Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • darthdenes

    tag

    Kameráról.
    Igyekeztem mindig olyan telókat választani, ami jó fotó képességű. Sony Ericsson k750i, Se 800i (jaj de szerettem), Se 901, majd a droidos világból Lg 2x és Lg G2 emelném ki. Viszont idén nyáron szörnyű pofont kaptam a sorstól. Balatonon nyaraltunk. Én vígan dúroktattam a G2vel és megelégedéssel nyugtázták a jelenlévők, hogy hüm,,,,,,de szépek a képek a telón visszanézve. Egyik cimbi 20-30e körüli kompakt Canont hozott és ő is fotózott vígan. Azon visszanézve már harmatosabb volt az eredmény. Majd pár héttel később a Pana plazmámon néztük át a nyaralás képeit. Akkor már nem mosolyogtam annyira. A Canon képeit egyöntetűen jobbnak ítéltük.
    A telók elvéreznek egy ilyen jellegű összehasonlításban. Ergó nyaralásra soha többé mobil....inkább egy kompakt. Viszont a minap jót nevettem egy Máv megállón talán Kiscsákó???? ahol pad híján 2 téglára volt téve egy deszka. Ennek megörökítésére tökéletesen elég egy mobil is. Ez a telefon bőven vállalható képeket készít. Ott gyengélkedik a leginkább ahol a nagyok is. Nincs fény, nincs jó kép. (Se 800i xenon vaku jajjjj de hiányzól)
    Ha már szifon (Iphone) szóba került:
    Talán 5 lehet vagy nem tudom, nem ismerem őket, de a story: egy ismerős képeit átnézve ami egy borgőzös éjszakán készültek feltűnt, hogy a kevés megvilágítású tartalmak esetén is csekély volt a bemozdulás!!!! ( állította, hogy még nem szelektált) napfényben készült képeken nem tűnt fel semmi + v. - , de az éjszakai discós képeken megakadt a szemem.
    Végszó: a teló(M2 note) megüti a szükséges szintet, vegyétek, vigyétek (Fikázás esetén ajánlom a Doogie x5..... na az tényleg durva mit művel, persze negatív szempontból)

Új hozzászólás Aktív témák