Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BenHans

    addikt

    válasz keIdor #29 üzenetére

    Erre inkább nem mondok semmit. Nem akarok itt balhézni senkivel, bár egyre többször látom másoktól, de az egy másik réteg...
    Nem tisztem megítélni hogy te mennyit láttál Magyarországból.
    De:
    Aggtelek(+Baradla-barlang), Balaton, Zemplén, Mecsek, Hévíz (termálvizek), Nemzeti Parkok(ami a "nagy és mélyen tisztelt" EU szerint csak természetvédelmi terület), Pálvölgyi-barlang, Ördögmalom vízesés, Balatoni tanúhegyek, Szalajka-völgy, Bükk, Rudabánya, Ilona-völgyi vízesés, Kaptárkövek, Hollóstető, Rám-szakadék, Tapolcai barlangfürdő, Dobogókő, Hortobágy, Visegrád, Ópusztaszer, Pannonhalma.... és folytathatnám 1 hétig az írást.
    Várakat, egyéb történelmi helyeket nem is említettem. Ha már történelem, Trianon, az is Magyar föld volt és az is lesz. Így a tengert sem kell magyaráznom.
    De ha már tenger, miért nem maradnak otthon az Angolok, Németek pl? És beszélgettem Némettel is akik azt mondták idézem "szarunk a tengerre, és hogy itt olcsóbb, mert mehetnénk görögbe is vagy bárhova, sőt sajátunk is van, de a Balaton a legjobb hely..."

    Ha egy magyarnak magyarázni kell a hazája szépségeit akkor az hatalmas probléma. Irány Anglia, Németország, Ausztria, szlovákia, Írország, mert mint írtam ott még mosogatni és takarítani is jó.
    Én örülök és kiváló döntésnek tartom hogy a sok takony szájtépő újhullámos majom nem kap mindent popó alá ingyen(pl. diploma) hogy aztán elhúzzon, mert aki menni akar az küzdjön meg érte...

    Tudom úgyis jelentve leszek, és törlik a hozzászólásomat, de az elveimet nem tagadom meg sehol.
    Nem akarok tovább offolni, nem is írok többet ezzel kapcsolatban.

    Bocsánat a MA szerkesztőitől! :R

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz keIdor #39 üzenetére

    Érezd jól magad külföldön! :) A kalandvágyat megértem és azt is ha valakinek a munkájából adódik hogy keveset van itthon, mert pl fuvarozó, de ők HAZAtérnek. Hazája mindenkinek 1van, de ettől függetlenül nagyon szeretem Olaszországot is pl, ha már Alpok. ;)
    (((Valószínű egy szdsz utódpárt, meg a bolsi vörösök jobbak lennének, elvégre már bizonyítottak... a Jobbikot meg azok irányítják akik ellen "gyönyörű" színpadiassággal küzdenek (operettmagyar párt) és nekik már közük nincs az egykori nyilasokhoz)))

    :R

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Új hozzászólás Aktív témák