- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Apple iPhone 16 Pro - rutinvizsga
- Megindult világhódító útjára az új Samsung fülhallgató
- Milyen GPS-t vegyek?
- iPhone topik
- Honor 400 Pro - gép a képben
- Google Pixel topik
- Itthon is kapható lesz a kerámia Xiaomi Band 10
Új hozzászólás Aktív témák
-
csab2
veterán
-
csab2
veterán
Kíváncsi vagyok, hogy mi igaz azokból a pletykákból, hogy a voda és a pannon is árulni fogja a szifont.
-
csab2
veterán
Megnéztem a webshopot. Nem igazán tiszta ez a dolog nekem. A 3G-nél beadja a Dominós verziót, azonban azt már sehol sem találom, hol lehet megrendelni. A 3GS-nél viszont eleve fel sem ajánlja a Dominósat. Érdekes.
-
csab2
veterán
Szerintetek az működik, hogy megrendelem a Webshopból a Dominós iPhone-t, de eleve függetlenítve (+20 000 Ft) kérem?
-
csab2
veterán
Jól látom, hogy az iPhone-t a webshopban csak az Ikon csomagokkal lehet megvenni?
-
-
csab2
veterán
-
csab2
veterán
Ehhez az iPhone utálathoz hozzáfűznék egy gondolatot. Ha ezt a telefont nem az Apple fejlesztette volna ki és gyártaná, nem lenne ekkora gyűlölet körülötte. Most erre azt fogják páran mondani, hogy hype sem lenne ekkora. Ez biztosan így van. Az Apple imádat és gyűlölet már évtizedes jelenség.
Ulkeshről csak annyit, hogy valóban elfogult, de ez nem akkora baj. Vett egy telefont, amivel meg van elégedve, mert az ő igényeit kielégíti és ezért szereti. Ennek hangot is ad. Már írtam, hogy szerintem az teljesen normális, hogy egy fórumba az adott téma iránt elfogultak írnak. Valóban tesz olyan kijelentéseket is, amelyek már elvakultnak tekinthetők, de azokban is van logika (az ő szemszögéből, az ő felhasználási szokásait nézve). Tény, hogy néha már majdnem a hiányosságokat is előnyként állítja be, de emlékeim szerint ő soha nem állította, hogy a szifon "A" tökéletes telefon (max azt, hogy igen közel áll hozzá). Az pedig tény, hogy rengeteg pontatlanság, hülyeség jelenik meg a szifonos topicokban és ezeket cáfolja meg. Ráadásul minden tiszteletem az övé, hogy a sok negatív hsz ellenére ő mindig kulturáltan reagál.
-
csab2
veterán
"Az átlag magyar ember még mindig nem érti meg, hogy miért fizetünk a szolgáltatásokért"
Azt még csak-csak elfogadom, hogy valaki hülye. Az azonban nagyon idegesít, hogy ezt a hülyeséget az utóbbi években csak egy telefon modellel kapcsolatban lehet olvasni fórumokon, de ami még rosszabb mobilos szaklapokban is.
-
csab2
veterán
Onnan, hogy az okostojások beleszámítják a 2 év alatt kifizetett előfizetési díjat is. Már több netes oldalon is láttam a hírekben, hogy így számolják az árát. Már a tököm tele van vele! Érdekes, hogy más telefonnál senki sem tesz így, csakis az iPhone esetében. Pl. sehol sem láttam olyant, hogy mondjuk a Nokia N97 473 750 Ft (T-mobile, 2 év hűség, MédiaMánia XL). Ennyit az objektivitásról! Csak azt nem értem, ha valaki ilyen kretén módon számítja az előfizetéses telefonok árát, akkor miért nem teszi ezt az összes modell esetében csak az iPhone-nal????
-
csab2
veterán
Srácok bocs, de az utóbbi cc. 30 hsz nagyon OFF-ra sikerült!
-
csab2
veterán
válasz
dbalazs80 #229 üzenetére
Nekem nem magával az árral van problémám. Ezért a telefonért relatíve (összehasonlítva más hasonló kategóriájú telefonnal) nem olyan sok ez a pénz, hiszen - ahogy ez már ki is lett itt tárgyalva - az N97 pont ennyibe kerül a T-nél. Nekem (és többeknek is) az nem tetszik, hogy - szemben pl. az USA-val - a sima 3G árát meghagyták és a 3GS-t pedig még e fölé pozicionálták. Ha nem lett volna nálunk kapható a 3G, akkor én most nem szólnék semmit.
-
csab2
veterán
-
csab2
veterán
"Vagy a valójában 150 ezres iPhone helyett választhatsz 170-ért Touch Pro 2-őt, vagy 190-ért Nokia N97-et."
Na most nem értek veled egyet. Az iPhone esetében előfizetéses árat (1 év hűséggel) írtál, a Touch Pro2 és a Nokia N97 esetében pedig kártyafüggetlent. Ez nem volt fair! Az N97 a T-nél 150 ezer (1 évvel), a HTC Touch Pro2 pedig nem is kapható előfizetéssel.
-
csab2
veterán
Könyörgöm, az ne vegye meg a 17 ezres csomaggal, csak az 5 ezressel! Az vegye meg ikon 600-al, aki egyébként ki is használja a benne foglaltakat.
Aki potyára kifizeti az általad említett 12-13 ezer forintot előfizetésként (vagyis egyébként messze nem telefonál annyit), az szimplán hülye.
Egyébként ez nem csak az iPhone-ra vonatkozik. Pl. a Mobilmánia csomagoknál is az XL esetében (havi 15 ezer) tök alacsony áron (pl. 990) vannak telók (pl. Arena).
Én pl. valószínű - ha lenne rá pénzem - Mobilmánia S csomaggal venném, mert igaz, hogy csak 50 SMS-t tartalmaz, de az bármelyik belföldi hálózatba küldhető (szemben az Ikon 200-al, ahol 100 SMS van, de csak T-be). -
-
csab2
veterán
Vajon a 3GS-t is meg lehet venni más tarifacsomagokkal is mint a 3G-t, vagy csak az Ikonokkal?
-
csab2
veterán
Igen az. Csak arra utaltam, hogy ez nem csak a 3GS esetében van így, hanem a 3G-nél is így volt (van) már.
Egyébként akkor a 3GS-t még nem lehet Dominóval megvenni? Vajon azok, akiknek jelenleg 3G-jük van, mennyit kell perkálniuk, ha 3GS-t akarnak?
Az is lehet, hogy a T is meglépi a GSM boltok stratégiáját: akiknek nagyon kell a 3GS, azok perkáljanak csak, úgyis kicsi a készlet. Amikor meg kapnak rendes mennyiséget, kicsit lejjebb viszik az árát.
-
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Spórolós topik
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Kazy Computers vélemények - tapasztalatok
- Azonnali informatikai kérdések órája
- Futás, futópályák
- Samsung LCD és LED TV-k
- További aktív témák...
- Csere-Beszámítás! Asztali számítógép PC Játékra! I5 12400F / RTX 3070 / 32GB DDR4 / 500GB SSD
- Dixit 4 Eredet (bontatlan, fóliás kártyacsomag)
- Zebra ZP505 EPL - Hőpapíros címkenyomtató
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7800X3D 32/64GB RAM RX 7800 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- DELL Universal Dock D6000 docking station (452-BCYH) (DisplayLink)
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged