Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz jacis #26 üzenetére

    Igen.
    Például az S6 széria...abból is hányféle van?Vagy 5. Olyan,mintha nem nagyon érdekelné őket ,hogy milyenek a készülékeik csak adják ki ész nélkül.(nekünk ez jön le).
    Nem baj ha buknak csak legyen ezer féle a piacon az Ő márkájukból,hogy berögződjön az emberekbe a Samsung név és lefedjék a piacot.(szvsz így gondolkodnak)
    Személyes tapasztalataim alapján,amikor megkérdezik "Tőlem",milyen telefont vegyenek (mert szoktak a kollégáim néha tanácsot kérni),akkor mindig a Samsungot hozzák fel,hogy az jó-e és nem mást.Én meg csak hümmögök és érveket,ellenérveket hozok fel,próbálok tanácsot adni.
    Tehát lehet ,hogy ez a stratégia,sőt...biztos.Hatásos,mert többet hallom én átlagosan a Samsung nevet,mint más márkát.Az iPhone-t is emlegetik,de egyből kapcsolják hozzá,hogy drága,úgyhogy inkább Samu,mert abból van ezer fajta és olcsó.
    Szóval üzletileg ezt az utat választották,amivel olyan "gagyi" hatást keltenek.Legalábbis nekem már azok.Tőlem jöhetnek akármivel,teljesen kiábrándultam belőlük.

    HARLEY-DAVIDSON

Új hozzászólás Aktív témák