Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrlujoak

    veterán

    válasz KillerKollar #3 üzenetére

    Jájájájájáj, ez nagyon fájt... :P

    "Erricson"

    Jó lesz az Ericsson-nak is. :D

    (látjátok, kedves engem lehurrogók, sokan még mossenemtudják... :K )
    Egyébként meg a felvásárlás után a Sony Ericsson, mint teljes tulajdonú leányvállalat a SONY-é lett. (egyelőre lesz)
    Ericsson szabadalmakkal is.

    A hírek arról szólnak, hogy a leányvállalat továbbra is gyártja a telefonokat, és majd valamikor elhagyásra kerülhet az Ericsson a névből.
    Ezt majdan a többi, SONY multimédiás eszközeinek összevonási idejére vizionálják, így nem lehet meglepő ha még a jövő évi SE paletta SE logóval jön ki...

    Mivel mindez nincs kőbe vésve, ezért egyelőre Sony Ericsson mobilok jönnek továbbra is. Annyi változott, hogy egy tulajdonos lett.

    [ Szerkesztve ]

    Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

  • mrlujoak

    veterán

    válasz Xaels #8 üzenetére

    Tényleg?!

    Galaxy S, Galaxy S2, Galaxy S plus.

    Enci1983:

    "A Google is felvásárolta a Moto mobilrészlegét, a név mégsem változott. Nem lett Motogle se nem GoMoto."

    Ha jól emlékszem ezt a felvásárlást megvétózta valamelyik bizottság/szervezet/hatóság...
    Azóta meg nem olvastam újabb híreket...

    Mindemellett a SONY felvásárlását is helyben kell még hagynia hatályos szervezetnek, és csak azután mehet a buli...

    [ Szerkesztve ]

    Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

  • mrlujoak

    veterán

    válasz torois83 #22 üzenetére

    "A Sony 1,05 milliárd eurót fizet az Ericssonnak a mobiltelefonokat gyártó vegyesvállalat 50 százalékos tulajdonrészéért, ezzel a Sony Ericsson a japán cég 100 százalékos tulajdonába kerül és annak leányvállalataként működik tovább, ameddig nem integrálják a PlayStationökkel és VAIO PC-kkel is foglalkozó Networked Products részlegbe. A Sony célja, hogy egy egységes és kiterjedt kínálatot építsen ki tartalomfogyasztásra és tartalomelőállításra alkalmas készülékekből mint amilyenek a tabletek, okostelefonok, PC-k és játékkonzolok."

    forrás

    Többek között erre utaltam, hogy egyelőre marad a SE logó és név akkor is, ha már minden jogi hercehurca is lezárult...

    Ez pedig lehet 2012 eleje, de akár még később is.

    (#24) lordfreyr:

    Én is nyomon követem a Google-Motorola összeborulást, egyelőre viszont csak annyi a hír, hogy valamelyik hatóság nem engedélyezte az üzletet.

    [ Szerkesztve ]

    Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

Új hozzászólás Aktív témák