátul
- Samsung Galaxy S26 Ultra - fontossági sorrend
- Apple Watch Sport - ez is csak egy okosóra
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Xiaomi 15T - reakció nélkül nincs egyensúly
- A hagyományos (nem okos-) telefonok jelene és jövője
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Poco F8 Ultra – forrónaci
- Xiaomi 17T Pro – korábban érkezik a siker?
- Négyfelé kanyarodhat az iPhone 19 kijelzője
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
pusszycat
nagyúr
-
medica
senior tag
Valami bajod van Bone321 sztentori orgánumával?
-
Syl
nagyúr
Szokásos MA minőség
- kritikán aluli, vacak mikrofon
- még mindig nem sikerült megtalálni az autofocus off kapcsolót a kamerán
- utólag visszanézve az adást (youtube-n is és letöltve is) pár percenként akad, kockásodikA tablet tetszik, az ára nem

-
pusszycat
nagyúr
Tényleg, miracast-on megy a 4K?

-
spawn21
veterán
Ha egy tablet képes sim kártya fogadására, akkor jó lenne ha tennének is bele a teszt idejére, és megmutathatnák a telefonos képességét is. Otg kábelt is kipróbálhatnák "élőben" (mondta hogy nem működött mikor kipróbálta, de ezt mutassa is be). GPS navigációt is bemutathatná egy fél percben, ha van benne glonass akkor azt is, miracast-ot is bemutathatná mondjuk egy okosTV-vel, az NFC-t is egy fél perc erejéig.
A GPS még oké , de a telefonos rész minek? Meg az otg? Esetleg olyat is szeretnél ahol a kis ajtókat ki-be rakosgatják?

Vagy wi-fi beállítás is jo lenne?

-
domel
tag
Ha egy tablet képes sim kártya fogadására, akkor jó lenne ha tennének is bele a teszt idejére, és megmutathatnák a telefonos képességét is. Otg kábelt is kipróbálhatnák "élőben" (mondta hogy nem működött mikor kipróbálta, de ezt mutassa is be). GPS navigációt is bemutathatná egy fél percben, ha van benne glonass akkor azt is, miracast-ot is bemutathatná mondjuk egy okosTV-vel, az NFC-t is egy fél perc erejéig.
-
f(x)=exp(x)
őstag
Tetszik a tab, főleg szoftveres téren, végre nem csak egy felnagyított telefon launcherről van szó!

-
janeszgol
félisten
-
moleculez
veterán
-
spawn21
veterán
Valóban gyönyörű készülék. De egy Tab S 8.4-hez képest nem nyújt többet (ok, nagyobb két collal). És az egy százasért kapható és már az is kielégít minden igényt. Szeritnem a 140k feletti tábláknak nincs létjogosultsága. Pláne a phabletek korában.
(A Lenovo Yogahoz hasonló készülékektől meg lever a víz.)Ha olyan a 8.4 szoftverének a minősége mint a nagyobbé, akkor az is egy hulladék . Elnézést hogy igy írtam, de nekem a használható minőség közelében nem volt.
-
janeszgol
félisten
Valóban gyönyörű készülék. De egy Tab S 8.4-hez képest nem nyújt többet (ok, nagyobb két collal). És az egy százasért kapható és már az is kielégít minden igényt. Szeritnem a 140k feletti tábláknak nincs létjogosultsága. Pláne a phabletek korában.
(A Lenovo Yogahoz hasonló készülékektől meg lever a víz.) -
Fejvadi
nagyúr
Lemaradtam, pótlom.
-
no more
veterán
Nem a kamera. Nem reagál érintésre. Amikor pl. Bone mutatja a multitasking felületet és indítja a videót ott egy szép várakozás van, amikor hozzáér (nem beszélve az újratöltésről). Vagy, amikor indítja a Word-öt, vagy 3 másodpercet kell várni, hogy reagáljon az érintésre és elkezdjen tölteni az app. Ezt úgy hívják, hogy lag. De az ilyen lagok miatt továbbra sem vennék Android fronton semmit, ami nem futtat Sense-et. Ami viszont tény, hogy a Sony felülete a legigényesebb, legszebb továbbra is. Az-az üzemidő valami elképesztő!

-
krx21
nagyúr
Z2 tablet 266x172mm, Z4 254x167, tehát történt előrelépés ezen a fronton, a kijelzőarány 65%-ról kb. 70%-ra emelkedett, ez Air2-nél 72%, TabS 10.5-nél meg 73%.
A gép valóban csodás. Ami nagyobb baj (az árán túl) és a külföldi tesztek is ugyanígy kifogásolták, az a billentyűzet minősége. Ennyi pénzért nem hozza az elvárt színvonalat. És ekkora kijelzővel valóban nem ultrabook alternatíva. A Z4 Tablet Ultra pedig elmaradt... bár ha ez ennyibe kerül, akkor az mennyi lenne...
A másik, ami kifogásolható az a gyári tok súlya. A tablet most is a legkönnyebb a piacon, akkor már figyelhetnének a tokra is... A Z2 gyári tokkal igen jelentősen nehezedik... A toknál a súly sajnos egyátalán nem volt szempont. Valószínűleg itt is dög nehéz lesz a tok, de ne legyen igazam...
-
Laca007
csendes tag
Ebben lehet valami... Viszont a függőleges keret vastagságot nem indokolja praktikus érvelés. Elegánsabb lenne a gép, ha a Z3 arányait tartaná... Nekem Z2 van és igen sokszor eszembe jut, a látottak alapján, hogy bizony szebb lenne kicsit vékonyabb kerettel, pláne a vízszintes keretet lehetett volna minimalizálni . Lásd Samsung és társai...
Z2 tablet 266x172mm, Z4 254x167, tehát történt előrelépés ezen a fronton, a kijelzőarány 65%-ról kb. 70%-ra emelkedett, ez Air2-nél 72%, TabS 10.5-nél meg 73%.
A gép valóban csodás. Ami nagyobb baj (az árán túl) és a külföldi tesztek is ugyanígy kifogásolták, az a billentyűzet minősége. Ennyi pénzért nem hozza az elvárt színvonalat. És ekkora kijelzővel valóban nem ultrabook alternatíva. A Z4 Tablet Ultra pedig elmaradt... bár ha ez ennyibe kerül, akkor az mennyi lenne...
-
spawn21
veterán
-
krx21
nagyúr
Ebben lehet valami... Viszont a függőleges keret vastagságot nem indokolja praktikus érvelés. Elegánsabb lenne a gép, ha a Z3 arányait tartaná... Nekem Z2 van és igen sokszor eszembe jut, a látottak alapján, hogy bizony szebb lenne kicsit vékonyabb kerettel, pláne a vízszintes keretet lehetett volna minimalizálni . Lásd Samsung és társai...
-
no more
veterán
Sikerült végignézni, végre. Hát, eléggé lagol még mindig az az Xperia launcher...
-
johnny500
aktív tag
Egy átlagos hüvelykujjnyi káva van. Ennyi pont kell, hogy biztonságosan tudd fogni 1 vagy 2 kézzel is. Szerintem persze.
-
no more
veterán
+1 kezd unalmas lenni a kávahiszti, meg a melegedés hiszti... Szerintem ez a tablet valami meseszép!
-
spawn21
veterán
-
ctvagyok
őstag
Tök jó, hogy csak 2 magot használ a nagyokból, mint egy 808. Csak jobb grafikus chippel. És nem is melegszik szét. Jó felbontás jó kijelzős jó üzemidő. Már éppen azt gondoltam, hogy ez a z3 óta az első igazán jó amit kiadtak. Minden szép és jó, szinte.
Aztán kiderül, hogy a wifis változat 200k. Ja akkor köszönöm nem kérem

Noooórmális? Ennyiért azt veszek amit akarok, tab-ból és telefonból is majdnem. Hát már látom Samsung is 190k ért fogja kihozni az új tábláját ezek után

Tábláért ennyit nem érdemes kiadni, annyit úgy sem használja az ember. Persze lehet tévedek, de ennek max a felét fizetném ki egy táblagépért.
-
telemundo
tag
-
tjb007
nagyúr
Képes 4K-ban felvenni videót?
Hivatalosan 1080p a maximum.
-
Daniel0520
csendes tag
Képes 4K-ban felvenni videót?
-
Crydan
senior tag
-
Flind
senior tag
-
Crydan
senior tag
Nem zavaró, a viszonylag vastag káva?
-
Crydan
senior tag
Mi védi a kijelzőt?
-
Crafter32
őstag
Egy ilyen erős HW és magas áru cuccot hogyan használják ki a vásárlók? Van értelme?
-
Daniel0520
csendes tag
kép és hang oké

-
electrodoki
aktív tag
-
Crydan
senior tag
Kép és Hang OK!
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
papi77
addikt
-
pusszycat
nagyúr
-
Halkow.
senior tag
Várjuk az új negyedik generációs Indukciós főzőlapot

-
stevve
veterán
SONY TABLET Z4
Talán sokaknak a legfontosabb kérdés, hogy vajon milyen pluszt nyújt ez a tablet, a tablet Z2 tulajdonosoknak esetleges csere esetén? Kell 10"-on a fullhd felett felbontás? Mire kell további teljísítmény az átlag felhasználónak? Visszont ha kiderülne, hogy 2x annyi ideig birja az aksi, abban mindrárt lenne motiváció...Z2-ről szerintem nem éri meg váltani, az még mindig bőven erős, nem indokolja semmi, de aki valóban könnyű és vékony tabletet akar, már nézelődhet. A kérdés számomra az, hogy mire jutnak a 810 melegedése kapcsán tablet méretben.
-
krx21
nagyúr
SONY TABLET Z4
Talán sokaknak a legfontosabb kérdés, hogy vajon milyen pluszt nyújt ez a tablet, a tablet Z2 tulajdonosoknak esetleges csere esetén? Kell 10"-on a fullhd felett felbontás? Mire kell további teljísítmény az átlag felhasználónak? Visszont ha kiderülne, hogy 2x annyi ideig birja az aksi, abban mindrárt lenne motiváció...
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Parkside szerszám kibeszélő
- Milyen légkondit a lakásba?
- Most építs gépet, amíg nem késő! — A várható áremelkedésekről
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Búcsúzóul itt a fekete Apple Vision Pro
- Nagyobb kijelzőt kap a Xiaomi 18 Pro - hátul
- Rap, Hip-hop 90'
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Vezeték nélküli fejhallgatók
- E-book olvasók
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! MSI B760M i5 13600KF 32GB DDR5 512GB SSD RX 7800 XT 16GB DeepCool CG530 THERMALTAKE 750W
- Apple iPhone 17 256GB & 512GB Bontatlan Független Összes Szín / 27% áfás ár
- 5G LTE új NAGYakku!!! 6-10óra üzemidő - Dell Latitude 5330 i3-1215U - 16GB 512GB 13.3" FHD 1 év gar
- Motorola Edge 40 Pro 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Dell USB-C, Thunderbolt 3, TB3, TB4 dokkolók (K20A) WD19TB / WD19TBS / WD22TB4
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest






![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)




