Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pug

    veterán

    válasz B-Clone #42 üzenetére

    Szerintem ha nem is jól, de ésszerűen csinálja a HTC amit csinál.

    I don't think so.....

    HTC REPORTS FOURTH QUARTER 2016 RESULTS

    • Quarterly net loss after tax: NT$3.1 billion, or -NT$3.77 per share

  • Heisenberg69

    senior tag

    válasz B-Clone #42 üzenetére

    Hasonló emberek lehetnek a HTC-nél is… és csodálkoznak, hogy negatív az összes év. Ha nincs a VR már itt se lennének…. ez a telefon ingyen se kéne. Meg úgy pláne, HTC telefonnal nem is mutatkoznék, mert szánalom a cég.
    röviden, tömören viszlát HTC.

    motown5l - na, ez az év legbutább hozzászólása volt.

    [ Szerkesztve ]

    SONY Xperia™ XZ Forest Blue

  • moleculez

    veterán

    válasz B-Clone #42 üzenetére

    Vártam hogy valaki egy objektív kommentet rakjon össze, és arra reagálhassak. Az általad vázolt helyzetben egész egyszerűen nem kell telefont gyártani. Pont. Nem értek hozzá, meg szerintem az itt fórumozók 99%-a nem látja át egy ekkora cég működését, de a józan ész ezt diktálja. Adják ki a nevet mint a BB , vagy a Nokia, oszt kész, problem solved. Telefonos piacot elbukták, mint gyártó, és tervező cég. Hogy a Pixelt ők gyártják az egy dolog, úgy kezdték a pályafutásukat, hogy bérgyártottak. (Lehet úgy is végzik)

    Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

  • CptAdamica

    veterán

    válasz B-Clone #42 üzenetére

    Hagyd, ne próbálkozz, minden HTC hír/teszt alatt ez megy, függetlenül attól, hogy jó/rossz/csúnya.

    [ Szerkesztve ]

    Megyen!

  • Barthezz2

    MODERÁTOR

    válasz B-Clone #42 üzenetére

    Lehet, hogy igazad van, ezért ez az ár. De nézzük már meg, mióta is veszteségesek? Bejött a taktika? Nem igazán. Ha eddig nem jött be, emelnek megint, meg visszavesznek megint a hardverből, akkor majd befog? Úgy őszintén? Kétlem..
    Ha piacon akarnak maradni, kockáztatni kell, nincs mese. Lehet, hogy őket nem eteti egy feneketlen pénzgyár hátulról, de így is úgy is bukóban vannak régóta, nem lenne érdemes bekockáztatni, ha már egyszer a pénz így amúgy is elmegy, hogy összeraknak egy korrekt telefont, és eladják a konkurencia alatt? Merthogy egy csúcs HTC anno csúcs HTC volt, szóval tudnak ők, ha akarnak, és bizony lehet megvenném a következő telefonom tőlük, ha a 280k-s Samsung mellett adnák 230-ért, de a minőséget és a csúcsot, ne az ilyen kacatokat. És igen, nagy különbség, de az anyagköltség még így is bőven visszajönne, a többi pénz(dolgozói bérek, infrastruktúra stb) meg így is elmegy, de akkor lehet, hogy pár év múlva már 250-ért, vagy 280-ért is az övékét vennék.
    Úgy nem lehet kimászni a gödörből, hogy a veszteségek ellenére is kötik az ebet a karóhoz, és úgy próbálnak meg pálfordulni, hogy egyre drágábban akarnak egyre szarabbat adni. Mert ahhoz nem kell sok ész, hogy tudjuk, ez hova fog vezetni. A fentebb vázolt opció, csak lehet, hogy oda, a jelenlegi meg biztosan.

    És jöhet itt valaki azzal, hogy a Xiaomit állambácsi pénzeli, könnyű nekik, de amíg a Mi6-ot majd bolti garival meg tudom venni kb ennek az árából, és látatlanba azt merem mondani, hogy 3x körbe fogja h***ni ezt, addig engem, míg vevőt rohadtul nem fog érdekelni, hogy szegény HTC-nek nincs pénzesládikája, mert nekem sincs, hogy a szarjukat(bocsánat) vegyem ennyiért. De ha 200-230-ért adnának egy olyan hw-val szerelt készüléket, mint a Mi6, azzal az alapossággal programozva, megtervezve, ahogy tudnak dolgozni, más lenne a leányzó fekvése.

    [ Szerkesztve ]

    Everybody lies.

  • Timer

    veterán

    válasz B-Clone #42 üzenetére

    "Na már most ha egy készülékhez 10-ede 100-ada alkatrészt rendelsz be, mint xy gyártó nyilván egységnyileg többe fog kerülni.
    Kevesebb készüléken kell eloszlania a gyártási/bér/support/fejlesztési/logisztikai stb költségeknek ami ugye megint feljebb tolja az árat."

    Teljesen igazad van, de a vásárló ezt egy picit másképpen nézi. Konkrétan telibe sz@rja. Amíg egy "neve nincs" OnePlus képes 128 GB tárhelyet, 6 GB RAM-ot, 3400-as akkut, full fém építést, Snapdragon 821-et, illetve 2 év garanciát adni nem egészen 150 ezer forintért, ez az árszabás nehezen indokolható a HTC részéről. Ha Ők buknak rajta (amit nem hiszek), akkor vállalja be a HTC is a keserű pirulát.
    Ráadásul, bármennyire is rosszul megy most a szekér, teljesen biztos vagyok benne, hogy kilóra megvennék az OP-t, ha kellene, tehát nem kérdés, hol marad még pénz a büdzsében akkor is, ha buknak egy-egy készüléken.

    Az igazság az, hogy az M8 óta csak keresik önmagukat (bár én előtte is sznob gyártónak tartottam a céget), akiket már csak a hypetrain tart életben, nem a puszta minőség.

    [ Szerkesztve ]

  • Graphics

    Jómunkásember

    válasz B-Clone #42 üzenetére

    Ezt mondjuk megoldhatnák okosan, hogy egy szélesebb körben elérhető készüléket dobnak piacra.

    Mint anno, amikor jó konstrukcióval volt / oké ez szolgáltató sara / HTC Desire pl, vagy a Nexus One, oké ez meg a Google sara.

    De mondjuk egy reális középkategóriást, amin lehet nem fognak annyit, de nem is ilyen pofátlan mértékben, és jól árazva a konkurensek ellen mutatna valamit..

    Azt hiszem erre kell nagyon sokat várni, amíg más gyártó a terjeszkedést látja ebben a piaci lépésben, addig a HTC logikáját csak kereshetjük... Ennél még a ZTE is előbb van, pedig ők is sokat estek a mobilpiacon

    EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Új hozzászólás Aktív témák