Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Diokhan

    addikt

    válasz Heisenberg69 #46 üzenetére

    Bocs, megszokásból toltam "válasz"-ra, nem válasz akart lenni...!

    Én régen imádtam a HTC-met, egy HD2-m volt, sz@rrá romoltam, ha nem volt rajta 50 féle custom rom, akkor egy darab sem, élveztem, hogy bármit megtehetek vele, kívülről fújtam minden kis lépését a történetnek. Aztán jött az M7, ami borzasztó csalódás volt a lila kamera miatt és azért, mert saját magamnak kellett egy napon keresztül mókolni ahhoz, hogy egy kernel cserével és már nem emlékszem, hogy még mivel rá tudjam venni pl a duplakoppos ébresztésre, bár a boomsound újdonság volt, szerettem..
    ...Ez a készülék most már jóformán csak egy fuldokló kapálózása... Igazából minden eltűnt róla, amiért valaha is szerettük a HTC-t. Én már egy ideje almás vagyok (amin meglepődtem, hogy "A HTC az android világ apple-je... nos, sosem volt az), és ha továbbra is ilyen készülékek jönnek a HTC-től, sosem váltok vissza...

    Sajnálom, pedig régen ez a márka igencsak megérte a pénzét...!

    Szerk2.: ...és akkor még az élő keynote-ról, ahol ezt a készüléket bemutatták, nem is szóltam semmit, az is elég botrányos volt...

    [ Szerkesztve ]

    Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

Új hozzászólás Aktív témák