Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vicze

    félisten

    válasz legiaap #332 üzenetére

    Mert EU-ban nem lehet kb. sehol, tudtommal nálunk van egyedül tesztfázisban továbbra is 1,5éve (szeptember óta kéne üzemeljen, most tavasz a cél...).
    US-ben sok helyen lehet ott láthattad volna.

    Jól meg mondtad a demókból, milyen lesz a Watch, komolyan mintha nem félév múlva kerülne piacra. :DDD (Megsúgom, hogy az üzemidő azonos lesz a 360-nal.) Ha az eladások elérik az 1millát a földhöz verdesheti a seggét az Apple. (Nézd meg hogy hányan beszélnek az iPhone-ról a topikjában és hányan az óráról.)
    Amúgy Android Wear-ből 1 vagy két generáció fog kijönni mire az Apple Watch megjelenik. Mondom ez még gyerekcipő értelmetlen 100e-t kiadni rá, majd 2év múlva.

  • Parallaxis

    addikt

    válasz legiaap #332 üzenetére

    nem sokkal de egy napot ez kibír.

    Az 1 napos használatot ugye tudod, hogy onnan veszik (mert az Apple erről konkrétan semmit nem említ), hogy a bemutatón mérték, hogy a folyamatos nyomkodással és nézegetéssel 1 óra alatt mennyit merül és felszorozták. Ez azt jelenti, hogy 1 nap alatt úgy merül le, ha megállás nélkül megy a kijelző és cseszteted, ami egyáltalán nem üzemi körülmény.

  • Tigerclaw

    nagyúr

    válasz legiaap #332 üzenetére

    "Úgy látom nem érted a dolgokat.
    A szlogenben ia benne volt, hogy újragondolni!"

    Igen, jellemzően nem hatnak rám a szlogenek.
    --------
    "Apple watch nem tud semmit...okos vagy!"

    Esetleg ha nem csak a mondatom első felét idézted volna:

    "Az Apple Watch se tud semmit, amit a konkurencia már ne mutatott volna be és közben még a külső dizájnt se sikerült sokkal tetszetősebbre megalkotni."

    Egyébként ha elolvasod amit írtam, láthatod, hogy én összességében elégedettebb vagyok az Apple Watch-al, a többségi véleménnyel ellentétben ebben a topikban. Nem hozott forradalmat, de a szokásos magas minőséget adják, sőt nekem tetszik a Sport széria kinézete. Valószínűleg használat közben is hozza majd a minőséget, bár az egy napos üzemidő szerintem kevés. (ahogy a konkurenciánál is az)

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

  • vicze

    félisten

    válasz legiaap #334 üzenetére

    Na tavaly óta javult a helyzet úgy látszik régen néztem, tavaly októberben elkezdődött úgy ahogy terjedni. (Magyar tárca amúgy annyival előrébb van, hogy szolgáltató független, de csak OTP és MasterCard.)
    Mindegyik Wallet app a szolgáltatón keresztül megy és vagy VISA vagy Mastercard-ot támogat csak(1-1 párosban), és ettől a ponttól hal meg a dolog. Apple előnye, hogy ez kiesik Apple ID miatt + kártyafüggetlen. A Google képtelen volt átverni a Google Walletet EU-ban, mert akkor máris kiesik a regisztráció és Google fiókkal megy minden és ugyan úgy kátyafüggetlen. Illetve mikor benne van a szolgáltató akkor bizony lehúznak a tranzakciónál, ha ez szintén be lesz építve az Apple Pay-be akkor bizony, ennek is kalap kabát. Mondjuk EU-ban még nem fogod tudod használni most még US only.

    Amúgy azt meg végképp nem tudod megmagyarázni, hogy miért használják A módszert és mért nem B, mikor teljesen ugyan az, semmi különbség nincs. Csak egyik szarrá van/lesz reklámozva a másik nincs...

    De NFC fizetés nagyon nem egyenlő mobil fizetéssel, mert maga a technológia ugyan az (ez hangsúlyozom is, hogy nincs különbség NFC kártya és mobil odaérintése között semmilyen rendszerben), de SW rétég nagyon nem mindegy hogy milyen(pár variáció), főleg az nem, hogy szolgáltatón keresztül megy (+sarc) vagy pedig direkt pl. Google Wallet (pl. US-ben Verizon legyakja és a saját Wallet-jét rakja a Nexus-okra is). A kérdés az, hogy az Apple Pay melyik körbe tartozik, ez még bizonytalan számomra, remélem a direktbe.

    Annyiból jó, hogy legalább lökést ad a többinek is(szolgáltatók kártya forgalmazók), hogy értelmes egységes rendszer legyen.

  • hallerlaller

    addikt

    válasz legiaap #334 üzenetére

    Eddig bármit adott el az apple vitték

    iphone5c?

    Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

Új hozzászólás Aktív témák