Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz sfdrakex #154 üzenetére

    Azt látom, ezért is zárom rövidre, mert most már csak ez megy.

    Nem olvastam még sehol rohamos hisztiket, hogy mennek szét a fülesek kábelei sétálás közben.

    Ezt is jó tudni. Akkor gondolom az összes töltőkábel, ami meg még a sétálásnak sincsenek kitéve önmagukat semmisítik meg. Nem erősséged a logika sem amikor direktben tolod a kretént.

    Szóval ha már a telefon bírja egész napot akkuval, zenét hallgatva, filmet nézve, tölteni elég éjjel, akkor mit is mondjak miért kell a jack, ha ott a type c kábel, meg van, az nem fordul körbe :D

    Alig 10 hsz.-ben fejtettük ki az okot. Hajrá, olvass vissza.

    Már többször leírtam, megértem, hogy van akinek kell, azt szereti, stb. Viszont páran ti is túl toljátok ezt az akkor is megmagyarázom miért jobb dolgot.

    Okés. Jöhet a túltolás szépen felsorolással, melyik megtörtént példa volt a túltolás (lol) vagy melyik racionális érv volt az. Annyira várom, túltoltuk az életet és a valóságot. Kemény.

    Erre pedig ne várjatok mást, mint szintén túl tolt reakciókat.:D

    Rossz hír. Az, hogy te nem értesz valamit, nem azt jelenti, hogy az túlzás, túltolás vagy bármilyen módon hülyeség.

    Sinesol: Okés. Akkor tőled is jöhet a válasz: mi a tökömért kell dongle, adapter, elosztó, még 2 helyen potenciális zavar és hibaforrás, plusz egy újabb elhagyható és estenként retek drága katranc, mikor elfér a telóban ez az egész, mindig ott van és maximum a komplett telóval tudod elhagyni? Ez túllihegés lenne? Kétlem. Excelben kezdhetjük felsorolni a pro-kontra érveket, főleg olyanokat, amik nem a "nekem nem tetszik az a lyuk" jellegűek. A befutóra én merek nagy téteket rakni.

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák