Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    válasz B-Clone #42 üzenetére

    "Na már most ha egy készülékhez 10-ede 100-ada alkatrészt rendelsz be, mint xy gyártó nyilván egységnyileg többe fog kerülni.
    Kevesebb készüléken kell eloszlania a gyártási/bér/support/fejlesztési/logisztikai stb költségeknek ami ugye megint feljebb tolja az árat."

    Teljesen igazad van, de a vásárló ezt egy picit másképpen nézi. Konkrétan telibe sz@rja. Amíg egy "neve nincs" OnePlus képes 128 GB tárhelyet, 6 GB RAM-ot, 3400-as akkut, full fém építést, Snapdragon 821-et, illetve 2 év garanciát adni nem egészen 150 ezer forintért, ez az árszabás nehezen indokolható a HTC részéről. Ha Ők buknak rajta (amit nem hiszek), akkor vállalja be a HTC is a keserű pirulát.
    Ráadásul, bármennyire is rosszul megy most a szekér, teljesen biztos vagyok benne, hogy kilóra megvennék az OP-t, ha kellene, tehát nem kérdés, hol marad még pénz a büdzsében akkor is, ha buknak egy-egy készüléken.

    Az igazság az, hogy az M8 óta csak keresik önmagukat (bár én előtte is sznob gyártónak tartottam a céget), akiket már csak a hypetrain tart életben, nem a puszta minőség.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák