- Milyen okostelefont vegyek?
- Új design és okosabb AI: megjött a Galaxy S25 készülékcsalád
- Szilícium-szén teleppel készül a Galaxy S26
- iPhone topik
- Jövő héten érkezik a OnePlus Watch 3
- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
- Stargate-szerű programot akar Európának az OpenAI és Altman
- Xiaomi 13T és 13T Pro - nincs tétlenkedés
- Poco F6 5G - Turbó Rudi
- Hivatalos videón is karcsú a Find N5
Új hozzászólás Aktív témák
-
söncö
tag
Nem akarok bele szólni.
De a szupport idő. egy androidos telefon nincs ilyen szoftveres támogatási idővel.
Pl.: Huawei P8 200ezer volt 2015ben, már nincs rá új droid csak secupdate.
iPhone 6S 220ezer volt ugyanakkor és még vagy minimum 3 évig megkapja a legfrissebb rendszert.Ha meg a mai android csúcskészülékeket nézzük ,már most is van drágább mint a szifon, és megveszik b@ssza meg. Komolyan megveszik ,és harminccal drágább mint egy szifon.
+1 Garancia
Pár hete ,garanciálisba vissza küldtem a szifonom kijelző csere kellett neki, jobb sarok besötétedett egy kicsit. Kicserélték pedig már párszor látta a földet közelebbről, és látszik is rajta.
Akármi másik gyártónál csak mentegetőznek hogy biztosan azért süket a fél szemére a telefon mert le lett ejtve ,ők látják hogy le van ütődve a sarka a készüléknek ,de viszont "méltányos" díj ellenében zokszó nélkül szerelik. Minden áron ki akarnak bújni a felelősség alól.Szerintem ez így elmondott mindent. Nem csak a nyomoronc telefont veszed meg hanem a szolgáltatást is amit egy évig nyújtanak mellé vagy szoftver esetén jóval tovább.
[ Szerkesztve ]
Új hozzászólás Aktív témák
ma Nem lesz sokkal nagyobb, mint az iPhone 7, miközben a képátlója jelentősen megnövekedhet. Venya Geskin újabb renderképeket alkotott.
Állásajánlatok
Cég: Marketing Budget
Város: Budapest