Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • margithid

    veterán

    válasz S-eye #9 üzenetére

    Na olyasmi engem is érdekelne, de az meg szvsz csillagászati árban lesz!
    Amúgy meg nem tudom meddig bírja microsoft, hogy kb csak viszi a pénzt a mobilos részleg. Részesedés 1% alatt van, és akkor kijönnek egy alsókategóriás hardverrel szerelt telefonnal középkategóriás áron. Ennek a telefonnak 100-150$ körül kellene mozognia, még ha veszteséget is könyvelne el minden eladott telefon után a microsoft. Nem terjed a rendszer, bevétel pedig abból van.
    Hardverek erősödése és X86-os architektúra jó lehet majd, egy jó kis atom proci 32 GB tárhely és 2-4 GB Rammal szerelt teljes értékű win10-et futtató mobilra vevő lennék! De szerintem sokan mások is!
    Az viszont szégyen, hogy milyen szegényes még mindig a win10 webáruház, most a desktopról beszélek.
    Asus T100on kb midnent böngészőből csinálok, annyira gáz. Ja és ami a legdurvább, hogy microsoft saját alkalmazásai jobbak androidon mint win10-en... Ez azért gáz!
    Abban viszont biztos vagyok, hogy a redmondiak nem hagyják majd annyiban ezt, mobilokban van a nagy pénz. Én mondjuk kezdésnek megvenném Blackberryt és a win10-BBOS10-ből összegyúrnék valami jót. Amúgy is aprópénzt ér jelenleg a BB.

Új hozzászólás Aktív témák