Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • andorpapa

    őstag

    válasz 9CS #6 üzenetére

    Akkor ott valami gubanc lehet, saját méréseim szerint igazán tökös cooler, simán ''überperfejeli'' a 2400-at, nagyjából a 2400 Pro szintjén van, csak halkabb annál. A TAK68-on két darab 4800 rpm venti van (6 centi), a 2410 1 darab 3000-es (7 centi) venti van, szerintem jelentősen halkabb. De majd a biztonság kedvéért bedugom a 2410-et, majd utána egy duálventis coolert (csak Coolink van kéznél éppen).

    COOLNESS! - somebody ssssstop me!

  • andorpapa

    őstag

    válasz 9CS #10 üzenetére

    Érdekes, az én tesztemben is 1700+ volt az áldozat, és tök jó volt a cooler. Nálam egy prototípus járt, talán nem javították ki a hibát azóta sem: lesarkazásvédővel nem jó, valami miatt nem illeszkedik rendesen, és akkor tényleg rettentően szutyok eredményeket hoz ki (de nem fagy, csak szarnak látszik a teljesítménye), ezért spacer nélkül is kipróbáltam, akkor már jó volt. Elképzelhető, hogy ez a végső verzióra is igaz.

    Aztán a másik dolog a házszellőzés. Ha nagyon gyengus a gépedben a szellőzés, akkor a többventis vagy nagyventis coolereknek jobb a relatív hűtési képessége. Én ezt a két lehetőséget tudom elképzelni.

    COOLNESS! - somebody ssssstop me!

Aktív témák