Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szupermacs

    veterán

    válasz AtHoS #24 üzenetére

    Így viszont már elnézést kérek tőled, mert érthetőbb. :R
    Viszont ahogy én játszom a játékkal úgy sajnos nem tudok csapatokat találni, mert kevés időm van, gyenge vagyok, nincs kivel belépni egy kisebb szintű Griftbe. Tehát marad a rift csapatosban vagy bountik egyedül és fél óra múlva ki kell lépnem, mert nem élvezem úgy. Nekem erre kicsit drága buli volt. Én azt hittem, hogy kicsit többen vannak úgy, ahogy én is. De nem. :( Lehet, hogy az én hibám és nem így kellett volna elkezdenem játszani, csak úgy voltam vele, hogy én játsszak a játékkal és ne az játsszon velem ahogyan ő akarja.
    Lényegtelen, elnézést!

    (#25) cheatergs: Szépen átlátható a skillfa miatt a többi kaszt képessége is, tehát nem kifejezetten kell bepróbálkoznod, de ha már volt egy adott karaktered, akkor szerintem megpróbálhatsz a skillek által hasonló játékstílust felvenni, mint ami a kedvelt kasztodé volt.
    Defiance-ban volt a skillfa olyan, hogy kimaxolhattad az összes kaszt képességeit a karakterednél. Nem láttam értelmét, mert nem volt már egyedi a kari. Oké, hogy sokkal változatosabb lett tőle a játék, de szerintem fölösleges volt. Ha ilyet akarsz, akkor ajánlom azt a játékot. Én imádom, csak ennek nem láttam értelmét.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák