Hirdetés
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Xiaomi 17T - T-modell
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Telepakolják az iPhone 18-at memóriával
- A Jolla Sailfish OS-ével dob piacra telefont a Commodore
- Hivatalos a OnePlus 13 startdátuma
- Samsung Galaxy Watch8 és Watch8 Classic – lelkes hiperaktivitás
- Bemutatkozott a Tecno Spark 50 Pro
- Fotók, videók mobillal
- Motorola Edge 70 - többért kevesebbet
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
Tomi_Sci
őstag
-
Jovanny2
őstag
Ki kell próbálnod, nagy élmény.
Nálam a hibabejelentő egyébként korán reggel és késő délután elég gyorsan kapcsol pl. T-nél, de a Folyamatban lévő ügyek-kel még nem sikerült beszélnem. Meg a számlareklamáció is elég sokára veszi fel... 
-
hemaka
nagyúr
Engem eddig mindig azonnal kapcsoltak, nem is hallottam még a menü-zenéjüket.

-
rekid
addikt
Egyet értek veled, ha van választási lehetőség, akkor menjen az ember telesales-re. Sok skillt ad amit bárhol fel tudsz használni az életben, sőt, sok olyan dolgot megtanul az ember, ami pl egyetemen marhára nem oktatnak...S nem utolsó sorban nem olyan kötött a munkarend, mint az ügyfélszolinál.
Egyébként az a legnagyobb baj, hogy piszok sokan diplomával, sőt, diplomákkal a zsebükben csinálják ezt a melót...mert ezt dobta az élet...
Külföldön egyébként simán jól lehet vele keresni. Nézegettem telesales-es melókat Londonban, nem ritka ahol ~2000fontos havi fizut adnak, ami azért ottani viszonyokban se rossz.Én egy Jabra sp700 autos kihangositot használok ami fényévekkel kisebb és kevésbé professzionális kategória, de nagyon jól működik, és sohasem panaszkodtak még a hangminőségre.
Köszi a cikket.
-
Valentino K.
senior tag
Idén én is dolgoztam több call centerben is. Amúgy 20 éves fiú vagyok.
Tényleg borzalmas. Futószalagon jönnek-mennek az emberek, amikor valaki kezd leépülni indoklás nélkül kirúgják...Két dologra volt jó: Meg tudtam venni a Samsung Galaxy S 2-t, és ráébredtem, hogy megcsinálom az egyetemet, ha beledöglök is, mert nem fogom magam pusztítani egy call centerben...Egyet értek veled, ha van választási lehetőség, akkor menjen az ember telesales-re. Sok skillt ad amit bárhol fel tudsz használni az életben, sőt, sok olyan dolgot megtanul az ember, ami pl egyetemen marhára nem oktatnak...S nem utolsó sorban nem olyan kötött a munkarend, mint az ügyfélszolinál.
Egyébként az a legnagyobb baj, hogy piszok sokan diplomával, sőt, diplomákkal a zsebükben csinálják ezt a melót...mert ezt dobta az élet...
Külföldön egyébként simán jól lehet vele keresni. Nézegettem telesales-es melókat Londonban, nem ritka ahol ~2000fontos havi fizut adnak, ami azért ottani viszonyokban se rossz. -
Valentino K.
senior tag
-
Rav3n02
senior tag
Úgy látom a Telenor vagy a Vodafone ügyfélszolgálatát megint otthagyta egy kisebb csapat ember, mert megint megjelent egy ilyen PR cikk a fiatalok által látogatott oldalon "milyen jó hely is egy ügyfélszolgálat" Kell az újabb csapat fiatal munkaerő akit tönkretehetnek

Érdekes de a legutóbbi Telenoros ügyfélszolgálati központot bemutató cikkben sem volt egy árva szó sem arról, hogy milyen nagy a munkaerő mozgás egy ilyen helyen. Átlagosan max 1 azaz egy évet bírnak ki az emberek egy ilyen helyen, utána idegileg tönkremennek és otthagyják az egészet bármennyit fizetnek.
Jó lenne ha erről is szólnának az ilyen cikk írói. Nem csak arról milyen happy melóhely az ilyen.Bár tudom a célközönség a fiatal 20 év körüli fiúk, lányok - pont akik ezt az oldalt is látogatják - akikkel még azt lehet csinálnak amit akarnak, minden hülyeséget elhisznek amit mondanak nekik és bármit aláírnak amit az orruk alá tolnak.

Szeretem, amikor emberek hülyeségeket beszélnek és még magabiztosak is mellé

Nagyon minőségi cucc, de egy 50-60fős Call Centerben elég erős anyagi vonzata van a dolognak
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
rep3at
őstag
Ez a headset tényleg egy csúcsmodell, nagyon tetszik, bár egy kicsit részletesebb tesztet is szívesen elolvastam volna róla ha nem is én vagyok a célközönség.
-
JR.CSé
senior tag
Profi vagy sem 100+ ért szerintem nem tolonganak érte.
Azért köszi a cikket.+1 bár a célközönség számára attól még jó alternatíva lehet.
-
m@xsys
senior tag
Úgy látom a Telenor vagy a Vodafone ügyfélszolgálatát megint otthagyta egy kisebb csapat ember, mert megint megjelent egy ilyen PR cikk a fiatalok által látogatott oldalon "milyen jó hely is egy ügyfélszolgálat" Kell az újabb csapat fiatal munkaerő akit tönkretehetnek

Érdekes de a legutóbbi Telenoros ügyfélszolgálati központot bemutató cikkben sem volt egy árva szó sem arról, hogy milyen nagy a munkaerő mozgás egy ilyen helyen. Átlagosan max 1 azaz egy évet bírnak ki az emberek egy ilyen helyen, utána idegileg tönkremennek és otthagyják az egészet bármennyit fizetnek.
Jó lenne ha erről is szólnának az ilyen cikk írói. Nem csak arról milyen happy melóhely az ilyen.Bár tudom a célközönség a fiatal 20 év körüli fiúk, lányok - pont akik ezt az oldalt is látogatják - akikkel még azt lehet csinálnak amit akarnak, minden hülyeséget elhisznek amit mondanak nekik és bármit aláírnak amit az orruk alá tolnak.

Ezeket a dolgokat csak az tudja, aki a rendszer része.
Úgy promotálják, mint ha álmaid helye lenne, viszont annyi mindennek kell megfelelni naponta, h tényleg kikészülsz. Ja és nem is az üf tesz tönkre!!!
Tényleg nem lehet csinálni több évig!
Amit te írsz a hozzászolásodban, ilyenről nem fognak írni a MA fiúk, de Bog a cikket már linkelte, az jó is volt. Nem feltétlenül az Ő asztaluk bemutatni egy mobilos Üf szolgálatot ilyen oldalról.
Közel sem olyan szent és jó munkahely egy ilyen hely. Elég csak beleolvasni a munkaerő terror blogokat....pannon évekkel leszerepelt már minden téren nálam.
Melegen elkerülendő még egy kezdőnek is az ilyen munka. -
domi007
őstag
Professzionális cucc létére a feltörhető Bluetootht és a lehallgatható DECT-et használja...persze kit érdekel egy szegény call centeres beszélgetése...nincs benne semmi érdekes adat, mint jelszavak, azonosítók....
-
Bocha
HÁZIGAZDA
-
fondorlatos
aktív tag
Profi vagy sem 100+ ért szerintem nem tolonganak érte.
Azért köszi a cikket. -
katona.t
tag
-
Bocha
HÁZIGAZDA
Úgy látom a Telenor vagy a Vodafone ügyfélszolgálatát megint otthagyta egy kisebb csapat ember, mert megint megjelent egy ilyen PR cikk a fiatalok által látogatott oldalon "milyen jó hely is egy ügyfélszolgálat" Kell az újabb csapat fiatal munkaerő akit tönkretehetnek

Érdekes de a legutóbbi Telenoros ügyfélszolgálati központot bemutató cikkben sem volt egy árva szó sem arról, hogy milyen nagy a munkaerő mozgás egy ilyen helyen. Átlagosan max 1 azaz egy évet bírnak ki az emberek egy ilyen helyen, utána idegileg tönkremennek és otthagyják az egészet bármennyit fizetnek.
Jó lenne ha erről is szólnának az ilyen cikk írói. Nem csak arról milyen happy melóhely az ilyen.Bár tudom a célközönség a fiatal 20 év körüli fiúk, lányok - pont akik ezt az oldalt is látogatják - akikkel még azt lehet csinálnak amit akarnak, minden hülyeséget elhisznek amit mondanak nekik és bármit aláírnak amit az orruk alá tolnak.

Egy egy fülhallgató bemutatója, nem egy PR-cikk, szó nincs benne arról, hogy jó vagy rossz ügyfélszolgálatnál dolgozni, csupán arról, hogy ez egy nagyon drága és nagyon kényelmes headset professzionális használatra.
-
Bog
HÁZIGAZDA
Úgy látom a Telenor vagy a Vodafone ügyfélszolgálatát megint otthagyta egy kisebb csapat ember, mert megint megjelent egy ilyen PR cikk a fiatalok által látogatott oldalon "milyen jó hely is egy ügyfélszolgálat" Kell az újabb csapat fiatal munkaerő akit tönkretehetnek

Érdekes de a legutóbbi Telenoros ügyfélszolgálati központot bemutató cikkben sem volt egy árva szó sem arról, hogy milyen nagy a munkaerő mozgás egy ilyen helyen. Átlagosan max 1 azaz egy évet bírnak ki az emberek egy ilyen helyen, utána idegileg tönkremennek és otthagyják az egészet bármennyit fizetnek.
Jó lenne ha erről is szólnának az ilyen cikk írói. Nem csak arról milyen happy melóhely az ilyen.Bár tudom a célközönség a fiatal 20 év körüli fiúk, lányok - pont akik ezt az oldalt is látogatják - akikkel még azt lehet csinálnak amit akarnak, minden hülyeséget elhisznek amit mondanak nekik és bármit aláírnak amit az orruk alá tolnak.

Gyanítom, hogy EZT nem olvastad.
-
Tomi_Sci
őstag
mindjárt kipróbálom

bár vodánál én az alap menüből kértem biorobotot, tehát nem valami "kevésbé fontos" helyről -
MADcat
MODERÁTOR
-
daninet
veterán
Amaaaatőőőőőr

1. Ideges vagyok, bajom van..
2. Felhívom az ügyfélszolgálatot
3. A menüben az új előfizetés opciót választom
4. kb. 2 perc alatt kapcsolnak
ez működik az összes mobil, internet, tv szolgáltatónál
-
Davidoff91
aktív tag
Úgy látom a Telenor vagy a Vodafone ügyfélszolgálatát megint otthagyta egy kisebb csapat ember, mert megint megjelent egy ilyen PR cikk a fiatalok által látogatott oldalon "milyen jó hely is egy ügyfélszolgálat" Kell az újabb csapat fiatal munkaerő akit tönkretehetnek

Érdekes de a legutóbbi Telenoros ügyfélszolgálati központot bemutató cikkben sem volt egy árva szó sem arról, hogy milyen nagy a munkaerő mozgás egy ilyen helyen. Átlagosan max 1 azaz egy évet bírnak ki az emberek egy ilyen helyen, utána idegileg tönkremennek és otthagyják az egészet bármennyit fizetnek.
Jó lenne ha erről is szólnának az ilyen cikk írói. Nem csak arról milyen happy melóhely az ilyen.Bár tudom a célközönség a fiatal 20 év körüli fiúk, lányok - pont akik ezt az oldalt is látogatják - akikkel még azt lehet csinálnak amit akarnak, minden hülyeséget elhisznek amit mondanak nekik és bármit aláírnak amit az orruk alá tolnak.

Idén én is dolgoztam több call centerben is. Amúgy 20 éves fiú vagyok.
Tényleg borzalmas. Futószalagon jönnek-mennek az emberek, amikor valaki kezd leépülni indoklás nélkül kirúgják...Két dologra volt jó: Meg tudtam venni a Samsung Galaxy S 2-t, és ráébredtem, hogy megcsinálom az egyetemet, ha beledöglök is, mert nem fogom magam pusztítani egy call centerben... -
#19617792
törölt tag
Jabra? mé' nem Jabba?

-
magyarattila
tag
-
bazsa88
csendes tag
Nekem pár hete a Vodafone ügyfélszolgálata 40 percig zenélt,majd meguntam és letettem. Másnap 62 percig hallgattam hogy mennyire fontos nekik a hívásom, de ezután sem volt képes ügyintézőt kapcsolni, majd megszakadt a vonal! Ezúton is gratulálnék a díjnyertes ügyfélszolgálatukhoz!!
-
Tomi_Sci
őstag
Úgy látom a Telenor vagy a Vodafone ügyfélszolgálatát megint otthagyta egy kisebb csapat ember, mert megint megjelent egy ilyen PR cikk a fiatalok által látogatott oldalon "milyen jó hely is egy ügyfélszolgálat" Kell az újabb csapat fiatal munkaerő akit tönkretehetnek

Érdekes de a legutóbbi Telenoros ügyfélszolgálati központot bemutató cikkben sem volt egy árva szó sem arról, hogy milyen nagy a munkaerő mozgás egy ilyen helyen. Átlagosan max 1 azaz egy évet bírnak ki az emberek egy ilyen helyen, utána idegileg tönkremennek és otthagyják az egészet bármennyit fizetnek.
Jó lenne ha erről is szólnának az ilyen cikk írói. Nem csak arról milyen happy melóhely az ilyen.Bár tudom a célközönség a fiatal 20 év körüli fiúk, lányok - pont akik ezt az oldalt is látogatják - akikkel még azt lehet csinálnak amit akarnak, minden hülyeséget elhisznek amit mondanak nekik és bármit aláírnak amit az orruk alá tolnak.

Szerintem a Vodafone lesz az, mert új negatív rekordot állítottak be nálam az ügyintéző(nem)kapcsolás országos bajnokságán. Egyszer 30, egyszer 45 perc, mind a kettőt kinyomtam, mert meguntam a zenéjüket (úgy 5 mp után).
-
Akoneira
tag
Csak nekem tűnik fel hogy teszt van szombaton??
Eddig csak hét közben volt nem?

-
gaborbp
tag
Úgy látom a Telenor vagy a Vodafone ügyfélszolgálatát megint otthagyta egy kisebb csapat ember, mert megint megjelent egy ilyen PR cikk a fiatalok által látogatott oldalon "milyen jó hely is egy ügyfélszolgálat" Kell az újabb csapat fiatal munkaerő akit tönkretehetnek

Érdekes de a legutóbbi Telenoros ügyfélszolgálati központot bemutató cikkben sem volt egy árva szó sem arról, hogy milyen nagy a munkaerő mozgás egy ilyen helyen. Átlagosan max 1 azaz egy évet bírnak ki az emberek egy ilyen helyen, utána idegileg tönkremennek és otthagyják az egészet bármennyit fizetnek.
Jó lenne ha erről is szólnának az ilyen cikk írói. Nem csak arról milyen happy melóhely az ilyen.Bár tudom a célközönség a fiatal 20 év körüli fiúk, lányok - pont akik ezt az oldalt is látogatják - akikkel még azt lehet csinálnak amit akarnak, minden hülyeséget elhisznek amit mondanak nekik és bármit aláírnak amit az orruk alá tolnak.

-
Integra
titán
fasza lehet itt dolgozni, még egy hangszigetelő fal sincsen két asztal között.. egy élmény lehet telefonálni

Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Melyik tápegységet vegyem?
- hcl: Pancolar Electric 50mm f1.8 M42 objektív blende macera :D
- Miskolc és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Linux kezdőknek
- Xiaomi 17T - T-modell
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Kerékpárosok, bringások ide!
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- További aktív témák...
- iPhone 17 Pro Max 256GB 100% (1év Garancia)
- Apple iPad A16 128GB, Wi-Fi, Újszerű, 1 Év Garanciával
- BESZÁMÍTÁS! Lenovo Legion 5 16 Gamer notebook - Intel i7 14650HX 32GB DDR5 1TB SSD RTX 4060 8GB W11
- LEGION 9 RTX 5090 - Lenovo gamer laptop bazár - friss lista (2026.05.29)
- BESZÁMÍTÁS! Apple Macbook Neo 13 w/Touch ID 8GB 512GB SSD macbook garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest


Nálam a hibabejelentő egyébként korán reggel és késő délután elég gyorsan kapcsol pl. T-nél, de a Folyamatban lévő ügyek-kel még nem sikerült beszélnem. Meg a számlareklamáció is elég sokára veszi fel... 





![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)




