Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • juve16

    csendes tag

    Sziasztok!
    Valamilyen tanácsot szeretnék kérni azzal kapcsolatban h miért ilyen gyenge az Optimus G akkuja...pár napja vettem tőle: http://hardverapro.hu/tag/feelurself
    Elmondása szerint tavaly novemberben kapott új akkut a telefon...na most azért vannak fentartásaim.
    Nem azt mondom h valótlant állít csak botrányosan teljesít az aksi..
    Mókolt Rommal kaptam de visszaállítottam a gyárira...legalább is úgy tűnik..
    Valami tipp esetleg?? Ha van valamilyen ROM (és persze tud róla valaki.) ami segít kitolni az üzemidőt, akkor az jó lenne... :R

  • juve16

    csendes tag

    válasz Balázs1986 #13642 üzenetére

    Igyekszem teljesíteni a kérésedet...1 napja van nálam, most ráraktam a GreenPower Premium alkalmazást és tesztelem
    Annyi így hirtelen a tapasztalat hogy kb 1db játék és a többi gyári alkalmazás van rajta (gyári független a teló) és azért amit engedett alkalmazásokat azokat töröltem...3g, wifi, és egyéb energiazabálók kikapcsolva.
    Pl: 2-3 perc játék és alaphangon 4-5% ugrott --ez nálam nem életszerű---aztán kíméljetek ha hülye lennék most...csak szokatlan.
    Elég sokat cserélgetek telefont---már beteges, de az LG-k megtetszettek. Volt G2-m csak kevés volt a 16gb, viszont nagyon tetszett. Azt azért masszíroztam rendesen (tanulás, játék net, zene stb) és még így is 2-3 nap. Egyszerűen ámuldoztam...
    Ez meg....kritikán aluli egyenlőre...nincs is kedvem szórakozni vele...oké h esztétikailag erős közepes állapotban van és tényleg nincs okom a panaszra a sebesség miatt de rohadtul bosszant a akku gyengesége. Ezzel a greenpower app.-al némileg javít....na de ne már. Már most ott tartok h eladom, inkább bukok rajta de le----rom. Persze az eladó kolléga úgy hirdette h 1 hét próbagaranciát ad...még mondtam is neki h 1 pár napot adjon...na hát ma hívtam volna h elbeszélgessek vele az állítólagos akku cseréről. Természetesen nem veszi fel ha hívom és az üzenetemre sem válaszol. Kedves..
    Nézegettem az Ebay-en akksit 4ezerpárszázforintért..de ha berendelem és az is ezt műveli az akkor F@..a
    Na mind1
    Kb 2 napot adok neki még... :(((

  • juve16

    csendes tag

    válasz feelurself #13648 üzenetére

    Csak azt tudnám h akkor mihez hasonlítsam az akku idejét..? Tényleg nem csesztetés képpen, de vannak fenntartásaim így a telefonnal kapcsolatban... az akkuidejét nézve..
    Azért ezt személyesen lehetett volna közölni! 38ért ajándék? Gondolom ne ugassak ennyiért...nem? Szívem szerint visszavehetnéd... vagy 33ért bárkinek odaadom....ha érdekel valakit...
    Sorry...csak így ez azért gáz.
    Na mind1
    Ha tud rá vevőt valaki akkor szóljon...

  • juve16

    csendes tag

    Azt azért tisztázhatjuk h az 1 nap fogalma ilyen esetben a napközben fogalmát meríti ki...na de nekem stabilan kellene 2 nap azért..
    De mind1 is...eladom a picsbe...nem fogom még most ennek is kitanulni a Rom felrakását meg ilyeneket..meg tesztelgessem...stb. :(

  • juve16

    csendes tag

    válasz sajo13 #13660 üzenetére

    Köszönöm a tanácsokat és a segítségeket de már megváltam tőle....nem fogom emiatt a továbbiakban megtagadni az LG márkát, de ezt a szériát kerülni fogom...
    Ami hátrányai voltak az akkun kívül az az hogy egy komolyabb játék közben kb 5-6 perc után, konkrétan olyan szinten felforrósodott a kijelző felső része illetve a hátlap, hogy én inkább abbahagytam...nem langyos vagy meleg, hanem forró volt. És ezt nem kitalálom mert "még a kákán is csomót" keresve, de ez történt.
    Volt egy pár olyan telefonom ami max felmelegedett játék közben..na de ez forró volt.
    Ha ez is törvényszerű lenne akkor nem tudom h mit is mondjak erre....

  • juve16

    csendes tag

    válasz feelurself #13669 üzenetére

    Ja..tényleg?? Ha ennyire véded a volt telefonodat akkor miért is nem tartottad magad az eladásodban leírtakhoz?? 1 hét próbagarancia....Ja? Hogy eltapsoltad a 38 mátyást ...értem. Mert annyiért ajándék volt valóban...nagy segítség voltál..."olvass utána". Hát ez megy magamtól is!
    Szerintem inkább örülj h nem adtam értékelést, maradjunk annyiban...
    A megfelelő tájékoztatás az általad eladott termékről felszínes volt-- "hibatlan, karcmentes"--tényleg ne menjünk bele!
    Köszi!

    [ Szerkesztve ]

  • juve16

    csendes tag

    válasz feelurself #13673 üzenetére

    Utoljára válaszolok...és utána komolyan lesz@rom. Nem tudom h neked megfelelő eladásról és annak a terméknek a megfelelő tájékoztatásáról mi a fogalmad...de attól szerintem nagyon messze állsz..! Én nem azért veszek bármilyen telefont h még otthon azzal foglalkozzak hogy hogyan hozzak össze egy normális akkuidőt. Valóban nem érdekelt a kinézete amikor megvettem..de ahogy h szerinted Én valótlant állítok úgy te is...azért is írtam azt amit---hogy ne kelljen sokat agyalnod ("már ha van") azt írtad h -hibátlan, karcmantes- Az volt...Ja! Ha éppen nem kerekítetted volna le a sarkait, mint egy szappantartónak..
    A másik:
    -te is tényleg nagyon okos lehetsz ha úgy adsz el bármilyen telefont h a 32GB-ból kb. bő 2 GB szabad hely maradt mert még arra is lusta voltál h leszedd a privát sz@rjaidat..ezért külön taps! Biztos olyan elfoglalt vagy "szelfikirály" h nem fér bele a te rettenetes szabadidődbe..ami nincs mert rohadt fontos ember vagy..max a szoláriumban!
    Nem nagyon jöttek az SMS-ek h "látom paraszt mennyit nyűglődsz a telefonnal..visszaadom az árát"- mint ahogy a hirdetésedben volt- "egy hét garancia"! Vagy mire szólt a garanciád?? Szerintem semmire..
    És szerencsére nem volt jobb dolgom mint h ide irogassak azzal kapcsolatban h mekkora egy sz@r telefont vettem tőled.
    Erről ennyit...

Új hozzászólás Aktív témák