- One mobilszolgáltatások
- Megjelent a Poco F7, eurós ára is van már
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- Nothing Phone (3a) és (3a) Pro - az ügyes meg sasszemű
- Három Pixel 9 jött Magyarországra
- Motorola Edge 40 - jó bőr
- Google Pixel 8 Pro - mestersége(s) az intelligencia
- iPhone topik
- Google Pixel topik
- Mobil flották
Aktív témák
-
rudi
nagyúr
Vaklárma - Aki ilyeneket mond azért mondja mert hallot valamit, de nem tájékozott. Avatott válasz a problémára:
''Ahogyan minden LGA775-ös lapon, úgy ezen a kettőn is már 24 pines ATX-tápcsatlakozót találunk, szemben a jelenleg elterjedt 20 pinessel. Szerencsére emiatt nem kell a tápot lecserélni, ugyanis erre is rácsatlakoztatható a jelenlegi tápcsatlakozó.'' - [L]http://prohardver.hu/rios3_content.php?mod=20&id=372&p=4[/L] -
rudi
nagyúr
Szerintem az ATI nagyonis tisztában van a készletei méretével. Ha van elég 9800-asuk, lazán kibekkelnek még pár hónapot. Szerintem máig bőven elég volt egy AthlonXP-s konfig, és sokan (lassan én is) most készülnek A64-re váltani, amikor már letisztázódott hogy socket756 vagy 939. Az ATI már szállítja a PCI-Expresses A64 chipkészletét, és napokon belül bemutatkozik az nForce4, no meg a VIA nál is nyomulnak K8T890-nel. Ha ezek novemberre bejönnek, akkor már a karácsonyi rohamban PCI-Expresses VGA-kat fognak eladni az új konfigokba. Akinek már most A64-e van az rendszerint ütősebb VGA-val is rendelkezik, szóval Nekik sem kell AGP-s X700.
-
rudi
nagyúr
Talán ez a bridzs csak azért kellett, hogy ezzel sem lehessen fogást találni rajtuk, modva hogy nekik nincs ilyenjük. Szerintem aki 3-4 hónap múlva akar összerakni egy új játékra célzott konfigot az már PCI-Expressben gondolkodik. (Pl. A64 Socket939, nForce4, GF6600GT és talán DDR2)
-
rudi
nagyúr
A PCI-E elterjedésének nem is a Prescott, hanem az LGA775 a fékezője. Van pl. az ASUS-nak olyan alaplapja, amin i915-van és socket 478, csak hát nem forgalmazzák valamilért (intel nyomás?) Ha majd lesz PCI-Expresses A64 lap, akkor az jobban meghúzza az elterjedést, plána ha esetleg nem lesz PCI-Expresses X700. Nézzétk meg szombaton a hazai pályát, érdekes lehet PCI-E és Prescott szempontból!
Aktív témák
Hirdetés
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- One mobilszolgáltatások
- Szeged és környéke adok-veszek-beszélgetek
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- Kodi és kiegészítői magyar nyelvű online tartalmakhoz (Linux, Windows)
- Kazy Computers vélemények - tapasztalatok
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- Kínai és egyéb olcsó órák topikja
- Autós kamerák
- További aktív témák...
- Corsair K100 Air wireless (CH-913A01U-DE) DE SN - A1E4G325503IVC
- BESZÁMÍTÁS! Dell Latitude 5550 üzleti -Intel Ultra 7 165U16GB DDR5 RAM 1TB SSD Intel Graphics WIN11
- Csere-Beszámítás! Asus Rog Strix G731GU Gamer Noti! I7 9750H / GTX 1660TI / 16GB D4 / 512 SSD
- Csere-Beszámítás! Gamer PC Számítógép! I5 12600KF / RTX 3070 / 32GB DDR4 / 512GB SSD
- BESZÁMÍTÁS! LG UltraGear 27GL850-B 144Hz QHD 1ms monitor garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest