- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Milyen okostelefont vegyek?
- Xiaomi 15T - reakció nélkül nincs egyensúly
- Google Pixel topik
- Fotók, videók mobillal
- iPhone topik
- Telekom mobilszolgáltatások
- Azonnali mobilos kérdések órája
- 25 napos üzemidőt és szuperfényes kijelzőt ígér a Vivo okosórája
- Honor Magic5 Pro - kamerák bűvöletében
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
oncsi
őstag
Az meg egy másik okos dolog a Samsung-nál. Adott egy gyönyörű AmoLed kijelző, ami sajnos hajlamos a beégésre, és a fogyasztása maximálisan a kép világosság tartamától függ. Erre lecserélik az egyébként kellemes, bár kissé unalmas kékes hátterű menüt, erre a fehér alapú valamire. Persze ha témázható lenne (nem tudom, az?) akkor legalább ilyen gond nem volna.
-
joey04
titán
Az ilely f.s kép. is mutatja a lényeget. Rátették az új SW-t, ami más topikban is enyhén szólva megosztott fogadtatásra talált. + elvettek pár fontos szolgáltatást ami az elődmodellben volt, cserébe semmit nem nyújt. Viszont legalább kitehetik az asztalra a konkurenciának, hogy nekünk is van ilyen formátumú gépünk.
Ez a gép nem nekünk szól, inkább az almásoknak.
Mindezt úgy, hogy nem tudsz tenni a frissítés ellen (LP+ knox)
Érdemes volna az elmúlt évek szoláltatásait összevetni, a korlátozásokkal,
Ez a gép A Tab S 8.4 kissé egyszerűsített, 4:3 kijelzős változata, csökkent felhallhatatlansággal, magasabb áron, miközben semmi érdemi újdonságot nem hoz
Szerintem ezt gépet nem a vásárlóknak készítik, Hanem az Almás ellen.itt főleg a kinézetre gondoltam. nagyon más tud lenni élőben, de már egy normális képen is.
-
oncsi
őstag
Az ilely f.s kép. is mutatja a lényeget. Rátették az új SW-t, ami más topikban is enyhén szólva megosztott fogadtatásra talált. + elvettek pár fontos szolgáltatást ami az elődmodellben volt, cserébe semmit nem nyújt. Viszont legalább kitehetik az asztalra a konkurenciának, hogy nekünk is van ilyen formátumú gépünk.
Ez a gép nem nekünk szól, inkább az almásoknak.
Mindezt úgy, hogy nem tudsz tenni a frissítés ellen (LP+ knox)
Érdemes volna az elmúlt évek szoláltatásait összevetni, a korlátozásokkal,
Ez a gép A Tab S 8.4 kissé egyszerűsített, 4:3 kijelzős változata, csökkent felhallhatatlansággal, magasabb áron, miközben semmi érdemi újdonságot nem hoz
Szerintem ezt gépet nem a vásárlóknak készítik, Hanem az Almás ellen. -
joey04
titán
ne egy ilyen fos kép alapján ítéljetek...
-
oncsi
őstag
Szerintem is ronda.
A 4:3 korlátozza a felhasználhatóságát. Olvasni, fórumozni, talán még játszani is lehet rajta. De filmeket nézni alkalmatlan. 2,35:1 es arányú filmek a 16:9-en is zűrösek nemhogy ezen. Szerintem a felhasználók nagy részének ez fontos lenne.
Én pl. rengeteget fényképezek vele. Persze nem családi képeket, hanem dokumentumokat PDF-be. De villanó nélkül ez semmit nem ér.
Azt sem értem, hogy minek ennyire elvékonyítani? Minek ez a majmolás. Hogy ki majmolja a másikat az mindegy is.
Egyre jobban örülők a Tab S 10.5-nek.
-
bwoay
nagyúr
hová tûnt a
vakusegédfény a hátsó kamera mellől/alól? -
exelsior1
senior tag
Mivel a felbontás változatlan és nem tudni hogy Pentile lesz-e, ezer a kijelző eddig egyenlő a kettőnél, Ill nekem a 8.4-es formátuma jobban bejön (mellékesen azt épp hogy de meg lehet egy kézzel fogni kényelmesen, ezt az új széles dögöt szerintem már nem lehet, ezzel oda a cucc értelme)
-
Csapoati
nagyúr
Az lehet, de ellenben egy ipad vagy n9 nem akar telefonnak látszani, tényleg olyan mint egy kilapított samu mobil..
Hát izé, az iPad mini is csak állítva értelmezhető, aztán ez ott nem zavart senkit. Szerintem nincs semmi gond ezzel sem, bár tény, hogy nem egy Red Dot dizájn díj esélyes.

-
hsmobil
tag
a kiálló kamerára megoldás egy tok, amivel szintbe kerül, úgy már nem is néz ki annyira bután,sőt..
-
hallerlaller
addikt
-
Csapoati
nagyúr
Na ne mondd már, most linkeljek be képet? Ezzel a telefonos kinézettel, hülye előlapi gombok meg hangszóró
sokkal inkább vu2.4:3-as tablettel allitva marha jo netezni, most pont hogy lesz ertelme ennek az elrendezesnek.
-
gerii
addikt
Elég undorítóan néz ki, grat samsung...

-
babkukta
senior tag
Hát ez... meg mi??
Az elődhöz képest ez förtelem -
ctvagyok
őstag
Miért kéne iPad coppy-nak hívni? Egy kicsit sem hasonlít rá, az ugyanis igényesen néz ki ez viszont tucat Samsung kinézetű
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Majd bevágnak egy képet a keret alsó részéről.
Nekem semmi gondom nincs a samsung kinézettel. Az s6 jobban néz ki pl mint a g4. De nem tudom melyik cég hozott új formát az elmúlt két évben? A Samsung formával is csak az a baj , hogy samsung. -
Duree
veterán
Nem valami szép,kár érte mert a hardvere ígéretesnek tünik.
-
#29263560
törölt tag
Kilapított samu mobil

-
#66403328
törölt tag
-
tomboy0013
veterán
Mobilnál nem zavar annyira a kiálló kamera. De egy táblagépnél ha a felesleges vékonyítás miatt történik ugyanez az már tényleg nem illendő.
Nem értem mit akar a samsung a 4:3 táblával. Az iPad ellen esélytelen. Főleg ha árban is jobb lassan az Apple. Az üzemidőről nem is beszélve.
Azt meg be is írta be senki , hogy ipadcopy! !!!444!
Már várom a fanokat.
Az is látszik , hogy a sokaknak csak az a baj a samsungokkal , hogy samsungok. De ezzel most szerintem elcsesztek a tab s szériát.Miért kéne iPad coppy-nak hívni? Egy kicsit sem hasonlít rá, az ugyanis igényesen néz ki ez viszont tucat Samsung kinézetű
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
janeszgol
félisten
Tab S 8.4 már volt a kezemben. Nekem bejött. Szokatlan ez a képarrány a Samutól. Szerintem az ő design-jához egyáltalán nem illik. Viszont netezésre, olvasásra a legjobb.
Amit én várok és amire lecserélem az N7 2012-met: nagyobb mint 10 col* (jó lenne 12-13 col), 4:3 képarány, max 50-60k. Szóval egy ideig marad még az öreg harcos.

(Tudom vannak hibridek, de azok nem kellenek. Nem kell a buta billentyűzet, meg ide forgatom, oda forgatom.)
-
ctvagyok
őstag
Mobilnál nem zavar annyira a kiálló kamera. De egy táblagépnél ha a felesleges vékonyítás miatt történik ugyanez az már tényleg nem illendő.
Nem értem mit akar a samsung a 4:3 táblával. Az iPad ellen esélytelen. Főleg ha árban is jobb lassan az Apple. Az üzemidőről nem is beszélve.
Azt meg be is írta be senki , hogy ipadcopy! !!!444!
Már várom a fanokat.
Az is látszik , hogy a sokaknak csak az a baj a samsungokkal , hogy samsungok. De ezzel most szerintem elcsesztek a tab s szériát. -
DeathAdder
veterán
-
ollie
MODERÁTOR
Nagyon tetszik, must have, és végre 4:3-as képarány

Remélem telefonálni is lehet majd vele, így kiválthatja a telefont is

Legfeljebb majd odacelluxozod a fejedhez, ha túl nehéz lesz tartani a füledhez.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
kaylac1990
csendes tag
-
DeathAdder
veterán
Nagyon tetszik, must have, és végre 4:3-as képarány

Remélem telefonálni is lehet majd vele, így kiválthatja a telefont is

-
ollie
MODERÁTOR
-
Cilindrik
aktív tag
Komolyan nem értem mi bajotok van a formavilággal???

Az apple cuccok, az lg-k, a motorolák, de még a fent említett prestigo(inkább kiálló kamera, mint az undorító prestigo logo)
is mindig ugyanazt a formavilágot tükrözi vissza. Kinek mi az ízlése!Ez már így marad!

A kiálló kamera meg érthető! Egy hangyaf...nyit vékonyabb a többi tabletnél, így jó hogy kiáll a kamera modul.
Egy komoly kérdés! Sőt kettő!
Szerintetek érdemes lenne nekik ebből is egde verziót csinálni? Illetve mit tippeltek? A kijelzőben nagyon szép volt az előző generáció. Most is meglesz ez és vajon üzemidő terén fejlődni fog, vagy nem? Kíváncsi vagyok a véleményetekre!
Szerintem Edge-nek nincs értelme. Tab-nál kell egy "minimális" káva a kényelmes fogáshoz, hisz nem ugy fogod mint egy telefont.
-
hallerlaller
addikt
Na ne mondd már, most linkeljek be képet? Ezzel a telefonos kinézettel, hülye előlapi gombok meg hangszóró
sokkal inkább vu2. -
kaylac1990
csendes tag
Komolyan nem értem mi bajotok van a formavilággal???

Az apple cuccok, az lg-k, a motorolák, de még a fent említett prestigo(inkább kiálló kamera, mint az undorító prestigo logo)
is mindig ugyanazt a formavilágot tükrözi vissza. Kinek mi az ízlése!Ez már így marad!

A kiálló kamera meg érthető! Egy hangyaf...nyit vékonyabb a többi tabletnél, így jó hogy kiáll a kamera modul.
Egy komoly kérdés! Sőt kettő!
Szerintetek érdemes lenne nekik ebből is egde verziót csinálni? Illetve mit tippeltek? A kijelzőben nagyon szép volt az előző generáció. Most is meglesz ez és vajon üzemidő terén fejlődni fog, vagy nem? Kíváncsi vagyok a véleményetekre!
-
Izzé
őstag
Ppi-ben visszalépés, de egy srgb-s kijelzőben még bízhatunk.
Ha meg a nagyobb modelt nézzük, ott nem lesz előrelépés.(#12) tomboy0013 Ez egy Samsung, mégis mire hasonlítson?

-
callmeakos
veterán
Szerintem viszont egész pofás.
-
Csapoati
nagyúr
Mintha kifelejtetted volna a piac legjobb kijelzojet. Mondjuk az 1-hez kepest nem tudom, az fejlodott-e vajon.
hallerlaller: Inkabb iPad mini, a Vu telefon, nem tablet.
-
tomboy0013
veterán
"A Samsung hamarosan bemutatásra kerülő, 8 hüvelykes kijelzővel szerelt csúcstabletje külsőleg a Galaxy S6 formatervét követi."
Meg az összes többi formatervét is követi
Nem értem miért írják mindig úgy a cikkeket mintha az S6 nem ugyanolyan külsőt kapott volna mint az eddigi Samsungok. Az anyaghasználat más, de ettől eltekintve minimális különbségeket leszámítva ugyanúgy néz ki mint az elődei. Unalmas dizájn, nem kifejezés mennyire. -
moleculez
veterán
Nem pont merolegesen van fotózva, szoval eleg furan mutat a kepen így ebben a formajaban... Amugy a 8.4em teljesitmenyevel semmi bajom, nem hiszem hogy levaltom, foleg hogy leginkabb filmezek rajtak, arra meg ez idealisabb.
-
hallerlaller
addikt
LG VU2 te vagy az?
-
spawn21
veterán
Hát ez valami undorító.
Mint egy kalap kaka
-
ZolkoW
őstag
4:3 sokkal jobban bejön tabletnél, de a hátlapi kamerát egy-az-egyben elhagyhatnák, nem hogy még ki is álljon...
-
Acélfarkas
őstag
Ronda, nem tetszik. Az a kiálló kamera meg egy vicc. Nem hiszem el hogy ezt 1 tabletnél ne lehetne megoldani.
-
ABal
őstag
-
cinemazealot
addikt
Egyéni preferencia. Nekem pl. a 8"-os táblámnál jobban bejött a 4:3-as képarány mind olvasáshoz, mind böngészéshez. Egyedül az zavart, hogy amikor HDMI-n kitettem a képét a 16:9-es tévére, akkor a kép eltorzult, és nem volt lehetőségem azt beállítani, hogy a programok a tévének megfelelő 16:9-es oldalaránnyal renderelődjenek, valamilyen általam meghatározott felbontás (pl. a tévé natív felbontása) szerint.
(#1) Balathruin
Samsung. Eltekintve néhány kivételtől, az S3 óta nagyon leragadtak a szappantartó design-nál. Nekem sem tetszik.(#2) SX Wave
A kiálló kamera tényleg agyrém. Leteszem az asztalra és nem tudom nyugodtan tapicskolni, mert billeg?
Röhej, hogy egy B-márkás Prestigio képes volt sík hátlapot csiholni, a piacvezető táblája/telefonja meg billeg, ahogy böködöm. -
M5Norbi
őstag
-
exelsior1
senior tag
Hát, ez a 4:3-as képarány valami borzalmas. Meg tudásra sem valami nagy lépés, max a processzor. Sebaj, lemegy a 8.4-es ára egy kicsit talán
-
SX Wave
aktív tag
Jó lenne már leszokni erről a kiálló kamera modulról.
-
#66403328
törölt tag
Egy szóval: undorító
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Rap, Hip-hop 90'
- V.Milán: Adózás a használtcikkek értékesítése után (egyszerűen)
- Fapados gaming monitorokat újít be az LG
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- WordPress tartalom kezelő rendszer (CMS)
- Gurulunk, WAZE?!
- Robotporszívók
- Gothic Remake - Fókuszban a harcrendszer
- További aktív témák...
- Eladó sárga iPad 10 64GB szép állapotban
- HP Elitepad 1000 G2 tablet - Áfás számlával
- REDMI PAD 2 PRO 5G+ Xiaomi Redmi Pad 2 Pro Keyboard tok, közel 24hó gari, üzletből, garanciával
- VADIÚJ Microsoft Surface Pro 12 12" Snapdragon X Plus 16GB 512GB Tüzes Ezüst gar:2027.04.10.
- VADIÚJ Microsoft Surface Pro 12 12" Snapdragon X Plus 16GB 256GB Tüzes Ezüst gar:2028.02.09.
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad X250 - i5-5GEN I 8GB I 180SSD I 12,5" HD I Cam I W10 I Garancia!
- Mac Mini (Mid 2011) Intel Core i7 2.7GHz / 8GB / 128GB SSD / Használt
- Apple iPhone 14 / 128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia / Akku: 87%
- 27% - ASUS Prime Z790-P WIFI Alaplap
- BESZÁMÍTÁS! Apple iPad 9th Gen 64GB Wifi 64GB tablet garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest


sokkal inkább vu2.

Az elődhöz képest ez förtelem
![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)




is mindig ugyanazt a formavilágot tükrözi vissza. Kinek mi az ízlése!

