- Azonnali mobilos kérdések órája
- Milyen okostelefont vegyek?
- Sony Xperia 1 V - kizárólag igényeseknek
- Xiaomi 13 - felnőni nehéz
- One mobilszolgáltatások
- Redmi Note 9 Pro [joyeuse]
- Magisk
- Sony WF-C710N - átlátok rajta
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Hat év támogatást csomagolt fém házba a OnePlus Nord 4
Új hozzászólás Aktív témák
-
Hegasus
senior tag
átlag embernek arra jó, hogy figyelje ne érje el a "halál" zónát edzés közben (ez kb 200 felett), mely igen komoly egészségügyi károkkal járhat (szédülés, hányinger, érfalak, szív károsodása)
az ideális 220-életkor, és ennek a 65-80%-a edzés közben. tehát egy 40 éves személynél 117-144 szivverés percenként az ideális, ahol biztonságosan edzhet, ha ennél több akkor visszavesz egy kicsit, ha kevesebb akkor nyugodtan emelhet a tempón. de ez sok mindentől függ pl: testsúlytól, edzettségi szinttől, de még hogy mennyire etted tele magad edzés előtt.
élsportolók meg van hogy kifejezetten egy bizonyos szinten tartják a pulzusukat, mert ott kedvezőbb az izmofejlesztésnek, vagy "jobban ég a zsír".szerk:meg figyelmeztetésnek se utolsó, hogyha valakinek nyugalmi állapotban magas (90 felett) vagy alacsony (50 alatt) a pulzusa, akkor ot valami nem stimmel.
Új hozzászólás Aktív témák
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A70/Samsung Galaxy A71/Samsung Galaxy A72
- Újra Akcióban!!! Ducky One 2 Mini és SF billentyűzetek a bolti ár töredékéért! Számla+Gari
- BESZÁMÍTÁS! Asus B760M i7 12700KF 32GB DDR4 512GB SSD RX 6800 16GB Rampage SHIVA FSP 700W
- Bomba ár! Dell Latitude E5440 - i5-4GEN I 8GB I 320GB I DVDRW I 14" HD+ I HDMI I Cam I W10 I Gari!
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ryzen 5 5600X 16/32/64GB RAM RX 7600 8GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest