Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Integra

    titán

    itt most a legfontosabb maga az L és a rollout hivatalos dátumai az egyes készülékekre. második az n9 a k1-gyel.

    ami az új nexus telót illeti: az homály és csak tippelni lehet :)
    jöhet egy frissített n5, jobb kamerával és erősebb akkuval (ez a legreálisabb szerintem)
    jöhet egy vadonatúj másik teló (fura lenne ha így lenne)
    nem jön semmi most (majd lesz), marad a jelenlegi n5 vagy netán a frissített verzió

    amíg az n6-hoz készen nem lesz a 64bites snapdragon csúcs soc, ami 2015 asszem első negyedéve lesz legkorábban, addig minek csináljanak egy teljesen új telefont sok pénzért? hogy utána fél évre dobják ki és készüljön egy másik? 1 év, 1 nexus telefon alapvetően, itt elképzelhető a 64 bitre való átállás miatt a csúszás.
    azt tippelik sokan a sajtóban, hogy motorola készítheti, meglátjuk. de amikor az L egyik legangyobb dobása az, hogy 64 bites, akkor furcsállnám én is, hogy nem 64 bites soc-kal dobják majd piacra.
    a google eddig sosem tudta titkolni a nexust, amit az n5-tel is tavaly művelt.. ehhez képest most pedig síri csönd van, teljes hírzárlat etc... szerintem ha lenne tök új telefon, akkor arról már valami komolyabbat is lehetne tudni, és már rég lennének vázlat fotók, váz fotok, előlap fotók etc...

    nem fog megszűnni a nexus telefon, ezt már elmondták a googlenál, hogy miért nem fog megszűnni. a gyártók rotálása viszont azért van, mert a google sem akarja elkötelezni magát senki mellett és egyfajta versenyre is kényszeríti őket. és ez egyáltalán nem rossz.

    [ Szerkesztve ]

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

  • Integra

    titán

    válasz Dottore #46 üzenetére

    Detto ezt gondolom én is, a nexus legyen egy magnézium thinkpad telefonban. Gyönyörű az n4-em, de ha nem lenne szilikon tokban, már pókhálósra tört volna. Ha tokban van, akkor meg minek a gyönyörű hátlap?
    Ennyi...

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

  • Integra

    titán

    válasz assemble #61 üzenetére

    várható a qhd, hiszen ez a referencia készülék a fejlesztőknek és a tendencia a további növekedés, fhd készülék meg már van az n5 személyében. tetszik vagy sem, bazi nagy lesz az n6, ez van.
    ami viszont fura (feltéve, hogy valóban 2 készülék lesz), ha az egyik 5.9 coll, akkor miért 5.2 a másik.. nyugodtan lehetne fhd 4.7 coll, hiszen a htc már évek óta képes ilyet gyártani. olyan minimális a különbség a két készülék között méretre, hogy szinte értelme sincsen két méretet így gyártani. de ha az új moto x viszont az 5.2-es, valszeg azt egyszerűbb átbrendelni, mint egy annál kisebbet gyártani.
    64-es qualcomm soc pedig valóban csak 2015 első negyedévében jelenik meg, legalábbis a csúcs 64-es soc, a roadmap az androidauthority honlapján fent van, másik nexus topicba már linkeltem anno.

    [ Szerkesztve ]

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

  • Integra

    titán

    válasz assemble #66 üzenetére

    nekem is bőven jö lenne a nexus5 rev2, amibe beletennének egy jobb kamerát és 3k akkut, nem nagyon kéne más...
    810-es soc nélkül ez a telefon alapvetően kapufa lesz a google részéről, de ha nagyon igazodni akarnak a qualcommhoz, akkor tavasszal, vagy inkább nyár elején jönnie kell egy rev2 shamunak az új soc-kal.

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

  • Integra

    titán

    válasz assemble #68 üzenetére

    ez van, szopó... :-/
    de talán a 810-es soc megjelenéséig letudják vonni majd a következtetést a qhd és fhd méretű telefonok eladásából, hogy talán maradni kéne az 5 coll fhd-nál, nem kéne tovább bohóckodni felfelé... bár ha ázsia a fő piac, akkor rábasztunk, mert ott minden kis 50 kilós emberke 6 colosra gerjed...
    európa már rég nem fő piac szinte semmiben sem.. minden rohadt drága és kivonulás meg visszaszorulás van.

    [ Szerkesztve ]

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Új hozzászólás Aktív témák