Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • furio

    aktív tag

    válasz mariomahmoud #7 üzenetére

    Egyetértek. Nem lenne senkinek semmi baja ezzel a katyvasztott kártyapakli fossal, ha lehetne old-school módba használni, merthogy magyarázza meg nekem Steve Ballmer mi a gyakorlati haszna ebből a ráerőltetett sz*r felületből egy fejlesztőnek, felhasználónak, vagy bárkinek is? Külsőleg is sokkal sz*r*bb lett a rendszer, botrányos ami az MSnél megy, innováció helyett visszafele, és ezt azért írom ilyen feszülten, mert nemrég vettem egy Samsung 9 Series Notebookot amin persze a Windows 8 van, és mivel muszáj legális rendszereket használni fejlesztőként, vehetek hozzá Windows 7 Licenset is.

    Ez csak az ÉN véleményem. VÁRTAM nagyon a Windows 8-at, de botrány, ez 5 éves gyerekeknek való dedó rendszer. Az elvárható gyorsuláson kívül, minden funkció össze vissza van, ez az új IE is katasztrófa, nem ehhez van hozzászokva az ember, komolyan még Androidon is jobban szeretek böngészni mint ezen a csili-vili notebookon, pedig a hardverrel aztán végképp semmi bajom itt!

    Vista, Windows 8 néven. Értitek, ilyet kijelenteni, azért nem átlátszóak az ablakok mint a Windows 7 esetében, mert az növelné az elhasznált akkumlátoridőt egy táblagépen. És az asztali PC-k? Ott is muszáj ezt a sz*r mega-ultra-brutál csupasz rendszert nézni?!?!

    Ha nem lenne otthon egy második generációs Macbook Airem, akkor leírnám, hogy "jajj majd kipróbálom OSX-et, váltok rá" de az meg a másik katyvasz.

    Sajnos parttalan vita ez saját magammal, az egyetlen nagy parám az, hogy ezt a fajta windows rendszert kell használjam 1-2 év múlva teljesen...

    [ Szerkesztve ]

    Lorem ipsum dolor et sit amet

Új hozzászólás Aktív témák