Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Essentials

    aktív tag

    válasz thomas92 #30 üzenetére

    Felesleges volt írni erről egy regényt, mert ugyanazokat sorolgatod, és szeretnéd tisztára mosdatni a gyártókat ebben a dologban, mintha bármit is változtatna a végeredményen a bűnös kiléte. :)

    A lényegét már számtalanszor leírtam, és te is, én is tisztában vagyunk vele: NEKEM például NINCS lehetőségem Google, vagy Samsung Pay mobilfizetésre okosórán ( sem ), és ez egy valós probléma. Azt hogy ez a probléma hány százalékban múlik az ebben érdekelt feleken TÖKMINDEGY, a lényeg hogy a hazai felhasználók jelentősebb részének NINCS lehetősége ezt igénybe venni.

    Tök felesleges arról vitázni, hogy a te meggyőződésed, vagy az én meggyőződésem szerint a Pay szolgáltatást működtető hibája ez, vagy a konkrét pénzintézeté.

    Valóban hülye példákat sorolgatsz a kék pólók igényével, mert a megoldásnak annak kell lennie, hogy elérhetővé válik ez a szolgáltatás a legnagyobb hazai pénzintézeteknél is. Az hogy az OTP-nél például nincs, az 2022-ben vérciki. És attól függetlenül az, hogy ezt a Samsung, a Google, vagy az adott bank nem képes tető alá hozni. Az mindesetre sokat elmond a dologról, hogy a Samsung mobilfizetése összesen kb 10 országban elérhető a világban, tehát indulás óta láthatóan nem törik össze magukat a bővítésen...

Új hozzászólás Aktív témák