Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gyurmacko

    csendes tag

    válasz akva #588 üzenetére

    Több mint 3 hónapja használom az UPC csomagját, azaz használtam mert még a héten lemondom az előfizetésemet. Egyszerűen minősíthetetlen a szolgáltatás. Folyamatos instabilitás, külföldön az esetek 90%-ban egyszerűen nem lehet felcsatlakozni egy hálózatra sem így gyakorlatilag elérhetetlen vagyok ezen a kártyán. Az internet sebességére számítottam hogy nem a leggyorsabb, de a használhatatlanság határát súrolja alulról. Hangouts-ozni, facebook üzenetet küldeni és emailt küldeni/fogadni lehet vele, de hogy internetes oldalakat nem fogtok böngészni vele az is biztos mert a harmadik alkalom után egyszerűen a kedved is elmegy tőle hogy megnyiss akár csak egy egyszerűbb weblapot a mobilodról.

    Mikor munkából hazaérek és átlépek a határon sosem kapcsolódik magától a mobilnethez, csak úgy jelzi mintha lenne térerő, de valójában se kép se hang.

    Egyébként 2 kártyás Xperia Z3 Dual telefonnal használtam a másik slot-ban pedig egy osztrák T-Mobile kártya van ami hibátlanul működik minden körülmények között bármelyik hálózaton minden időben.

    Szóval senkinek nem ajánlom akinek fontos a megbízhatóság, megyek vissza én is a telekomhoz move xs + netplus L-re havi 3,5k körüli számlával 150 megabit / 1Gigás mobilnetre, ott legalább megnyílnak a weblapok és még el is érnek ha esetleg fontos hívást várnék (ami ma is fontos lett volna és ismét nem kapcsolható a számom külföldön mert egyszerűen nem lehet regisztrálni hálózatra)

Új hozzászólás Aktív témák