- Fotók, videók mobillal
- Azonnali mobilos kérdések órája
- iPhone topik
- Samsung Galaxy A36 5G - a középső testvér
- Szívós, szép és kitartó az új OnePlus óra
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Megjelent a Poco F7, eurós ára is van már
- Minden a BlackBerry telefonokról és rendszerről
- Milyen okostelefont vegyek?
- Samsung Galaxy S22 és S22+ - a kis vagány meg a bátyja
Új hozzászólás Aktív témák
-
dezz
nagyúr
válasz
MCBASSTION #47 üzenetére
Úgy vélem, ez alapjaiban változhat meg a HSA elterjedésével és sw oldali támogatásával. Ott már hw szinten multi-thread orientált a dispach:
Bár nem tudom, hogy ez csak a compute feladatokra vonatkozik-e, vagy mindenre kiterjedő lesz.
-
dezz
nagyúr
Mindig is a demók mutatták meg, mit is lehet kihozni egy hw-ből - illetve esetünkben rendszerből, mert ugye Direct3D-t használnak, szóval még ennél is többet lehetne low-level hozzáféréssel (bár néha előfordul, hogy pl. egy shadert eleve shader assemblyben írnak, nem tudom, itt volt-e ilyen).
A játékprogramok pedig mindig is jócskán le voltak maradva ettől a szinttől. Bár konzolokon az exklúzív címek - amiket hasonló beállítottságú-képességű, illetve esetenként ugyanazok az emberek készítenek - megközelíthetik.
Új hozzászólás Aktív témák
- Jo Nesbo: LEOPÁRD (nem olvasott)
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i3 10105F 16/32/64GB RAM RX 6600 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- Beszámítás! Apple Mac mini 2020 M1 8GB 256GB SSD számítógép garanciával, hibátlan működéssel
- Tablet felvásárlás! Samsung Galaxy Tab S10+, Samsung Galaxy Tab S10 Ultra, Samsung Galaxy Tab S10 FE
- Lenovo ThinkPad dokkolók: USB-C 40A9/ 40AY/ 40AS/ Thunderbolt 3 40AC/ Hybrid USB-C DisplayLink 40AF
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest