Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • djozsi

    senior tag

    válasz doc #85 üzenetére

    Oké meggyőztél.
    Arról is, hogy annál, hogy a többi információt nem elveszítve, azonnal, kattintás nélkül látok valamit nem rosszabb az, ha minden más infót elveszítve, kattintással, gombot nyomva tartva, késleltetve látok valamit, csak pixelre nem ugyan az.
    Arról is, hogy a kattintok -> nyomva tartom a gombot -> húzom az egeret -> felengedem a gombot pont ugyan az, mint egy klikk.
    Arról is, hogy értelmetlen összehasonlítani két egymáshoz teljesen hasonló dolgot.
    És persze minden másról is.
    Tényleg semmi értelme folytatni, úgyis addig fogod csűrni, csavarni, amíg én rá nem unok a válaszolgatásra, nekem pedig van jobb dolgom is, illetve már az előbb megígértem, hogy abbahagyom, most viszont be is tartom, akármilyen módon csűröd-csavarod a dolgokat, hogy a sok sok egymásra halmozott féligazságból kijöjjön a saját "igazad".
    Aki akarja úgyis kipróbálja, megtapasztalja, saját véleményt alakít ki én pedig csak csendben örülök, hogy nincs szemellenzős hozzáállásom és így nem zárom el magam egy csomó jó dologtól.

Új hozzászólás Aktív témák