Hirdetés
- Újabb infócsomag a Honor Win 2-vel kapcsolatban
- Samsung Galaxy S24 - nos, Exynos
- iPhone topik
- Telekom mobilszolgáltatások
- Apple Watch
- Mit segít az AI egy utazás során?
- Motorola Edge 50 Fusion - jó fogás
- One mobilszolgáltatások
- Xiaomi 17T Pro – korábban érkezik a siker?
- Huawei Watch GT 5 Pro - egészség + stílus
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
dragonfx
veterán
-
Graphics
Jómunkásember
-
dragonfx
veterán
sokkal kisebb r6pro kávája nincs nagy felül és angy holtrész
a2 90 lesz és az sok.... a buzi superamoled miatt... -
Fall-N
veterán
Igen sajnos az A2 már nem lenne elég ha csak a divatos nyúlánk dizájnt kapná meg kis kávákkal, hanem erősebb is lett. Az ára meg vele együtt nőtt is. Ezért lett a Lite változat, de az meg nem lett jobb az A1-nél plusz ott az átkozott bevágás.
Tényleg most a Nokia 7 Plus lett az ellenfél.
-
#81733120
törölt tag
-
Graphics
Jómunkásember
-
#81733120
törölt tag
-
Graphics
Jómunkásember
-
dragonfx
veterán
-
#81733120
törölt tag
-
dragonfx
veterán
-
Graphics
Jómunkásember
-
dragonfx
veterán
-
Graphics
Jómunkásember
-
dragonfx
veterán
végre hihetetlen van dátum mindkettőre.de ezek az árak kicsit csúnyák.bár ugyis lekusznak hamar.
#42>>nem kicsit. kicsit odamérjük a rn5öt vagy a mi8at mellé akkor...
-
Graphics
Jómunkásember
-
#81733120
törölt tag
Már unalmas ez a design, nem egy Xiaomi néz ki így. Ráadásul notch is van rajta...Hurrá!

-
joey04
titán
Nem hiszem, hogy ennyibe fog kerülni. Ez nagyon sok lenne.
-
papi77
addikt
Android One. Olyan embereknek,akik okádnak a MIUI-tól. Mint pl én is. Bármennyire is próbáltam, nem tudom megszeretni.
Igen,erre nem gondoltam!
-
tibcsi0407
félisten
-
gusthy
veterán
Ennek a Lite-nak a Redmi Note 5-el szemben mégis mi értelme?...
És az A1-el szemben? 
Az alap Mi A2 meg már az árával eléggé túllépett azon a kategórián ahol a Xiaomi nagy sikereket ért/érhet el, kezdenek eléggé elszállni...
Oh well majd jön a helyükre másik kínai gyártó amelyiknek még nem öntötte el az agyát az aranyláz... Pl. a Meizu erősen pályázik a pozíciójukra...
A1ben nincs noch

-
papi77
addikt
Valószínűleg ez fog. Tele van vele a net.
Jó,csak akkor annak mi értelme van a redmi6 pro mellett?
-
tibcsi0407
félisten
-
Graphics
Jómunkásember
Én megvárom a hivatalos bejelentést, lehet.
Ha az általad linkelt verzió valósul meg, akkor a Redmi 6 Pro-val egyezik meg technikailag
-
tibcsi0407
félisten
-
enginev3.0
félisten
alza.hu-n is be van árazva már az Mi a2
-
Graphics
Jómunkásember
Nincs olyan, hogy Mi8 Lite.... Mi 8 SE van, abban Snap 710 van.
Mi A2 Lite lesz, abban van Snap636 , ne keverd.
De az A2 Lite eddigi infók alapján Snap 636. Ez a Redmi 6 Pro átirat pár napja röppent fel. -
Tyrel
őstag
-
Tyrel
őstag
Vacak kamerák... Mesélj még kérlek...
A jó, hogy nem neked készült... Erős Android One modell nem sok van a piacon. Az meg, hogy mennyi lesz... Egyelőre még én várnék ezzel.Ja plusz beszélgessünk már a cikk tárgyáról. Ne másról.
@batai15: Mert igény van rá azért. Kell egy olcsó Android One készülék, mert ott van India, és fő piac már az is.
Az A1 kifut, és nem fogják gyártásban hagyni, mert "elavult" a jelen trendek mellett a külseje. Facelift.

@t72killer: Snap 450-es az alatta van teljesítményben a 625-nek, de a 636-nak is....
@totgab02: Nem fog lejjebb menni az ára, mivel nem gyártják... Nullszaldósra és mínuszra a Te kedvedért hidd el nem fogják gyártani...
Néztem elég sok tesztet, és végül a kamerák miatt nem vettem Redmi Note 5-öt... A Mi A1 és az A2 (6X) sokkal jobbak ezen a téren, nekem pedig szükségem van rá...
Egyébként alapból ha eltekintünk tőle hogy a főkamerával középszerűnek is csak jóindulattal mondható fotókat lő, mi már az a bullshit hogy ott van mégegy kamera, ami meg nem jó az ég világon semmire... Jó, persze, portré fotózásra a hátoldalon, megnézném hányan használják... Roppantmód ellenszenves hogy kizárólag csak azért van rajta 2. kamera hogy elmondhassák hogy van, de gyakorlati haszna semmi.
Inkább akkor az elsődleges kamerát süllyesztették volna bele a házba, a helyett hogy oda nyomják az a bumszlit aminek a fele csak giccs.
A kompromisszum meg az eszetlenség közt van egy határ, és ez rossz oldalán áll... -
t72killer
titán
Vacak kamerák... Mesélj még kérlek...
A jó, hogy nem neked készült... Erős Android One modell nem sok van a piacon. Az meg, hogy mennyi lesz... Egyelőre még én várnék ezzel.Ja plusz beszélgessünk már a cikk tárgyáról. Ne másról.
@batai15: Mert igény van rá azért. Kell egy olcsó Android One készülék, mert ott van India, és fő piac már az is.
Az A1 kifut, és nem fogják gyártásban hagyni, mert "elavult" a jelen trendek mellett a külseje. Facelift.

@t72killer: Snap 450-es az alatta van teljesítményben a 625-nek, de a 636-nak is....
@totgab02: Nem fog lejjebb menni az ára, mivel nem gyártják... Nullszaldósra és mínuszra a Te kedvedért hidd el nem fogják gyártani...
Ez igaz, de hétköznapi felhasználásra annyira fontos az SoC?
-
margithid
veterán
Hát azért a Redmi Note 5 nagyon nem ugyan ez...
MIUI vs. Android One
Snapdragon 636 vs. Snapdragon 660
vacak kamerák vs. jó kamerák
jó akksi vs. vacak akksi
egyformán nyomorult készülékházMás kérdés hogy ha lett volna annyi eszük hogy a fentieket úgy kombinálják hogy:
Android One
Snapi 636
jó kamerák
jó akksi
...akkor az előállítási költsége érdemben nem térne el a mostanitól, a népszerűsége viszont a plafont verdesné... Így meg sz*r lesz, ill. majd az első fél év után ha rogyásig lesz vele a piac és lejjebb esik az ára akkor még lehet belőle jó telefon, de 100e környékén már túl sok kompromisszumra kényszerít.
A mi 8 liteban 636 lesz, nem?
A Miui valóban különbség, de a kamera szerintem nem.
Aksiban miben más? 4k-s van mindegyikben, nem? -
Graphics
Jómunkásember
Hát azért a Redmi Note 5 nagyon nem ugyan ez...
MIUI vs. Android One
Snapdragon 636 vs. Snapdragon 660
vacak kamerák vs. jó kamerák
jó akksi vs. vacak akksi
egyformán nyomorult készülékházMás kérdés hogy ha lett volna annyi eszük hogy a fentieket úgy kombinálják hogy:
Android One
Snapi 636
jó kamerák
jó akksi
...akkor az előállítási költsége érdemben nem térne el a mostanitól, a népszerűsége viszont a plafont verdesné... Így meg sz*r lesz, ill. majd az első fél év után ha rogyásig lesz vele a piac és lejjebb esik az ára akkor még lehet belőle jó telefon, de 100e környékén már túl sok kompromisszumra kényszerít.
Vacak kamerák... Mesélj még kérlek...
A jó, hogy nem neked készült... Erős Android One modell nem sok van a piacon. Az meg, hogy mennyi lesz... Egyelőre még én várnék ezzel.Ja plusz beszélgessünk már a cikk tárgyáról. Ne másról.
@batai15: Mert igény van rá azért. Kell egy olcsó Android One készülék, mert ott van India, és fő piac már az is.
Az A1 kifut, és nem fogják gyártásban hagyni, mert "elavult" a jelen trendek mellett a külseje. Facelift.

@t72killer: Snap 450-es az alatta van teljesítményben a 625-nek, de a 636-nak is....
@totgab02: Nem fog lejjebb menni az ára, mivel nem gyártják... Nullszaldósra és mínuszra a Te kedvedért hidd el nem fogják gyártani...
-
t72killer
titán
-
ates
aktív tag
-
Tyrel
őstag
Hát azért a Redmi Note 5 nagyon nem ugyan ez...
MIUI vs. Android One
Snapdragon 636 vs. Snapdragon 660
vacak kamerák vs. jó kamerák
jó akksi vs. vacak akksi
egyformán nyomorult készülékházMás kérdés hogy ha lett volna annyi eszük hogy a fentieket úgy kombinálják hogy:
Android One
Snapi 636
jó kamerák
jó akksi
...akkor az előállítási költsége érdemben nem térne el a mostanitól, a népszerűsége viszont a plafont verdesné... Így meg sz*r lesz, ill. majd az első fél év után ha rogyásig lesz vele a piac és lejjebb esik az ára akkor még lehet belőle jó telefon, de 100e környékén már túl sok kompromisszumra kényszerít.
-
batai15
félisten
Kérdezem,minek? Nem olyan hardver van benne hogy kellene még mellé egy lite. Kezdi nagyon túl tolni a xiaomi, a miuival is egyre több a nyűg számomra, szóval jó lenne ha kicsit vissza venne.
-
margithid
veterán
-
Tyrel
őstag
Hát ez alapján sztem EUStock-nál 85-90 lehet majd... az bizony sok érte.

Az a Nokia 7 Plus amiről szó van az hivatalos EU verzió vagy szürkeimport?
-
Bailey
senior tag
-
Graphics
Jómunkásember
Snap636-os lesz az olcsóbb verzió.
De ez nem kérdés, hanem tény.
A szingapúri kiadást kapjuk meg
@tyrel: Android One
-
margithid
veterán
Én elég sok negatív hozzászólást olvastam ez ügyben. De ha nálad jó, akkor nem szóltam.
Nem vagyok egy teljesítményhajszoló, nem játszom, nem kell semmi komoly dologra, de azért úgy éreztem, hogy megéri a S636-ot venni.
Amúgy nekem szerintem a S460 is elég lenne, tök jó, hogy ilyen jó kis Soc van már az alsó kategóriában is! -
RRamstein
tag
Nem kell sírni amig van vállalható telefonjuk jó áron. (Note 5)
Csak azt nem értem miért egy elavult SOC megy bele mikor van másik ami jobb és talán olcsóbb is.
Redmi 5 pluson is sokan írták van akadozás a FHD+ felbontás és a S625 kombinációjából. Egész egyszerűen sok neki ez a felontás.Redmi 5 plust hasznalok nem igazan erzem gyengenek

-
t72killer
titán
-
Soleco
tag
Minden kategóriában legalább 4 változatban kell kiadni telefont, lehetőleg 10 különböző névvel
. -
totgab02
tag
-
Tyrel
őstag
"a Mi A2 6/128 GB-os csúcsvariánsa 370 euróba kerülhet"#11: ja, jogos észrevét. A Samu feltételezem 300EUR alatt marad, lévén a kistesó j6-ot 200 körül mérik.
A Mi8-at se eresztették el túlságosan akksival (3.4Ah), ráadásul egy 6.2"-os tepsi (mentségére szóljon a Samoled).
Nyilván a Samu J6+ -ra gondoltam, a cikket én is el tudom olvasni... de honnan veszed hogy az mennyibe fog kerülni, vagy mi alapján mondod jobb vételnek ár nélkül?... -
t72killer
titán
"a Mi A2 6/128 GB-os csúcsvariánsa 370 euróba kerülhet"#11: ja, jogos észrevét. A Samu feltételezem 300EUR alatt marad, lévén a kistesó j6-ot 200 körül mérik.
A Mi8-at se eresztették el túlságosan akksival (3.4Ah), ráadásul egy 6.2"-os tepsi (mentségére szóljon a Samoled).
-
margithid
veterán
Nem kell sírni amig van vállalható telefonjuk jó áron. (Note 5)
Csak azt nem értem miért egy elavult SOC megy bele mikor van másik ami jobb és talán olcsóbb is.
Redmi 5 pluson is sokan írták van akadozás a FHD+ felbontás és a S625 kombinációjából. Egész egyszerűen sok neki ez a felontás. -
Tyrel
őstag
-
RRamstein
tag
Huawei meg a gyengebb t830mp2t csapja hozza
azert kene inkabb a sirasnak mennie hogy egy 2 eves telefonert van pofajuk 120kt elkerni 
-
Rothmanakos
tag
Az A1, A2 széria a Xiaomitól nagyon nem felső kategória. Inkább a "csináljunk egész jó telót vállalható áron" kategória. A csúcs a MI 8 és a MI MIX széria, de ebből is inkább a 8.
-
margithid
veterán
Röhej, hogy FHD+ felbontáshoz S625öt társítanak.
Minimum Snapdragon 636 kellett volna, de ha már tényleg Lite, akkor mehetne bele S460.
Abban is kryo magok vannak és a spec szerint támogatja a FHD+ felbontást, a natur droiddal szerintem tökéletes olcsó néptelefon lehetne. -
t72killer
titán
-
Baggins86
aktív tag
Most akkor mennyi is lesz a MIA2 ara?
https://mobilarena.hu/hir/bemutatkozott_a_xiaomi_mi_6x.html <--- itt az van -igaz inkabb MI6X-re vonatkozoan, hogy "A 3010 mAh kapacitású akkumulátorral szerelt, Quick Charge 3.0-kompatibilis mobil fekete, kék, arany, piros és pink színekben válik elérhetővé, kínai nyitóára 1600 jüan, azaz 65 000 forint."
Ebben a cikkben ez olvashato:
"az alapmodellek 4/32 és 4/64 GB belső tárhellyel 300-320 euró (96-104 ezer forint) körül nyithatnak, míg a Mi A2 6/128 GB-os csúcsvariánsa 370 euróba kerülhet, ami jelenleg 119 ezer forintnak felel meg."Eleg nagy kulonbseget latok a 1600 juan es a 320 EUR kozott.
Vagy ekkora ar kulonbseg lesz a (kozel) hardver ekvivalens MI 6X es a MI A2 kozott?Igen, jól látod. Ekkora különbség lesz. Az A1 5X között is szép külömbözet volt, de ez már elmebeteg

-
ctu
csendes tag
Most akkor mennyi is lesz a MIA2 ara?
https://mobilarena.hu/hir/bemutatkozott_a_xiaomi_mi_6x.html <--- itt az van -igaz inkabb MI6X-re vonatkozoan, hogy "A 3010 mAh kapacitású akkumulátorral szerelt, Quick Charge 3.0-kompatibilis mobil fekete, kék, arany, piros és pink színekben válik elérhetővé, kínai nyitóára 1600 jüan, azaz 65 000 forint."
Ebben a cikkben ez olvashato:
"az alapmodellek 4/32 és 4/64 GB belső tárhellyel 300-320 euró (96-104 ezer forint) körül nyithatnak, míg a Mi A2 6/128 GB-os csúcsvariánsa 370 euróba kerülhet, ami jelenleg 119 ezer forintnak felel meg."Eleg nagy kulonbseget latok a 1600 juan es a 320 EUR kozott.
Vagy ekkora ar kulonbseg lesz a (kozel) hardver ekvivalens MI 6X es a MI A2 kozott? -
Tyrel
őstag
Ennek a Lite-nak a Redmi Note 5-el szemben mégis mi értelme?...
És az A1-el szemben? 
Az alap Mi A2 meg már az árával eléggé túllépett azon a kategórián ahol a Xiaomi nagy sikereket ért/érhet el, kezdenek eléggé elszállni...
Oh well majd jön a helyükre másik kínai gyártó amelyiknek még nem öntötte el az agyát az aranyláz... Pl. a Meizu erősen pályázik a pozíciójukra...
-
totgab02
tag
Inkabb mi a1 annak legalabb meglekjebb megy az ara
-
tibcsi0407
félisten
SD 625. Innováció!
-
Rothmanakos
tag
Hurrá, mégegy notchos teló, igazi hiánypótlás lesz!! De komolyan, ezzel megtalálták a piaci rést!

Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Senki sem beszél róla, de újra elérhető két 30-as sorozatú GeForce
- Hardcore café
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- Székesfehérvár és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Forza sorozat (Horizon/Motorsport)
- Opel topik
- Xbox Series X|S
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- További aktív témák...
- Lenovo ThinkStation P300 Workstation,i5-4590,16GB DDR3,256GB SSD,2GB VGA,WIN11
- ÚJ/BONTATLAN Microsoft Surface Laptop 7 ULTRA 7 268V 32GB 1TB
- HP EliteBook 640 G11 14" Laptop! Intel Core Ultra 5 135U / 32GB DDR5 / 512GB NVMe SSD
- Dobozos Új Dell Xps 15 9530 i7 13620h 16gb ram 1tb ssd intel uhd graphics+ Intel Arc A370M
- szinteÚJ Dell Pro 14 Ultra 7 255U 32GB DDR5 1TB AI PC FHD+ 1 év garancia
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest




És az A1-el szemben?
. A teszteket azért majd megnézem, (hölgy)ismerősnek tepsifont kellene ajánlani és nem akarok se vele se a barátjával, aki ajándékba venné kib.ni

.
Nyilván a Samu J6+ -ra gondoltam, a cikket én is el tudom olvasni... de honnan veszed hogy az mennyibe fog kerülni, vagy mi alapján mondod jobb vételnek ár nélkül?...

